"Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506–6с Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 15/134-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 сәуірде № 27743 болып тіркелді
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506–6с шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 76 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменения в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/506–6с "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 8 апреля 2022 года № 15/134-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 апреля 2022 года № 27743
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент" от 11 декабря 2019 года № 58/506–6с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 76) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент", в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;