Мұғалжар аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 152 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 наурызда № 27275 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мұғалжар ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 154 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3879 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова

О признании утратившим силу решения Мугалжарского районного маслихата
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 18 марта 2022 года № 152. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2022 года № 27275
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мугалжарского районного маслихата от 14 апреля 2014 года № 154 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Мугалжарском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3879).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова