"Шымкент қаласындағы бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 наурыздағы № 14/123-VII Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 12 тамыздағы № 20/176-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 тамызда № 29171 болып тіркелді
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "Шымкент қаласындағы бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 наурыздағы № 14/123-VII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27550 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы мәслихатының хатшысы Б. Нарымбетов
Шымкент қаласы мәслихатының
2022 жылғы 12 тамыздағы
№ 20/176-VII шешіміне қосымша
Шымкент қаласындағы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
р/р №
Аймақ-тар №
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффи-циенттері
1
I аймақ
Шекара басталады: Н.Исмаилов және И.Павлов көшелерінің қиылысынан солтүстік-шығыс бағытта И.Павлов көшесінің оң жағымен Ю.Гагарин көшесінің қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Ю.Гагарин көшесінің оң жағымен Кремлевская көшесінің қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Кремлевская көшесінің оң жағымен Ш.Қалдаяқов көшесінің қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Ш.Қалдаяқов көшесінің оң жағымен Абай даңғылының қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Абай даңғылының оң жағымен А.Асқаров көшесінің қиылысына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта А.Асқаров көшесінің оң жағымен М.Пошанов көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта М.Пошанов көшесінің оң жағымен Темірлан тас жолына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен С.Қожанов көшесінің қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-шығыс бағытта С.Қожанов көшесінің оң жағымен Б.Момышұлы даңғылының қиылысына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Б.Момышұлы даңғылының оң жағымен О.Сүлейменов көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта О.Сүлейменов көшесінің оң жағымен, Абай атындағы саябақты бойымен Қ.Қазиев көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Қ.Қазиев көшесінің оң жағымен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Ұ.Арғынбеков көшесінің оң жағымен Бәйдібек би даңғылына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Бәйдібек би даңғылының оң жағымен Nursultan Nazarbaev даңғылына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта С.Бәйтереков көшесінің қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Бәйтереков көшесінің оң жағымен Шұғыла көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Шұғыла көшесінің оң жағымен Нұрсат және Нұрсат-3 шағын аудандардың оңтүстік шекараларына дейін, одан кейін Нұрсат және Нұрсат-3 шағын аудандардың оңтүстік шекараларының шығыс бағытында Nursultan Nazarbaev даңғылының қиылысына дейін және одан әрі Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Ұ.Арғынбеков көшесінің оң жағымен Жібек жолы көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Жібек жолы көшесінің оң жағымен Сайрам көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Сайрам көшесінің оң жағымен Тәуке хан даңғылына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Тәуке хан даңғылының оң жағымен темір жолдың бөлу жолағына дейін, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта темір жолдың бөлу жолағының оң жағымен Ақназар хан көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Ақназар хан көшесінің оң жағымен Төле би көшесінің қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Төле би көшесінің оң жағымен Ордабасы алаңы мен Әйтеке би көшесінің қиылысына дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Әйтеке би көшесінің оң жағымен К.Тоқаев көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта К.Тоқаев көшесінің оң жағымен жобаланған жолға дейін, одан әрі оңтүстік бағытта жобаланған жолдың оң жағымен Әйтеке би көшесіне дейін, содан кейін оңтүстік бағытта Әйтеке би көшесінің оң жағымен Ш.Рашидов көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Ш.Рашидов көшесінің оң жағымен Н.Исмаилов көшесінің қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Н.Исмаилов көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін.Бірінші аймаққа шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: қаланың орталық бөлігі, үшінші, тоғызыншы, Спорт, Кіші Самал, Наурыз, Нұрсәт, Нұрсәт-3, Отырар, Төменгі Отырар, Айқап, Түркістан, Тараз, Сайрам, Теріскей, Шапағат, Шапағат-2, Восток, он біріншіден он сегізіншіге дейінгі шағын аудандар, Қарасу, сегізінші және жиырма бірінші шағын аудандардың бөліктері; 22-327-060, 22-327-061, 22-327-062, 22-327-063, 22-327-070, 22-327-071, 22-328-004, 22-328-005, 22-328-006, 22-328-007, 22-328-008, 22-328-009, 22-328-010 22-328-011, 22-328-012, 22-328-013, 22-328-014, 22-328-015, 22-328-016, 22-328-017, 22-328-019, 22-328-020, 22-329-001, 22-329-002, 22-329-005, 22-329-006, 22-329-007, 22-329-008, 22-329-009, 22-329-010, 22-329-011, 22-329-012, 22-329-013, 22-329-014, 22-329-018, 22-329-019, 22-329-020, 22-329-021, 22-329-022, 22-329-024, 22-329-025, 22-329-026, 22-330-050 және 22-330-054 есептік орамдары; 22-328-018, 22-330-051 және 22-330-053 есептік орамдардың бір бөлігі.
2
2
II аймақ

О внесении изменения в решение маслихата города Шымкент от 30 марта 2022 года № 14/123-VII "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 12 августа 2022 года № 20/176-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2022 года № 29171
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Шымкент" от 30 марта 2022 года № 14/123-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27550) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент", в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Шымкент Б. Нарымбетов
Приложение к решению
маслихата города Шымкент
от 12 августа 2022 года
№ 20/176-VII
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Шымкент
№ п/п
№ зон
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I зона
Границы начинаются: от пересечения улиц Н.Исмаилова и И.Павлова в северо-восточном направлении по правой стороне улицы И.Павлова до пересечения с улицей Ю.Гагарина, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы Ю.Гагарина до пересечения с улицей КремлҰвская, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы КремлҰвская до пересечения с улицей Ш.Калдаякова, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы Ш.Калдаякова до пересечения с проспектом Абая, далее в северо-восточном направлении по правой стороне проспекта Абая до пересечения с улицей А.Аскарова, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы А.Аскарова до улицы М.Пошанова, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы М.Пошанова до Темирлановского шоссе, далее в северо-западном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до пересечения с улицей С.Кожанова, затем в северо-восточном направлении по правой стороне улицы С.Кожанова до пересечения с проспектом Б.Момышулы, далее в юго-восточном направлении по правой стороне проспекта Б.Момышулы до улицы О.Сулейменова, затем в северо-восточном направлении по правой стороне улицы О.Сулейменова, вдоль парка имени Абая, до улицы К.Казиева, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы К.Казиева до улицы У.Аргынбекова, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы У.Аргынбекова до проспекта Байдибек би, далее в северо-восточном направлении по правой стороне проспекта Байдибек би до проспекта Nursultan Nazarbaev, затем в юго-восточном направлении до пересечения с улицей С.Байтерекова, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы С.Байтерекова до улицы Шугыла, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Шугыла до южных границ микрорайонов Нурсат и Нурсат-3, затем в восточном направлении южных границ микрорайонов Нурсат и Нурсат-3 до пересечения с проспектом Nursultan Nazarbaev и далее до улицы У.Аргынбекова, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы У.Аргынбекова до улицы Жибек жолы, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы Жибек жолы до улицы Сайрамская, затем в юго-западном направлении по правой стороне улицы Сайрамская до проспекта Тауке хана, далее в юго-восточном направлении по правой стороне проспекта Тауке хана до полосы отвода железной дороги, затем в юго-западном направлении по правой стороне полосы отвода железной дороги до улицы Акназар хана, далее в северо-западном направлении по правой стороне улицы Акназар хана до пересечения с улицей Толе би, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы Толе би до пересечения площади Ордабасы и улицы Айтеке би, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы Айтеке би до пересечения с улицей К.