Алматы облысы Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің Бекболат ауылының көшесін қайта атау туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің 2022 жылғы 26 қазандағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 1 қарашада № 30372 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бірінші май ауылдық округі Бекболат ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Алматы облысы Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің Бекболат ауылындағы Жаңа ғасыр көшесін Хамза Екейбай көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бірінші май ауылдық округінің әкімі Е. Мукатаев

О переименовании улицы села Бекболат Первомайского сельского округа Карасайского района Алматинской области
Решение акима Первомайского сельского округа Карасайского района Алматинской области от 26 октября 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 ноября 2022 года № 30372
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бекболат Первомайского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 29 декабря 2021 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Жаңа ғасыр на улицу Хамза Екейбай в селе Бекболат Первомайского сельского округа Карасайского района Алматинской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Первомайского сельского округа Е. Мукатаев