Алматы облысы Балқаш ауданы Балатопар ауылдық округінің Балатопар ауылының көшесін қайта атау туралы
Алматы облысы Балқаш ауданы Балатопар ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 17 мамырдағы № 05-02 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 19 мамырда № 28133 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Балатопар ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Алматы облысы Балқаш ауданы Балатопар ауылдық округінің Балатопар ауылындағы Топар көшесін Әбен Мүлкібеков көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балатопар ауылдық округінің әкімі Д. Базилов

О переименовании улицы села Балатопар Балатопарского сельского округа Балхашского района Алматинской области
Решение акима села Балатопарского сельского округа Балхашского района Алматинской области от 17 мая 2022 года № 05-02. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 мая 2022 года № 28133
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Балатопар и на основании заключения областной ономастической комиссии от 29 декабря 2021 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Топар на улицу Әбен Мүлкібеков в селе Балатопар Балатопарского сельского округа Балхашского района Алматинской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Балатопарского сельского округа Д. Базилов