"Райымбек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Райымбек ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 40 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 4 сәуірдегі № 74 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 5 сәуірде № 27429 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Райымбек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Райымбек ауданы әкімдігінің "Райымбек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2017 жылғы 28 ақпандағы № 40 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4169 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Сағатбекұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек ауданының әкімі Н. Кудайбергенов

О признании утратившим силу постановления акимата Райымбекского района от 28 февраля 2017 года № 40 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Райымбекскому району"
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 4 апреля 2022 года № 74. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2022 года № 27429
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Райымбекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Райымбекского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Райымбекскому району" от 28 февраля 2017 года № 40 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4169).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н. Сагатбекулы.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Райымбекского района Н. Кудайбергенов