Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2022 жылғы 6 маусымдағы № 167 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 маусымда № 28456 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
А. Даржанова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2022 жылғы 6 маусымдағы
№ 167 шешіміне қосымша
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ақтөбе қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 36 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4939 болып тіркелген) шешімі;
2. "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 36 "Ақтөбе қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы" Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 181 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5494 болып тіркелген) шешімі;
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 36 "Ақтөбе қаласы бойынша пайданылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 317 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-185 болып тіркелген) шешімі;
4. "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 36 "Ақтөбе қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 587 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7552 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Актобе Актюбинской области
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 6 июня 2022 года № 167. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июня 2022 года № 28456
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Актобе Актюбинской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Актобе А. Даржанова
Приложение к решению
маслихата города Актобе
от 6 июня 2022 года № 167
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата города Актобе Актюбинской области
1. Решение маслихата города Актобе Актюбинской области "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Актобе" от 29 апреля 2016 года № 36 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4939);
2. Решение маслихата города Актобе Актюбинской области "О внесении дополнения в решение маслихата города Актобе от 26 апреля 2016 года № 36 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Актобе"" от 26 апреля 2017 года № 181 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5494);
3. Решение маслихата города Актобе Актюбинской области "О внесении изменения в решении маслихата города Актобе от 29 апреля 2016 года № 36 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Актобе"" от 30 марта 2018 года № 317 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-1-185);
4. Решение маслихата города Актобе Актюбинской области "О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 29 апреля 2016 года № 36 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Актобе"" от 9 октября 2020 года № 587 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7552).