Мәртөк ауданы Аққұдық ауылдық округінің Вознесеновка ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Аққұдық ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 наурыздағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 наурызда № 27199 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Аққұдық ауылдық округінің Вознесеновка ауылы халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 1 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Аққұдық ауылдық округі Вознесеновка ауылының келесі көшелері:
Украинская көшесін Ахмет Жұбанов көшесіне;
Шахтинская көшесін Кемел Тоқаев көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққұдық ауылдық
округінің әкімі
Е. Тукибаев

О переименовании некоторых улиц села Вознесеновка Аккудыкского сельского округа Мартукского района
Решение акима Аккудыкского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 11 марта 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 марта 2022 года № 27199
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Вознесеновка Аккудыкского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 26 марта 2021 года за № 1, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Вознесеновка Аккудыкского сельского округа:
улицу Украинская на улицу Ахмет Жұбанов;
улицу Шахтинская на улицу Кемел Тоқаев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аккудыкского
сельского округа
Е. Тукибаев