Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 09 тамыздағы № 21-133 Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі Мәдениет комитетінің "Есік" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының тарихи-мәдени мұра объектілерінің қорғау аймақтарының, құрылыс салуды реттеу аймақтары мен қорғалатын табиғат ландшафты аймақтарының шекараларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы мәслихатының 2022 жылғы 8 тамыздағы № 24-120 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 9 тамызда № 29059 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Алматы облыстық маслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі Мәдениет комитетінің "Есік" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының тарихи-мәдени мұра объектілерінің қорғау аймақтарының, құрылыс салуды реттеу аймақтары мен қорғалатын табиғат ландшафты аймақтарының шекараларын бекіту туралы" 2013 жылғы 09 тамыздағы № 21-133 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2446 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихаты аппаратының басшысы С.Н. Нуркадыровқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы Е. Абитов

О признании утратившим силу решения Алматинского областного маслихата от 09 августа 2013 года № 21-133 "Об утверждении границ охранных зон, зон регулирования застройки и зон охраняемого природного ландшафта объектов историко-культурного наследия Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный историко-культурный заповедник-музей "Иссык" Комитета культуры Министерства культуры и информации Республики Казахстан
Решение маслихата Алматинской области от 8 августа 2022 года № 24-120. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 августа 2022 года № 29059
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алматинского областного маслихата "Об утверждении границ охранных зон, зон регулирования застройки и зон охраняемого природного ландшафта объектов историко-культурного наследия Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный историко-культурный заповедник-музей "Иссык" Комитета культуры Министерства культуры и информации Республики Казахстан" от 09 августа 2013 года № 21-133 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2446).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Алматинского областного маслихата Нуркадырова С.Н.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности секретаря
Алматинского областного маслихата Е. Абитов