Алматы облыстық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 12-59 "Алматы облысының 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 18-83 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 6 мамырда № 27927 болып тіркелді
Алматы облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 12-59 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25829 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 869 385 485 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша 151 420 531 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша 5 435 172 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер бойынша 29 138 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша 712 500 644 мың теңге;
2) шығындар 886 029 350 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 15 530 343 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 28 585 075 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 13 054 732 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 1 102 331 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 1 102 331 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 33 276 539 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 33 276 539 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 26 642 766 мың теңге;
қарыздарды өтеу 16 286 592 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 22 920 365 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Корпоративтік табыс салығы" коды бойынша түсімдер Іле ауданы және Қапшағай қаласы бойынша 50% мөлшерінде облыстық бюджетке, басқа аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бойынша 100% мөлшерінде аудандық және облыстық маңызы бар қалалық бюджетке түсетіні белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Алматы облысы бойынша 2022 жылға тұрғын үй жобалауға және салуға 23 874 107 мың теңге сомасында мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар шығару мақұлдансын.";

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2021 года № 12-59 "Об областном бюджете Алматинской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 29 апреля 2022 года № 18-83. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 мая 2022 года № 27927
Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2022-2024 годы" от 14 декабря 2021 года № 12-59 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25829) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 869 385 485 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 151 420 531 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям 5 435 172 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 29 138 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 712 500 644 тысячи тенге;
2) затраты 886 029 350 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 15 530 343 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 28 585 075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 13 054 732 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 1 102 331 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 1 102 331 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 33 276 539 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 33 276 539 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 26 642 766 тысяч тенге;
погашение займов 16 286 592 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 22 920 365 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Установить, что поступления по коду классификации доходов единой бюджетной классификации "Корпоративный подоходный налог" зачисляются по Илийскому району и городу Капшагай в размере 50% в областной бюджет, по другим районам и городам областного значения в размере 100% зачисляются в районный и городской бюджет областного значения.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Одобрить выпуск государственных эмиссионных ценных бумаг на проектирование и строительство жилья по Алматинской области на 2022 год в сумме 23 874 107 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 18, 19, 20-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты аудандық бюджеттерден, облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттерінен 115 146 831 мың теңге сомасында трансферттердің түсімдері көзделсін.
Аудандық бюджеттерден, облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттерінен трансферттердің түсімдерін бөлу Алматы облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";

пункты 18, 19, 20 указанного решения изложить в новой редакции:
"18. Предусмотреть в областном бюджете на 2022 год поступления трансфертов из районных бюджетов, бюджетов городов областного значения в связи с изменением законодательства в сумме 115 146 831 тысяча тенге.
Распределение поступлений трансфертов из районных бюджетов, бюджетов городов областного значения определяется на основании постановления акимата Алматинской области.";

"19. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте қоршаған ортаны қорғау және объектілерді дамыту жөніндегі іс-шараларды өткізуге 1 164 381 мың теңге сомасында көзделсін.";
"20. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге және көлік инфрақұрылымын дамытуға 35 315 737 мың теңге сомасында көзделсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

"19. Предусмотреть в областном бюджете на 2022 год на проведение мероприятий по охране окружающей среды и развития объектов в сумме 1 164 381 тысяча тенге.";
"20. Предусмотреть в областном бюджете на 2022 год на обеспечение функционирования автомобильных дорог и развитие транспортной инфраструктуры в сумме 35 315 737 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихатының хатшысы Ж. Жоргенбаев
Алматы облыстық мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 18-83 шешіміне қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 12-59 шешіміне 1-қосымша
Алматы облысының 2022 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер
869 385 485
1
Салықтық түсімдер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Алматинского областного маслихата Ж. Жоргенбаев
Приложение к решению Алматинского областного маслихата от 29 апреля 2022 года № 18-83
Приложение 1 к решению Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2021 года № 12-59
Областной бюджет Алматинской области на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы
869 385 485
1
Налоговые поступления

1 406 171
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 753 957
026
Денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
7 400
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 746 557
3
Мамандандырылған медициналық көмек
5 485 947
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 485 947
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
5 485 947
4
Емханалар
181 196
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
181 196
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
181 196
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
79 439
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
79 439
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
79 439
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
7 843 985
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 843 985
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
224 342
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
170 813
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
20 215
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
747 417
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
6 349
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
6 674 849
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
41 647 190
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
9 005 263
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 497 678
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 460 495
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
3 608 442
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 316 869
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

1 406 171
271
Управление строительства области
5 753 957
026
Сейсмоусиление объектов здравоохранения
7 400
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 746 557
3
Специализированная медицинская помощь
5 485 947
253
Управление здравоохранения области
5 485 947
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
5 485 947
4
Поликлиники
181 196
253
Управление здравоохранения области
181 196
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
181 196
5
Другие виды медицинской помощи
79 439
253
Управление здравоохранения области
79 439
029
Областные базы специального медицинского снабжения
79 439
9
Прочие услуги в области здравоохранения
7 843 985
253
Управление здравоохранения области
7 843 985
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
224 342
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
170 813
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
20 215
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
747 417
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
6 349
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
6 674 849
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
41 647 190
1
Социальное обеспечение
9 005 263
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 497 678
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 460 495
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
3 608 442
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
1 316 869
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

122 627
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
678 340
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
14 658
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
160 685
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
70 900
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
32 395
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 071 147
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
7 268 326
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
17 755 540
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 780 602
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 451 635
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
22 561
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 067 023
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
17 112
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 959 652
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 959 652
719
Облыстың ветеринария басқармасы
5 251 827
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
202 753
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 048
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
109 149
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
91 045
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
13 313
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
267 109
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу

122 627
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
678 340
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
14 658
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
160 685
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
70 900
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
32 395
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 071 147
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 268 326
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
17 755 540
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 780 602
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 451 635
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
22 561
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 067 023
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
17 112
271
Управление строительства области
1 959 652
020
Развитие объектов сельского хозяйства
1 959 652
719
Управление ветеринарии области
5 251 827
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
202 753
003
Капитальные расходы государственного органа
3 048
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
109 149
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
91 045
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
13 313
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
267 109
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий

299 229
028
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
150 000
051
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 332 816
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
40 000
9
Басқалар
32 735 330
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 407 663
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1 095 958
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
311 705
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 532 948
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
2 532 948
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
181 161
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
181 161
261
Облыстың білім басқармасы
3 853 311
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
2 796 661
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 056 650
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
211 402
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
199 802
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11 600
271
Облыстың құрылыс басқармасы
16 198 917
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
134 100
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
16 064 817
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 773 363
060
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
1 639 180
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 134 183
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы

299 229
028
Реализация текущих мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
150 000
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 332 816
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
40 000
9
Прочие
32 735 330
253
Управление здравоохранения области
1 407 663
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 095 958
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
311 705
257
Управление финансов области
2 532 948
012
Резерв местного исполнительного органа области
2 532 948
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
181 161
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
181 161
261
Управление образования области
3 853 311
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 796 661
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 056 650
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
211 402
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
199 802
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 600
271
Управление строительства области
16 198 917
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
134 100
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
16 064 817
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 773 363
060
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 639 180
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 134 183
285
Управление физической культуры и спорта области