"Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 350 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 165 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 желтоқсанда № 31194 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 350 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4688 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 350 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Актобе Актюбинской области"
Решение маслихата Актюбинской области от 14 декабря 2022 года № 165. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2022 года № 31194
РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Актобе Актюбинской области" от 11 декабря 2015 года № 350 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4688) следующие изменения:
пункт 1 решения изложить в следующей редакции:

"1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес, Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімге 2-қосымша алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың хатшысы А. Нугманов
Облыстық мәслихаттың
2022 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 165 шешіміне Қосымша
Облыстық мәслихаттың
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 350 шешіміне 1-қосымша
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының бағалау аймақтарының шекаралары
Бағалау аймақтардың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
1
2
3
4
1
I
Астана ауданы

"1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Актобе Актюбинской области, согласно приложению к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
приложение 2 к указанному решению исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь областного маслихата А. Нугманов
Приложение к решению
областного маслихата
от 14 декабря 2022 года № 165
Приложение 1 к решению
областного маслихата
от 11 декабря 2015 года № 350
Границы оценочных зон города Актобе Актюбинской области
Номер оценочной зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
2
3
4
1
I
район Астана

Шекаралары Т.Рысқұлов көшесімен О.Кошевой көшесінің қиылысына дейін, О.Кошевой көшесімен М.Кутузов көшесінің қиылысына дейін, одан әрі М.Кутузов көшесімен Ватутин көшесінің қиылысына дейін, Ватутин көшесімен Тургенев көшесінің қиылысына дейін, Тургенев көшесімен Ә.Молдағұлова даңғылын темір жол бойымен және О.Сейітов көшесінің қиылысымен Әз Наурыз көшесіне дейін, Әз Наурыз көшесімен Бөкенбай батыр көшесінің қиылысына дейін, "Көктау" кафе-рестораны мен логистикалық орталық аумағын қоса алғанда, темір жол желісінің бойымен, одан әрі Бөкенбай батыр көшесімен Л.Красин көшесінің қиылысына дейін, Л.Красин көшесімен М.Мақатаев көшесіне дейін, М.Мақатаев көшесімен М.Жұмабаев көшесіне дейін, М.Жұмабаев көшесімен 12 "В,Г" шағын ауданына дейін, одан әрі 12 "В,Г" шағын ауданының солтүстік-шығысы бойымен және Темірқазық көшесімен М.Әуезов көшесінің қиылысына дейін, М.Әуезов көшесімен Мирас көшесінің қиылысына дейін, одан әрі Мирас көшесімен Берекет көшесінің қиылысына дейін, Берекет көшесімен М.Әуезов көшесінің қиылысына дейін, М.Әуезов көшесімен Бөкенбай батыр көшесінің қиылысына дейін, Бөкенбай батыр көшесімен Сәнкібай батыр даңғылының қиылысына дейін, одан әрі Богословка тас жолымен Сазды өзені арнасының бойымен, ағаш материалдары қоймаларының, Автобазардың, Мал базарының, "Тобыл" құрылыс дүкенінің аумағын, сондай-ақ Таңшолпан тұрғын үй алабының аумағын қоса алғанда, одан әрі оңтүстік айналма жолмен Ақтөбе-Қобда тас жолына дейін, Ұлы Дала, Батыс-4 тұрғын үй алаптары мен оған іргелес аумақтарды, Жаңақоныс-2, Жаңақоныс тұрғын үй алаптарының жерлерін қоса алғанда, одан әрі Жіңішке өзенінің бойымен және Пожарский көшесімен Т.Рысқұлов көшесінің қиылысына дейін, № 2 бағалау аймағының бірінші тұрғын алабын қоспағанда.
2,0
2
Шекаралары Дальний тұйық көшесімен Шайкенов көшесінің қиылысына дейін, Шайкенов көшесімен Мәскеу көшесінің қиылысына дейін, одан әрі Мәскеу көшесімен және С.Жаманқұлов көшесімен Черепанов көшесінің қиылысына дейін, Черепанов көшесімен М.Арынов көшесінің қиылысына дейін, М.Арынов көшесімен Павлов көшесінің қиылысына дейін, Павлов көшесімен А.Пушкин көшесінің қиылысына дейін, одан әрі А.Пушкин көшесімен А.Иманов көшесінің қиылысына дейін, А.Иманов көшесімен Илецкая көшесінің қиылысына дейін, Илецкая көшесімен Орал көшесінің қиылысына дейін, одан әрі Орал көшесімен Мирас көшесінің қиылысына дейін, Мирас көшесімен М.Әуезов көшесінің қиылысына дейін, М.Әуезов көшесімен Темірқазық көшесінің қиылысына дейін, Темірқазық көшесімен 12 "В,Г" шағын ауданының солтүстік-шығысы бойымен М.Жұмабаев көшесінің қиылысына дейін, М.Жұмабаев көшесімен М.Мақатаев көшесінің қиылысына дейін, М.Мақатаев көшесімен Л.Красин көшесінің қиылысына дейін, одан әрі Л.Красин көшесімен Бөкенбай батыр көшесінің қиылысына дейін, Бөкенбай батыр көшесімен Әз Наурыз көшесінің қиылысына дейін, Әз Наурыз көшесімен көпірге дейін.
3

В границах по улице Т.Рыскулова до пересечения с улицей О.Кошевого, по улице О.Кошевого до пересечения с улицей М.Кутузова, далее по улице М.Кутузова до пересечения с улицей Ватутина, по улице Ватутина до пересечения с улицей Тургенева, по улице Тургенева, пересекая проспект А.Молдагуловой вдоль железной дороги и улицы О.Сеитова до улицы Аз Наурыз, по улице Аз Наурыз до пересечения с улицей Бокенбай батыра, включая территорию кафе-ресторана "Көктау" и логистический центр вдоль железнодорожной линии, далее по улице Бокенбай батыра до пересечения с улицей Л.Красина, по улице Л.Красина до улицы М.Макатаева, по улице М.Макатаева до улицы М.Жумабаева, по улице М.Жумабаева до 12 "В,Г" микрорайона, далее по северо-восточной стороне 12 "В,Г" микрорайона и улицы Темирказык до пересечения с улицей М.Әуезова, по улице М.Әуезова до пересечения с улицей Мирас, далее по улице Мирас до пересечения с улицей Берекет, по улице Берекет до пересечения с улицей М.Әуезова, по улице М.Әуезова до пересечения с улицей Бокенбай батыра, по улице Бокенбай батыра до пересечения с проспектом Санкибай батыра, далее по Богословской трассе вдоль русла реки Саздинка, включая территорию складов лесоматериалов, Авторынка, Мал базара, строительного магазина "Тобыл", а также территорию жилого массива Таңшолпан, далее по дороге южного обхода до трассы Актобе-Кобда, включая земли территории жилых массивов Ұлы Дала, Батыс-4 и прилегающих к ним территорий, жилые массивы Жанаконыс-2, Жанаконыс, далее вдоль русла реки Женишке и улице Пожарского до пересечения с улицей Т.Рыскулова, за исключением первого жилого массива оценочной зоны №2.
2,0
2
В границах переулка Дальний до пересечения с улицей Шайкенова, по улице Шайкенова до пересечения с улицей Московская, далее по улице Московская и улице С.Жаманкулова до пересечения с улицей Черепанова, по улице Черепанова до пересечения с улицей М.Арынова, по улице М.Арынова до пересечения с улицей Павлова, по улице Павлова до пересечения с улицей А.Пушкина, далее по улице А.Пушкина до пересечения с улицей А.Иманова, по улице А.Иманова до пересечения с улицей Илецкая, по улице Илецкая до пересечения с улицей Орал, далее по улице Орал до пересечения с улицей Мирас, по улице Мирас до пересечения с улицей М.Әуезова, по улице М.Әуезова до пересечения с улицей Темирказык, по улице Темирказык вдоль северо-восточной стороны 12 "В,Г" микрорайона до пересечения с улицей М.Жумабаева, по улице М.Жумабаева до пересечения с улицей М.Макатаева, по улице М.Макатаева до пересечения с улицей Л.Красина, далее по улице Л.Красина до пересечения с улицей Бокенбай батыра, по улице Бокенбай батыра до пересечения с улицей Аз Наурыз, по улице Аз Наурыз до моста.
3

Самал, Самал-2, Авиатор, Авиатор-2, Әуеқалашық тұрғын үй алаптары.
4
Алматы ауданы
Шекаралары 312 Атқыштар дивизиясы даңғылы 44А бастап К.Нокин даңғылының қиылысына дейін, К.Нокин даңғылынан Елек өзенінің су қорғау аймағы бойымен, К.Нокин даңғылына іргелес бау-бақша ұжымдарының жерлерін қоса алғанда, Д.Қонаев көшесінің қиылысына дейін, Д.Қонаев көшесімен Шернияз Жарылғасұлы көшесінің қиылысына дейін, Шернияз Жарылғасұлы көшесімен Некрасов көшесінің қиылысына дейін, Некрасов көшесімен Пожарная көшесінің қиылысына дейін, Пожарная көшесімен Бершүгір көшесінің қиылысына дейін, Бершүгір көшесімен Н.Қобландин көшесінің қиылысына дейін, Н.Қобландин көшесімен Т.Ахтанов көшесінің қиылысына дейін, Т.Ахтанов көшесімен Ш.Уәлиханов көшесінің қиылысына дейін, Ш.Уәлиханов көшесімен Шернияз Жарылғасұлы көшесінің қиылысына дейін, Шернияз Жарылғасұлы көшесімен А.Матросов көшесінің қиылысына дейін, А.Матросов көшесімен Герцен көшесінің қиылысына дейін, Герцен көшесімен 8 март көшесінің және Ломоносов көшесінің қиылысына дейін, Ақтөбе өндірістік технологиялар және басқару колледжінің, Ақтөбе көлік, коммуникация және жаңа технологиялар колледжінің, № 42 мектептің, "Балдәурен" балабақшасы, темір жол вокзалының аумақтарын қоса алғанда, Ломоносов көшесімен 312 Атқыштар дивизиясы даңғылының қиылысына дейін.
5
Шекаралары Зауыт көшесімен элеватор аумағының солтүстік бөлігі бойымен, "Актюбрентген-1" бау-бақша ұжымы аумағының оңтүстік жағына дейін, "Актюбрентген-1" бау-бақша ұжымы аумағының оңтүстік жағынан стадион және мектепке дейінгі ұйымның аумағын қоса алғанда, Кленовый көшесіне дейін, Кленовый көшесімен Атырау көшесінің қиылысына дейін, Атырау көшесімен Зауыт көшесінің қиылысына дейін.
6
Шекаралары Ақтөбе су қоймасының, Елек өзені, Қарғалы және Сазды өзендері су қорғау аймақтары, Кірпішті тұрғын үй алабы, "Казахвзрывпром" АҚ аумағын қоса алғанда, теннис корты, Ақжар-2, Ақжар плюс, Ақжар, Ақжар-1 тұрғын үй алаптары, Қарғала өзенінің бойындағы бау-бақша ұжымдары, Көктем, Балауса, Жібек жолы, Заречный-4, Қарғалы тұрғын үй алаптары, аурухананың шығыс жағындағы Қарғалы өзенінің су қорғау аймағының бойымен "Ақтөбе-Орск" бағытындағы тас жолындағы жерлерді қоспағанда, Ипподром аумағын, Рауан, Қызылжар, Украинка тұрғын үй алаптарын, Есет батыр шағын ауданын қоса алғанда.