Токаева, затем в северо-восточном направлении по правой стороне улицы К.Токаева до проектируемой дороги, далее в южном направлении по правой стороне проектируемой дороги до улицы Айтеке би, затем в южном направлении по правой стороне улицы Айтеке би до улицы Ш.Рашидова, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы Ш.Рашидова до пересечения с улицей Н.Исмаилова, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы Н.Исмаилова до начальной точки. В первую зону вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: центральная часть города, микрорайоны третий, девятый, Спортивный, Малый Самал, Наурыз, Нурсат, Нурсат-3, Отырар, Нижний Отырар, Айкап, Туркестан, Тараз, Сайрам, Терискей, Шапагат, Шапагат-2, Восток, с одиннадцатого по восемнадцатый микрорайоны, Карасу, части восьмого и двадцать первого микрорайонов; учетные кварталы 22-327-060, 22-327-061, 22-327-062, 22-327-063, 22-327-070, 22-327-071, 22-328-004, 22-328-005, 22-328-006, 22-328-007, 22-328-008, 22-328-009, 22-328-010 22-328-011, 22-328-012, 22-328-013, 22-328-014, 22-328-015, 22-328-016, 22-328-017, 22-328-019, 22-328-020, 22-329-001, 22-329-002, 22-329-005, 22-329-006, 22-329-007, 22-329-008, 22-329-009, 22-329-010, 22-329-011, 22-329-012, 22-329-013, 22-329-014, 22-329-018, 22-329-019, 22-329-020, 22-329-021, 22-329-022 , 22-329-024, 22-329-025, 22-329-026, 22-330-050 и 22-330-054; часть учетных кварталов 22-328-018, 22-330-051 и 22-330-053.
2
2
II зона

Шекара басталады: Ю.Гагарин және Ақсуат көшелерінің қиылысынан солтүстік-батыс бағытта Ақсуат көшесінің оң жағымен Алмахан қажы көшесінің қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Алмахан қажы көшесінің оң жағымен Темірлан тас жолына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен Сыпырған ата көшесіне дейін, содан кейін солтүстік-шығыс бағытта Сыпырған ата көшесінің оң жағымен М.Төлебаев көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта М.Төлебаев көшесінің оң жағымен Т.Бейсембаев көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Т.Бейсембаев көшесінің оң жағымен Б.Момышұлы көшесіне дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Б.Момышұлы көшесінің оң жағымен Алматы А-2 тас жолының қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен Қ.Төлеметов көшесіне дейін, содан кейін шығыс бағытта Қ.Төлеметов көшесінің оң жағымен Т.Өтегенов көшесі мен жобаланып жатқан автожолдың қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта жобаланған автожол бойымен Тұлпар элиталық қалашығының аумағын айналып өтіп, Көкшетау көшесінің қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-шығыс бағытта Көкшетау көшесінің оң жағымен жобаланып жатқан көшеге дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта жобаланып жатқан көшенің оң жағымен Шымсити тұрғын алабы бойында салынып жатқан көшеге дейін, содан кейін Шымсити тұрғын алабы бойындағы салынып жатқан көшенің оң жағымен Алматы А-2 тас жолының қиылысына дейін, одан әрі Алматы А-2 тас жолының оң жағымен шығыс бағытта айналма жолдан айналып өтіп Тұран және Бозарық-2 шағын аудандары арасындағы