Қобда ауданы Қобда ауылдық округінің Қобда және Құрсай ауылдарының кейбір көшелері мен тұйық көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Қобда ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 92 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 желтоқсанда № 31274 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қобда ауылдық округінің Қобда және Құрсай ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 2 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қобда ауылдық округі Қобда ауылының келесі көшелері мен тұйық көшелері қайта аталсын.
Батыс тұйық көшесін Қарасай батыр тұйық көшесіне;
Жеңіс тұйық көшесін Жанқожа батыр тұйық көшесіне;
Қобда 80 жыл көшесін Рақымжан Қошқарбаев көшесіне;
Ақтөбе тұйық көшесін Райымбек батыр тұйық көшесіне;
Щербак көшесін Сапура Мәтенқызы көшесіне.
2. Қобда ауылдық округі Құрсай ауылының келесі көшелері мен тұйық көшелері қайта аталсын.
Ә. Молдағұлова көшесін Қазыбек би көшесіне;
А. Құнанбаев көшесін Алпамыс батыр көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қобда ауылдық округінің әкімі М. Кульниязов

О переименовании некоторых улиц и переулков сел Кобда и Курсай Кобдинского сельского округа Кобдинского района
Решение акима Кобдинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 21 декабря 2022 года № 92. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2022 года № 31274
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Кобда и Курсай Кобдинского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 21 апреля 2021 года № 2, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы и переулки села Кобда Кобдинского сельского округа.
переулок Батыс на переулок Қарасай батыр;
переулок Жеңіс на переулок Жанқожа батыр;
улицу Қобда 80 жыл на улицу Рақымжан Қошқарбаев;
переулок Ақтөбе на переулок Райымбек батыр;
улицу Щербак на улицу Сапура Мәтенқызы.
2. Переименовать следующие улицы и переулки села Курсай Кобдинского сельского округа.
улицу Ә. Молдағұлова на улицу Қазыбек би;
улицу А. Құнанбаев на улицу Алпамыс батыр.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кобдинского сельского округа М. Кульниязов