7
II
Астана ауданы
Шекаралары Чернышевский көшесінен Жеңіс даңғылының қиылысына дейін, Жеңіс даңғылымен "АЗФ-2" бау-бақша ұжымының оңтүстік жағын бойлай Тургенев көшесінің қиылысына дейін, Тургенев көшесімен Ватутин көшесінің қиылысына дейін, Ватутин көшесімен М.Кутузов көшесінің қиылысына дейін, М.Кутузов көшесімен О.Кошевой көшесінің қиылысына дейін, О.Кошевой көшесімен Т.Рысқұлов көшесінің қиылысына дейін, Т.Рысқұлов көшесімен Пожарский көшесінің қиылысына дейін, Пожарский көшесімен Сәнкібай батыр даңғылының қиылысына дейін, гараж кооперативі мен № 40 орта мектеп аумағын қоса алғанда, А.Чекалин көшесінің қиылысына дейін, А.Чекалин көшесімен КА-168/2 мекемесінің шығыс жағына дейін, КА-168/2 мекемесінің шығыс жағынан О.Кошевой көшесінің қиылысына дейін, О.Кошевой көшесімен Т.Рысқұлов көшесінің қиылысына дейін, Т.Рысқұлов көшесімен Чернышевский көшесінің қиылысына дейін.

Жилые массивы Самал, Самал-2, Авиатор, Авиатор-2, Авиагородок.
4
район Алматы
В границах по проспекту 312 Стрелковой дивизии 44А до пересечения с проспектом К.Нокина, далее по проспекту К.Нокина вдоль водоохранной зоны реки Илек, включая садоводческие коллективы прилегающие к проспекту К.Нокина до пересечения с улицей Д.Кунаева, по улице Д.Кунаева до пересечения с улицей Шернияза Жарылгас-улы, по улице Шернияза Жарылгас-улы до пересечения с улицей Некрасова, по улице Некрасова до пересечения с улицей Пожарной, по улице Пожарной до пересечения с улицей Берчогурской, по улице Берчогурской до пересечения с улицей Н.Кобландина, по улице Н.Кобландина до пересечения с улицей Т.Ахтанова, по улице Т.Ахтанова до пересечения с улицей Ш.Уалиханова, по улице Ш.Уалиханова до пересечения с улицей Шернияза Жарылгас-улы, по улице Шернияза Жарылгас-улы до пересечения с улицей А.Матросова, по улице А.Матросова до пересечения с улицей Герцена, по улице Герцена до пересечения с улицей 8 Марта и улицей Ломоносова, включая территорию Актюбинского колледжа промышленных технологий и управления, Актюбинского колледжа транспорта, коммуникаций и новых технологий, школы № 42, детский сад "Балдаурен", железнодорожный вокзал, по улице Ломоносова до пересечения с проспектом 312 Стрелковой дивизии.
5
В границах по улице Заводская вдоль северной части территории элеватора до южной стороны территории садоводческого коллектива "Актюбрентген-1", от южной стороны территории садоводческого коллектива "Актюбрентген-1", включая стадион и территорию дошкольной организации до улицы Кленовой, по улице Кленовой до пересечения с улицей Атырау, по улице Атырау до пересечения с улицей Заводская.
6
В границах водоохранных зон Актюбинского водохранилища, рек Илек, Каргала и Сазда, жилой массив Кирпичный, включая территорию АО "Казахвзрывпром", теннисный корт, жилые массивы Акжар-2, Акжар плюс, Акжар, Акжар-1, садоводческие коллективы вдоль реки Каргала, жилые массивы Көктем, Балауса, Жібек жолы, Заречный-4, Каргалинское, исключая земли от восточной стороны больницы вдоль водоохранной зоны реки Каргала до трассы в направлении "Актобе-Орск", включая территории Ипподрома, жилые массивы Рауан, Кызылжар, Украинка, микрорайон Есет батыр.
7
II
район Астана
В границах от улицы Чернышевского до пересечения с проспектом Победы, по проспекту Победы вдоль южной стороны садоводческого коллектива "АЗФ-2" до пересечения с улицей Тургенева, по улице Тургенева до пересечения с улицей Ватутина, по улице Ватутина до пересечения с улицей М.Кутузова, по улице М.Кутузова до пересечения с улицей О.Кошевого, по улице О.Кошевого до пересечения с улицей Т.Рыскулова, по улице Т.Рыскулова до пересечения с улицей Пожарского, по улице Пожарского до пересечения с проспектом Санкибай батыра, далее включая территорию гаражного кооператива и средней школы № 40, до пересечения с улицей А.Чекалина, по улице А.Чекалина до восточной стороны учреждения КА-168/2, по восточной стороне учреждения КА-168/2 до пересечения с улицей О.Кошевого, по улице О.Кошевого до пересечения с улицей Т.Рыскулова, по улице Т.Рыскулова до пересечения с улицей Чернышевского.

1,75
8
Кадастрлық кварталдар - 129 және 147.
9
Алматы ауданы
Шекаралары Д.Қонаев көшесінен К.Нокин даңғылымен, әрі қарай "Ақтөбе-Қандыағаш" тас жолының бойымен В.Ф.Зинченко көшесінің қиылысына дейін, В.Ф.Зинченко көшесімен, Лермонтов көшесімен Герцен көшесінің қиылысына дейін, Герцен көшесімен А.Матросов көшесінің қиылысына дейін, А.Матросов көшесімен Шернияз Жарылғасұлы көшесінің қиылысына дейін, Шернияз Жарылғасұлы көшесімен Ш.Уәлиханов көшесінің қиылысына дейін, Ш.Уәлиханов көшесімен Т.Ахтанов көшесінің қиылысына дейін, Т.Ахтанов көшесімен Н.Қобландин көшесінің қиылысына дейін, Н.Қобландин көшесімен Бершүгір көшесінің қиылысына дейін, Бершүгір көшесімен Пожарная көшесінің қиылысына дейін, Пожарная көшесімен Некрасов көшесінің қиылысына дейін, Некрасова көшесімен Шернияз Жарылғасұлы көшесінің қиылысына дейін, Шернияз Жарылғасұлы көшесімен Д.Қонаев көшесінің қиылысына дейін, Д.Қонаев көшесімен К.Нокин даңғылының қиылысына дейін.
10
Жарық и Жарық-2 тұрғын үй алаптары, 41 разъездің аумағы.
11
Баянауыл, Рауан-2 тұрғын үй алаптары.
12
К.Нокин тұрғын үй алабы.
13
III
Астана ауданы
Құрашасай, Қанағат, Жаңақоныс-3, Жаңақоныс-4, Жаңақоныс-5, Сазды, Сазды-2, Бауырластар, Бауырластар-2, Бауырластар-3, Бауырластар-5 тұрғын үй алаптары.
1,5
14
Кадастрлық квартал - 149 (әуежай ауданы).
15
Шекаралары Черепанов көшесінен С.Жаманқұлов көшесінің қиылысына дейін, С.Жаманқұлов көшесімен Мәскеу көшесінің қиылысына дейін, одан әрі Мәскеу көшесімен Шайкенов көшесінің қиылысына дейін, Шайкенов көшесімен Дальний тұйық көшесінің қиылысына дейін, Дальний тұйық көшесімен, "Көктау" мәдени-сауықтыру орталығының аумағын қоспағанда, темір жол желісі және Станционная көшесімен Черепанов көшесінің қиылысына дейін.
16
Алматы ауданы
Шекаралары Чернышевский көшесінен О.Кошевой көшесінің қиылысына дейін, О.Кошевой көшесінен Жіңішке өзені арнасы бойымен КА-168/2 мекемесінің аумағын қоса алғанда, солтүстік-батыс өнеркәсіптік ауданының аумағы, жобаланған Солтүстік көлік-логистикалық орталығы, индустриалдық өнеркәсіптік аймақ, солтүстік өнеркәсіптік ауданы, "СМП-555" кварталы, Қурайлы және Өрлеу тұрғын үй алаптары.
17
Кадастрлық квартал - 048.
