"2022-2024 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 12/92-VII Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 6 маусымдағы № 17/153-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 маусымда № 28410 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 12/92-VII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25833 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 552 752 582 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 204 791 364 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 7 091 998 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32 025 068 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 308 844 152 мың теңге;
2) шығындар – 546 701 010 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 381 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 5 670 572 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 13 декабря 2021 года № 12/92-VII "О бюджете города Шымкент на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 6 июня 2022 года № 17/153-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июня 2022 года № 28410. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "О бюджете города Шымкент на 2022-2024 годы" от 13 декабря 2021 года №12/92-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №25833) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 552 752 582 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 204 791 364 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 7 091 998 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32 025 068 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 308 844 152 тысячи тенге;
2) затраты – 546 701 010 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 381 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 5 670 572 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 5 670 572 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімге 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Б. Нарымбетов
Шымкент қаласы мәслихатының
2022 жылғы 6 маусымдағы
№ 17/153-VII шешіміне 1-қосымша
Шымкент қаласы мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 5 670 572 тысячи тенге.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
города Шымкент Б. Нарымбетов
Приложение 1 к решению
маслихата города Шымкент
от 6 июня 2022 года
№ 17/153-VII
Приложение 1 к решению
маслихата города Шымкент

293 702
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
9 000
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
969 536
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
177 209
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
177 209
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
505 024
001
Жергілікті деңгейде сәулет, қала құрылысы, жер қатынастарын реттеу салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
505 024
369
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
287 303
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
235 177
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
603
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
51 523
02
Қорғаныс
3 813 250
1
Әскери мұқтаждар
508 847
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
508 847
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
220 391
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғаныс
288 456
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3 304 403
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
1 267 167
012
Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру
1 216 427
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
50 740
387
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы
600 796
003
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
600 796
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 436 440
030
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
1 436 440
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
14 393 007
1
Құқық қорғау қызметi
13 316 629
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
13 316 629
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету

293 702
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
9 000
9
Прочие государственные услуги общего характера
969 536
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
177 209
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне
177 209
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
505 024
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры, градостроительства в области регулирования земельных отношений на местном уровне
505 024
369
Управление по делам религии города республиканского значения, столицы
287 303
001
Услуги по реализации государственной политики в области религиозной деятельности на местном уровне
235 177
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
603
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
51 523
02
Оборона
3 813 250
1
Военные нужды
508 847
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
508 847
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
220 391
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
288 456
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
3 304 403
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
1 267 167
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
1 216 427
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
50 740
387
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
600 796
003
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
600 796
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 436 440
030
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
1 436 440
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
14 393 007
1
Правоохранительная деятельность
13 316 629
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
13 316 629
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы

353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 663 637
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
4 663 637
04
Емханалар
51 230
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
51 230
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
51 230
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 463 261
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 463 261
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
159 973
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
130 949
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
33 785
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
41 865
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 096 689
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
40 946 423
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 091 172
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
3 445 101
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 282 696
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 017 141
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 145 264
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
574 975
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
447 350
037
Әлеуметтік сауықтандыру
127 625
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
71 096
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
71 096
2
Әлеуметтiк көмек

353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 663 637
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
4 663 637
04
Поликлиники
51 230
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
51 230
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
51 230
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 463 261
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 463 261
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
159 973
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
130 949
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
33 785
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
41 865
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 096 689
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
40 946 423
1
Социальное обеспечение
4 091 172
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
3 445 101
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 282 696
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 017 141
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 145 264
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
574 975
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
447 350
037
Социальная реабилитация
127 625
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
71 096
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
71 096
2
Социальная помощь

5 859
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
122 146
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
679 575
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
1 171 773
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
215 657
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
807 430
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
18 202
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
918 760
2
Су шаруашылығы
656 795
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
656 795
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
656 795
3
Орман шаруашылығы
110 806
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
110 806
021
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
110 806
5
Қоршаған ортаны қорғау
490 057
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
490 057
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
160 164
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
68 058
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
261 835
6
Жер қатынастары
2 324 281
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
2 324 281
004
Жер қатынастарын реттеу
155 274
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
2 169 007
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
2 001 653
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
2 001 653
023
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
2 001 653
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 016 355
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 016 355

5 859
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
122 146
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
679 575
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 171 773
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
215 657
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
807 430
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
18 202
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
918 760
2
Водное хозяйство
656 795
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
656 795
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
656 795
3
Лесное хозяйство
110 806
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
110 806
021
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
110 806
5
Охрана окружающей среды
490 057
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
490 057
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
160 164
004
Мероприятия по охране окружающей среды
68 058
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
261 835
6
Земельные отношения
2 324 281
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
2 324 281
004
Регулирование земельных отношений
155 274
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
2 169 007
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
2 001 653
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
2 001 653
023
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
2 001 653
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 016 355
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 016 355

344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
717 320
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
717 320
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
299 035
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
290 635
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 400
12
Көлiк және коммуникация
51 839 604
1
Автомобиль көлiгi
36 300 852
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
36 300 852
007
Көлік инфрақұрылымын дамыту
24 636 329
010
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
10 010 178
016
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 654 345
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
15 538 752
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
15 538 752
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
321 598
006
Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
165 330
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
15 051 824
13
Басқалар
21 632 129
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
6 075 479
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
6 075 479
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
6 075 479
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 846 164
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
935 262
020
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
935 262
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
2 910 902
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
150 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
199 149
017
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 015 753
018
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
500 000
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру

344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
717 320
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
717 320
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
299 035
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
290 635
003
Капитальные расходы государственного органа
8 400
12
Транспорт и коммуникации
51 839 604
1
Автомобильный транспорт
36 300 852
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
36 300 852
007
Развитие транспортной инфраструктуры
24 636 329
010
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
10 010 178
016
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 654 345
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
15 538 752
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
15 538 752
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
321 598
006
Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
165 330
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
15 051 824
13
Прочие
21 632 129
1
Регулирование экономической деятельности
6 075 479
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
6 075 479
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
6 075 479
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 846 164
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
935 262
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
935 262
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
2 910 902
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
150 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
199 149
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 015 753
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
500 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"

46 000
9
Басқалар
11 710 486
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
2 155 029
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 155 029
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
350 445
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
350 445
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
1 875 842
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 875 842
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 642 812
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 642 812
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 099 930
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 099 930
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
2 543 004
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
2 543 004
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
103 053
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
103 053
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
243 135
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
243 135
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
430 627
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
430 627
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
266 609
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
259 709
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 900
14
Борышқа қызмет көрсету
4 728 470
1
Борышқа қызмет көрсету
4 728 470
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
4 728 470
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
4 725 630
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

46 000
9
Прочие
11 710 486
123
Аппарат акима района в городе
2 155 029
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 155 029
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
350 445
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
350 445
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
1 875 842
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 875 842
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
1 642 812
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 642 812
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 099 930
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 099 930
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
2 543 004
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
2 543 004
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
103 053
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
103 053
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
243 135
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
243 135
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
430 627
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
430 627
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
266 609
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
259 709
003
Капитальные расходы государственного органа
6 900
14
Обслуживание долга
4 728 470
1
Обслуживание долга
4 728 470
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
4 728 470
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
4 725 630
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета