Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 2 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қаңтарда № 26538 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Ашық деректер интернет-порталында орналастырылатын Шымкент қаласы әкімдігінің ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 372 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14 болып тіркелген);
2) "Ашық деректер интернет-порталында орналастырылатын Шымкент қаласы әкімдігінің ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 372 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № 50 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 84 болып тіркелген).
2. "Шымкент қаласының цифрландыру басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары М. Исаховқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 10 января 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2022 года № 26538
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Шымкент:
1) постановление акимата города Шымкент от 27 декабря 2018 года № 372 "Об утверждении перечня открытых данных акимата города Шымкент, размещаемых на интернет–портале открытых данных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14);
2) постановление акимата города Шымкент от 3 февраля 2020 года № 50 "О внесении изменений в постановление акимата города Шымкент от 27 декабря 2018 года № 372 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных акимата города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 84).
2. Государственному учреждению "Управление цифровизации города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент М. Исахова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов