Қарғалы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 244 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 желтоқсанда № 31353 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 06.11.2024 № 138 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарғалы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Қарғалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 155 "Қарғалы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5524 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Қарғалы аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелеуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Қарғалы ауданы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарғалы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауданының әкімі А. Джусибалиев
Қарғалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 244 қаулысына қосымша
Қарғалы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Қарғалы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Алып жатқан алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда обьектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану обьектілері)
1
Ақтөбе облысы
Қарғалы ауданы
Әлімбет ауылдық округі
Әлімбет ауылы
Қазақстан көшесі
"Анжелика" кафесі ғимаратына қарама-қарсы

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Каргалинского района
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 21 декабря 2022 года № 244. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31353.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148) акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления акимата Каргалинского района Актюбинской области от 06.11.2024 № 138 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Каргалинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Каргалинского района от 22 мая 2017 года № 155 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Каргалинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5524).
3. Государственному учреждению "Каргалинский районный отдел предпринимательства и сельского хозяйства" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Каргалинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Каргалинского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каргалинского района А. Джусибалиев
Приложение к постановлению акимата Каргалинского района от 21 декабря 2022 года № 244
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Каргалинского района
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Каргалинского района
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (объекты торговли, а также объекты общественного питания, где реализуется аналогичный ассортимент товаров)
1
Актюбинская область Каргалинский район Алимбетовский сельский округ
село Алимбет
улица Казахстанская напротив здания кафе "Анжелика"