жобаланып жатқан көшеге дейін, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Тұран және Бозарық-2 шағын аудандары арасындағы жобаланып жатқан көшенің оң жағымен Таскен шағын ауданы бойында жобаланып жатқан көшемен қиылысқа дейін, одан әрі батыс және оңтүстік бағыттарда Таскен шағын ауданы бойындағы жобаланып жатқан көшенің оң жағымен Алматы тас жолына дейін, одан әрі шығыс бағытта Алматы тас жолының оң жағымен Ақсүмбе көшесіне дейін, одан кейін оңтүстік бағытта Ақсүмбе көшесінің оң жағымен Қ.Патеев көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Қ.Патеев көшесінің оң жағымен Nursultan Nazarbaev даңғылына дейін, содан кейін батыс бағытта Нұрсат және Нұрсат-3 шағын аудандардың оңтүстік шекараларымен С.Бәйтереков көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта С.Бәйтереков көшесінің оң жағымен Nursultan Nazarbaev даңғылына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Nursultan Nazarbaev даңғылының оң жағымен Бәйдібек би көшесінің қиылысына дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Бәйдібек би көшесінің оң жағымен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Ұ.Арғынбеков көшесінің оң жағымен Қ.Қазиев көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Қ.Қазиев көшесінің оң жағымен О.Сүлейменов көшесіне дейін, одан кейін батыс бағытта О.Сүлейменов көшесінің оң жағымен Б.Момышұлы даңғылына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Б.Момышұлы даңғылының оң жағымен С.Қожанов көшесінің қиылысына дейін, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта С.Қожанов көшесінің оң жағымен Темірлан тас жолына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен М.Пошанов көшесіне дейін, одан кейін оңтүстік-батыс бағытта М.Пошанов көшесінің оң жағымен А.Асқаров көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта А.Асқаров көшесінің оң жағымен Абай даңғылына дейін, одан кейін оңтүстік-батыс бағытта Абай даңғылының оң жағымен Ш.Қалдаяқов көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Ш.Қалдаяқов көшесінің оң жағымен Кремлевская көшесіне дейін, одан кейін оңтүстік-батыс бағытта Кремлевская көшесінің оң жағымен Ю.Гагарин көшесінің қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Ю.Гагарин көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Екінші аймаққа шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Жайлау, Қатын көпір, Агропром, 112-орам, Самал-1, төртінші, Солтүстік-Батыс, Тұлпар, Шымсити, Тұран, Қайтпас-1, Нұртас шағын аудандары; Қорғасын-1 және Самал-2 шағын аудандарының бір бөлігі; 22-327-005, 22-327-006, 22-327-007, 22-327-008, 22-327-009, 22-327-010, 22-327-011, 22-327-028, 22-327-029, 22-327-030, 22-327-031, 22-327-032, 22-327-033, 22-327-034, 22-327-035, 22-327-036, 22-327-041, 22-327-042, 22-327-043, 22-327-044, 22-327-045, 22-327-046, 22-327-047, 22-327-048, 22-327-049, 22-327-050, 22-327-051, 22-327-052, 22-327-056, 22-327-057, 22-327-058, 22-327-059, 22-327-064, 22-327-069, 22-328-001, 22-328-002, 22-328-003, 22-330-036, 22-330-037, 22-330-038, 22-330-045, 22-330-046, 22-330-047, 22-330-048, 22-330-049 және 22-330-052 есептік орамдары; 22-330-033, 22-330-034, 22-330-051, 22-330-053, 22-330-043, 22-330-042, 22-327-066 және 22-327-065 есептік орамдардың бір бөлігі.
1.6
3
III аймақ
Үшінші аймақ бес учаскеден тұрады.

