Мәртөк ауданы Мәртөк ауылдық округі Құмсай ауылының Заводская көшесін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Мәртөк ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 22 маусымдағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 маусымда № 28622 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14–бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына сәйкес, Мәртөк ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 1 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Мәртөк ауданы Мәртөк ауылдық округі Құмсай ауылының Заводская көшесін Елек көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк ауылдық округінің әкімі О. Қонысбай

О переименовании улицы Заводская села Кумсай Мартукского сельского округа Мартукского района
Решение акима Мартукского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 22 июня 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2022 года № 28622
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села Мартук и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 30 марта 2022 года № 1, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Заводская села Кумсай Мартукского сельского округа Мартукского района на улицу Елек.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мартукского сельского округа О. Қонысбай