Іле ауданының елді мекендерінде салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймақтарға бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 1 наурыздағы № 64 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 10 наурызда № 27055 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529 – бабының 6 - тармағына сәйкес, Алматы облысының Іле ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Илийского района
Постановление акимата Илийского района Алматинской области от 1 марта 2022 года № 64. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 марта 2022 года № 27055
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), акимат Илийского района Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Іле ауданының елді мекендерінде салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймақтарға бөлу коэффиценттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысының Іле ауданы әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Карасаев
2022 жылғы 1 наурыздағы № 64 қаулысына қосымша
Іле ауданының елді мекендерінде салық салу нысандарының орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффиценті
1
Покровка ауылы

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Илийского района Алматинской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Илийского района Алматинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2023 года.
Аким района Б. Карасаев
Приложение к постановлению от 1 марта 2022 года № 64
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Илийского района
Месторасположение объекта налогобложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
1
село Покровка