Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 1599 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 5 тамыздағы № 4222 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 тамызда № 29079 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабына сәйкес, Ақтөбе қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 8 шілдедегі № 5-2/291 ұсынысы негізінде, Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласының "Алматы" ауданының "Садовое" тұрғын үй алабының Садовая, Жемісті, Парасат, Бәйшешек көшелері және 19/2 учаскесінің аумағында ірі қара және ұсақ малдарының арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақтөбе қаласы әкімдігінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 1599 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27725 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының әкімі А. Шахаров

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу постановления акимата города Актобе от 15 апреля 2022 года № 1599 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 5 августа 2022 года № 4222. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 августа 2022 года № 29079
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", статьей 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Актобе от 8 июля 2022 года № 5-2/291, акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улиц Садовая, Жемисты, Парасат, Байшешек и участка 19/2 жилого массива "Садовое" района "Алматы" города Актобе, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного и мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Актобе от 15 апреля 2022 года № 1599 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27725).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Актобе.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актобе А. Шахаров