Границы начинаются: от пересечения улиц Ю.Гагарина и Аксуат в северо-западном направлении по правой стороне улицы Аксуат до пересечения с улицей Алмахан кажи, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Алмахан кажи до Темирлановского шоссе, затем в северо-западном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до улицы Сыпырган ата, затем в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Сыпырган ата до улицы М.Толебаева, далее в северо-западном направлении по правой стороне улицы М.Толебаева до улицы Т.Бейсембаева, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Т.Бейсембаева до улицы Б.Момышулы, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы Б.Момышулы до пересечения с Алматинской трассой А-2, далее в северо-восточном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2 до улицы К.Толеметова, затем в восточном направлении по правой стороне улицы К.Толеметова до пересечения с улицей Т.Утегенова и проектируемой автодорогой, далее в северо-западном направлении по проектируемой автодороге, территория элитного городка Тулпар, до пересечения с улицей Кокшетау, затем в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Кокшетау до проектируемой улицы, далее в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой улицы до застроенной улицы вдоль жилого массива Шымсити, затем по правой стороне застроенной улицы вдоль жилого массива Шымсити до пересечения с Алматинской трассой А-2, далее по правой стороне Алматинской трассы А-2 в восточном направлении мимо кольцевой до проектируемой улицы между микрорайонами Туран и Бозарык-2, затем в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой улицы между микрорайонами Туран и Бозарык-2 до пересечения с проектируемой улицей вдоль микрорайона Таскен, далее в западном и южном направлениях по правой стороне проектируемой улицы вдоль микрорайона Таскен до Алматинской трассы, далее в восточном направлении по правой стороне Алматинской трассы до улицы Аксумбе, затем в южном направлении по правой стороне улицы Аксумбе до улицы К.Патеева, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы К.Патеева до проспекта Nursultan Nazarbaev и затем в западном направлении по южным границам микрорайонов Нурсат и Нурсат-3 до улицы С.Байтерекова, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы С.Байтерекова до проспекта Nursultan Nazarbaev, затем в северо-западном направлении по правой стороне проспекта Nursultan Nazarbaev до пересечения с улицей Байдибек би, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы Байдибек би до улицы У.Аргынбекова, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы У.Аргынбекова до улицы К.Казиева, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы К.Казиева до улицы О.Сулейменова, затем в западном направлении по правой стороне улицы О.Сулейменова до проспекта Б.Момышулы, далее в северо-западном направлении по правой стороне проспекта Б.Момышулы до пересечения с улицей С.Кожанова, затем в юго-западном направлении по правой стороне улицы С.Кожанова до Темирлановского шоссе, далее в юго-восточном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до улицы М.Пошанова, затем в юго-западном направлении по правой стороне улицы М.Пошанова до улицы А.Аскарова, далее в северо-западном направлении по правой стороне улицы А.Аскарова до проспекта Абая, затем в юго-западном направлении по правой стороне проспекта Абая до улицы Ш.Калдаякова, далее в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Ш.Калдаякова до улицы КремлҰвская, затем в юго-западном направлении по правой стороне улицы КремлҰвская до пересечения с улицей Ю.Гагарина, далее в северо-западном направлении по правой стороне улицы Ю.Гагарина до начальной точки. Во вторую зону вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Жайлау, Катын копр, Агропром, 112-й квартал, Самал-1, четвертый, Северо-Запад, Тулпар, Шымсити, Туран, Кайтпас-1, Нуртас; часть микрорайонов Коргасын-1 и Самал-2; учетные кварталы 22-327-005, 22-327-006, 22-327-007, 22-327-008, 22-327-009, 22-327-010, 22-327-011, 22-327-028, 22-327-029, 22-327-030, 22-327-031, 22-327-032, 22-327-033, 22-327-034, 22-327-035, 22-327-036, 22-327-041, 22-327-042, 22-327-043, 22-327-044, 22-327-045, 22-327-046, 22-327-047, 22-327-048, 22-327-049, 22-327-050, 22-327-051, 22-327-052, 22-327-056, 22-327-057, 22-327-058, 22-327-059, 22-327-064, 22-327-069, 22-328-001, 22-328-002, 22-328-003, 22-330-036, 22-330-037, 22-330-038, 22-330-045, 22-330-046, 22-330-047, 22-330-048, 22-330-049 и 22-330-052; часть учетных кварталов 22-330-033, 22-330-034, 22-330-051, 22-330-053, 22-330-043, 22-330-042, 22-327-066 и 22-327-065.
1.6
3
III зона
Третья зона состоит из пяти участков.