18
Шекаралары В.Ф.Зинченко көшесінен темір жол бойымен "Ақтөбе-Қандыағаш" тас жолы бағытынан, № 406 әуе жөндеу зауытын, "Авиатор-1" гараж кооперативінің бір бөлігі аумақтарын қоса алғанда, Илецкая көшесіне дейін, Илецкая көшесімен А.Иманов көшесінің қиылысына дейін, А.Иманов көшесімен А.Пушкин көшесінің қиылысына дейін, А.Пушкин көшесімен Павлов көшесінің қиылысына дейін, Павлов көшесімен М.Арынов көшесінің қиылысына дейін, М.Арынов көшесімен М.Лермонтов көшесінің қиылысына дейін, одан әрі М.Лермонтов көшесімен В.Ф.Зинченко көшесінің қиылысына дейін.
19
IV
Алматы ауданы

1,75
8
Кадастровые квартала - 129 и 147.
9
район Алматы
В границах от улицы Д.Кунаева по проспекту К.Нокина, далее по трассе Актобе–Кандыагаш до пересечения с улицей В.Ф.Зинченко, по улице В.Ф.Зинченко, улице Лермонтова до пересечения с улицей Герцена, по улице Герцена до пересечения с улицей А.Матросова, по улице А.Матросова до пересечения с улицей Шернияза Жарылгас-улы, по улице Шернияза Жарылгас-улы до пересечения с улицей Ш.Уалиханова, по улице Ш.Уалиханова до пересечения с улицей Т.Ахтанова, по улице Т.Ахтанова до пересечения с улицей Н.Кобландина, по улице Н.Кобландина до пересечения с улицей Берчегурской, по улице Берчегурской до пересечения с улицей Пожарной, по улице Пожарной до пересечения с улицей Некрасова, по улице Некрасова до пересечения с улицей Шернияза Жарылгас-улы, по улице Шернияза Жарылгас-улы до пересечения с улицей Д.Кунаева, по улице Д.Кунаева до пересечения с проспектом К.Нокина.
10
Жилые массивы Жарык и Жарық-2, территория 41 разъезда.
11
Жилые массивы Баянауыл, Рауан-2.
12
Жилой массив К.Нокина.
13
III
район Астана
Жилые массивы Курашасай, Канагат, Жанаконыс-3, Жанаконыс-4, Жанаконыс-5, Сазда, Сазда-2, Бауырластар, Бауырластар-2, Бауырластар-3, Бауырластар-5.
1,5
14
Кадастровый квартал - 149 (район аэропорта).
15
В границах от улицы Черепанова до пересечения с улицей С.Жаманкулова, по улице С.Жаманкулова до пересечения с улицей Московская, далее по улице Московская до пересечения с улицей Шайкенова, по улице Шайкенова до пересечения с переулком Дальний, далее по переулку Дальний, исключая территорию культурно-оздоровительного центра "Көктау" вдоль железнодорожной линии и улицы Станционная до пересечения с улицей Черепанова.
16
район Алматы
В границах от улицы Чернышевского до пересечения с улицей О.Кошевого, по улице О.Кошевого вдоль русла реки Жинишке, включая территорию учреждения КА-168/2, территорию северо-западного промышленного района, проектируемый Северный транспортно-логистический центр, индустриальную промышленную зону, северный промышленный район, квартал "СМП-555", жилые массивы Курайли и Орлеу.
17
Кадастровый квартал - 048.
18
В границах от улицы В.Ф.Зинченко вдоль железной дороги в направлении "Актобе-Кандыагаш", включая территорию авиационного ремонтного завода № 406, часть гаражного кооператива "Авиатор-1" до улицы Илецкая, по улице Илецкая до пересечения с улицей А.Иманова, по улице А.Иманова до пересечения с улицей А.Пушкина, по улице А.Пушкина до пересечения с улицей Павлова, по улице Павлова до пересечения с улицей М.Арынова, по улице М.Арынова до пересечения с улицей М.Лермонтова, далее по улице М.Лермонтова до пересечения с улицей В.Ф.Зинченко.
19
IV
район Алматы