Барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 тамыздағы № 29-91 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 1 қыркүйекте № 29347 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 2)-тармақшасына, 47-бабы 4-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жергілікті бюджетінің есебінен қаржыландырылатын, Талғар ауданында барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жол жүру билетінің толық құнының елу пайызы мөлшерінде (жазғы демалысты қоспағанда) жеңілдікпен жол жүру құқығы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Талғар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (келісім бойынша).
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының хатшысы М. Алибеков

О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников всех организаций образования очной формы обучения
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 25 августа 2022 года № 29-91. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2022 года № 29347
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6, подпунктом 1) пункта 4 статьи 47 Закона Республики Казахстан "Об образовании", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить право на льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения, размере пятьдесят процентов от полной стоимости проездного билета (за исключением летних каникул), финансируемых за счет местного бюджета в Талгарском районе.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на государственное учреждение "Отдел образования Талгарского района" (по согласованию).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Талгарского районного маслихата М. Алибеков