Ақтөбе облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақтөбе облысы мәслихатының 2022 жылғы 8 маусымдағы № 139 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 маусымда № 28467 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 576-бабының 8-тармағына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:

О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по Актюбинской области
Решение маслихата Актюбинской области от 8 июня 2022 года № 139. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2022 года № 28467
В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Ақтөбе облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес арттырылсын.
2. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 160 "Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 236 "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкалары туралы" және 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5546 тіркелген) шешімінің 1-тармағының 2) тармақшасының күші жойылды деп танылсын.

1. Повысить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Актюбинской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу подпункт 2) пункта 1 решения Актюбинского областного маслихата от 30 мая 2017 года № 160 "О внесении изменений в решения областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 236 "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда" и от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5546).

1.​2.​6.​4.
шынақты радиоактивті көздер
0,38
5. Көмірсутектерді барлау және (немесе) өндіру жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде түзілетін күкіртті ашық түрде күкірт карталарында орналастыру үшін төлемақы мөлшерлемелері бір тонна үшін 7,54 АЕК құрайды.

1.​2.​6.​4.
ампульные радиоактивные источники
0,38
5. Ставки платы за размещение серы в открытом виде на серных картах, образующейся при проведении операций по разведке и (или) добыче углеводородов, составляют 7,54 МРП за одну тонну.