Әйтеке би аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 168 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 сәуірде № 27407 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Әйтеке би ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 147 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3885 тіркелген);
2) "Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 147 "Әйтеке би ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" 2019 жылғы 16 мамырдағы № 290 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6169 тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев

О признании утратившими силу некоторых решений Айтекебийского районного маслихата
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 29 марта 2022 года № 168. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2022 года № 27407
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Айтекебийского районного маслихата:
1) "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Айтекебийском районе" от 15 апреля 2014 года № 147 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3885);
2) "О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата от 15 апреля 2014 года № 147 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Айтекебийском районе" от 16 мая 2019 года № 290 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6169).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е. Тансыкбаев