Панфилов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 630 "Панфилов ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 118 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 8 сәуірде № 27501 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Панфилов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 630 "Панфилов ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4986 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Панфилов ауданы әкімінің орынбасары Ш.Курбановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов ауданының әкімі М. Сағымбек

О признании утратившим силу постановления акимата Панфиловского района от 24 декабря 2018 года № 630 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Панфиловскому району"
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 7 апреля 2022 года № 118. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 апреля 2022 года № 27501
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах",акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Панфиловского района от 24 декабря 2018 года № 630 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Панфиловскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4986).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Панфиловского района Курбанова Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Панфиловского района М. Сағымбек