Үшінші аймақтың бірінші учаскесінің шекара басталады: Н.Исмаилов және И.Павлов көшелерінің қиылысынан солтүстік-батыс бағытта Н.Исмаилов көшесінің оң жағымен М.Оспанов көшесіне дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта М.Оспанов көшесінің оң жағымен Мамин-Сибиряк өткеліне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Мамин-Сибиряк өткелінің оң жағымен темір жолға дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта темір жолдың оң жағымен 22-327-076 және 22-327-038, 22-327-076 және 22-327-025 есептік орамдар арасындағы шекараларға дейін, одан әрі 22-327-023 есептік орамның шекарасы бойынша солтүстік-шығыс бағытта әуежайдың қолданыстағы қоршауын бойлай Қ.Бекбаев көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Қ.Бекбаев көшесінің оң жағымен Қошқар ата өзеніне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Қошқар ата өзенінің оң жағымен Арасан көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Арасан көшесінің оң жағымен Темірлан тас жолына дейін, одан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен жаңа Алматы А-2 тас жолына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта жаңа Алматы А-2 тас жолының оң жағымен және одан әрі қарай ескі Алматы А-2 тас жолымен оң жақтарымен Б.Момышұлы көшесіне дейін, одан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Б.Момышұлы көшесінің оң жағымен Т.Бейсембаев көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Т.Бейсембаев көшесінің оң жағымен С.Ерубаев көшесіне дейін, одан кейін оңтүстік-шығыс бағытта С.Ерубаев көшесінің оң жағымен М.Төлебаев көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта М.Төлебаев көшесінің оң жағымен Сыпырған ата көшесіне дейін, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта Сыпырған ата көшесінің оң жағымен Темірлан тас жолына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен Ақсуат көшесіне дейін, содан кейін оңтүстік-батыс және одан әрі оңтүстік-шығыс бағыттарда Ақсуат көшесінің оң жағымен Ю.Гагарин көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Ю.Гагарин көшесінің оң жағымен И.Павлов көшесіне дейін, содан кейін оңтүстік бағытта И.Павлов көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Үшінші аймақтың бірінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Қорғасын-2, Қызыл Жар, Ақниет және Самал-3 шағын аудандары; 22-327-012, 22-327-013, 22-327-015, 22-327-025, 22-327-026, 22-327-027, 22-327-037, 22-327-038, 22-327-039, 22-327-040, 22-327-053, 22-327-055 және 22-327-068 есептік орамдары; 22-327-014, 22-327-065, 22-327-066 және 22-327-024 есептік орамдардың бір бөлігі.
Үшінші аймақтың екінші учаскесінің шекарасы басталады: Қ.Төлеметов көшесі мен жобаланып жатқан көшенің, Т.Өтегенов көшесінің жалғасы, қиылысынан Қ.Төлеметов көшесінің оң жағымен оңтүстік-батыс бағытта Алматы А-2 тас жолына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен Сырым батыр көшесіне дейін, одан кейін солтүстік-батыс бағытта Сырым батыр көшесінің оң жағымен Асар-2 шағын ауданын оңтүстік-батыс жағынан айналып өтіп, жобаланып жатқан көшеге дейін, одан әрі солтүстік-шығыс, оңтүстік-шығыс және оңтүстік бағыттарда жобаланып жатқан көшенің оң жағымен Асар-2 шағын ауданын батыс, солтүстік және шығыс жағынан айналып өтіп, Алматы А-2 тас жолына дейін, одан кейін солтүстік-шығыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен Асар және Шымсити шағын аудандары арасындағы салынып жатқан автожолға дейін, одан әрі оңтүстік бағытта салынып жатқан автожолдың оң жағымен жобаланып жатқан жолға дейін, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта жобаланған жолдың оң жағымен Көкшетау көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Көкшетау көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін.Үшінші аймақтың екінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Отау, Ақ-Жайық, Қайтпас-2, Асар және Асар-2 шағын аудандары; 22-330-033, 22-330-034 және 22-330-035 есептік орамдары; 22-330-026, 22-330-030 және 22-330-031 есептік орамдарының бір бөлігі.

