Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Балқаш ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" № 6 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 10 наурыздағы № 31 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 17 наурызда № 27149 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Балқаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Балқаш ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" № 6 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4515 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а Б. Абдибаев

О признании утратившим силу постановления акимата Балхашского района Алматинской области от 16 января 2018 года № 6 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Балхашскому району"
Постановление акимата Балхашского района Алматинской области от 10 марта 2022 года № 31. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2022 года № 27149
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Балхашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Балхашского района Алматинской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Балхашскому району" от 16 января 2018 года № 6 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4515).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Балхашского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о акима района Б. Абдибаев