Границы первого участка третьей зоны начинаются: от пересечения улиц Н.Исмаилова и И.Павлова в северо-западном направлении по правой стороне улицы Н.Исмаилова до улицы М.Оспанова, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы М.Оспанова до проезда Мамина-Сибиряка, далее в юго-западном направлении по правой стороне проезда Мамина-Сибиряка до железной дороги, затем в северо-западном направлении по правой стороне железной дороги до границ между учетными кварталами 22-327-076 и 22-327-038, 22-327-076 и 22-327-025, далее в северо-восточном направлении по границе учетного квартала 22-327-023 вдоль существующего ограждения аэропорта до улицы К.Бекбаева, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы К.Бекбаева до реки Кошкар ата, затем в северо-восточном направлении по правой стороне реки Кошкар ата до улицы Арасан, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Арасан до Темирлановского шоссе, затем в юго-восточном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до новой Алматинской трассы А-2, далее в северо-восточном направлении по правым сторонам новой Алматинской трассы А-2 и далее старой Алматинской трассы А-2 до улицы Б.Момышулы, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Б.Момышулы до улицы Т.Бейсембаева, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы Т.Бейсембаева до улицы С.Ерубаева, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы С.Ерубаева до улицы М.Толебаева, далее в юго-восточном направлении по правой стороне улицы улицы М.Толебаева до улицы Сыпырган ата, затем в юго-западном направлении по правой стороне улицы Сыпырган ата до Темирлановского шоссе, далее в юго-восточном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до улицы Аксуат, затем в юго-западном и далее в юго-восточном направлениях по правой стороне улицы Аксуат до улицы Ю.Гагарина, далее в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Ю.Гагарина до улицы И.Павлова, затем в южном направлении по правой стороне улицы И.Павлова до начальной точки. В первый участок третьей зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Коргасын-2, Кызыл Жар, Акниет и Самал-3; учетные кварталы 22-327-012, 22-327-013, 22-327-015, 22-327-025, 22-327-026, 22-327-027, 22-327-037, 22-327-038, 22-327-039, 22-327-040, 22-327-053, 22-327-055и 22-327-068; часть учетных кварталов 22-327-014, 22-327-065 и 22-327-066 и 22-327-024.
Границы второго участка третьей зоны начинаются: от пересечения улицы К.Толеметова и проектируемой улицы, продолжение улицы Т.Утегенова, в юго-западном направлении по правой стороне улицы К.Толеметова до Алматинской трассы А-2, далее в северо-восточном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2 до улицы Сырым батыра, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы Сырым батыра, микрорайона Асар-2 с юго-западной стороны, до проектируемой улицы, далее в северо-восточном, юго-восточном и южном направлениях по правой стороне проектируемой улицы, микрорайона Асар-2 с западной, северной и восточной стороны, до Алматинской трассы А-2, затем в северо-восточном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2 до строящейся автодороги между микрорайонами Асар и Шымсити, далее в южном направлении по правой стороне строящейся автодороги до проектируемой дороги, затем в юго-западном направлении по правой стороне проектируемой дороги до улицы Кокшетау, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы Кокшетау до начальной точки. Во второй участок третьей зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Отау, Ак-Жайык, Кайтпас-2, Асар и Асар-2; учетные кварталы 22-330-033, 22-330-034 и 22-330-035; часть учетных кварталов 22-330-026, 22-330-030 и 22-330-031.

Үшінші аймақтың үшінші учаскесінің шекара басталады: Ұ.Арғынбеков және Жібек жолы көшелерінің қиылысынан солтүстік-батыс бағытта Ұ.Арғынбеков көшесінің оң жағымен 22-330-054 және 22-330-055 есептік орамдар арасындағы шекараның қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта 22-330-054 және 22-330-055 есептік орамдар арасындағы шекара бойынша Nursultan Nazarbaev даңғылы мен Қ.Патеев көшесінің қиылысына дейін, содан кейін шығыс бағытта Қ.Патеев көшесінің оң жағымен Ақсүмбе көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Ақсүмбе көшесінің оң жағымен Алматы тас жолына дейін, содан кейін батыс бағытта Алматы тас жолының оң жағымен Таскен шағын ауданын батыс және солтүстік-батыс жағынан айналып өтетін шекараға дейін, жобаланған жолға дейін, содан кейін жобаланған жолдың оң жағымен оңтүстік-шығыс бағытта, Таскен шағын ауданын шығыс жағынан айналып өтіп, Жібек жолы көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Жібек жолы көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін.Үшінші аймақтың үшінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Таскен және Тассай шағын аудандары; 22-330-055, 22-330-056 және 22-330-057 есептік орамдары; 22-330-041, 22-330-042 және 22-330-043 есептік орамдарының бір бөлігі.
Үшінші аймақтың төртінші учаскесінің шекарасы басталады: Әмір Темір көшесінің және жобаланған автожолдың қиылысынан 22-330-070 және 22-330-072 есептік орамдар шекарасымен шығыс бағытта жобаланған автожолға дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен Юсуф Сареми көшесі мен жобаланған автожолдың қиылысына дейін, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен Әмір Темір көшесі мен жобаланған автожолдың қиылысына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен Сайрамсу өзенін қиып өтіп, Базарқақпа шағын ауданын айналып өтіп, 22-329-041 есептік орамында орналасқан жобаланған автожолға дейін, содан кейін шығыс, оңтүстік және оңтүстік-батыс бағыттарда жобаланған автожолдың оң жағымен Абдулабад көшесін қиып өтіп, Тұрдыабад тұрғын алабында жобаланған автожолына дейін, одан әрі оңтүстік, шығыс, батыс, оңтүстік, батыс және солтүстік-батыс бағыттарда жобаланып отырған Тұрдыабад тұрғын алабында автожолының оң жағымен Тұрдыабад тұрғын алабын айналып өтіп, жобаланып жатқан автожол - Тәуке хан даңғылының жалғасына дейін, одан әрі солтүстік - батыс бағытта жобаланып отырған автожол-Тәуке хан даңғылының жалғасының оң жағымен жобаланып жатқан автожолға дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта жобаланып жатқан автожолдың оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Үшінші аймақтың төртінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Сайрам шағын ауданы, Базарқақпа және Тұрдыабад тұрғын алаптары; 22-330-073, 22-330-078 және 22-330-079 есептік орамдары; 22-330-064, 22-330-069, 22-330-072, 22-330-074, 22-330-077, 22-330-080, 22-329-039, 22-329-040, 22-329-041 және 22-329-046 есептік орамдардың бір бөлігі.

Границы третьего участка третьей зоны начинаются: от пересечения улиц У.Аргынбекова и Жибек жолы в северо-западном направлении по правой стороне улицы У.Аргынбекова до пересечения с границей между учетными кварталами 22-330-054 и 22-330-055, далее в северо-восточном направлении по границе между учетными кварталами 22-330-054 и 22-330-055 до пересечения проспекта Nursultan Nazarbaev с улицей К.Патеева, затем в восточном направлении по правой стороне улицы К.Патеева до улицы Аксумбе, далее в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Аксумбе до Алматинской трассы, затем в западном направлении по правой стороне Алматинской трассы до границы, проходящей вдоль границ микрорайона Таскен с западной и северо-западной стороны, до проектируемой дороги, затем в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой дороги, вдоль границ микрорайона Таскен с восточной стороны, до улицы Жибек жолы, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы Жибек жолы до начальной точки. В третий участок третьей зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Таскен и Тассай; учетные кварталы 22-330-055, 22-330-056 и 22-330-057; часть учетных кварталов 22-330-041, 22-330-042 и 22-330-043.
Границы четвертого участка третьей зоны начинаются: от пересечения улицы Амира Тимура и проектируемой автодороги в восточном направлении по границе с учетными кварталами 22-330-070 и 22-330-072 до проектируемой автодороги, далее в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до пересечения улицы Юсуфа Сареми и проектируемой автодороги, затем в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до пересечения улицы Амира Тимура и проектируемой автодороги, далее в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги, пересекая реку Сайрамсу и жилой массив Базаркакпа, до проектируемой автодороги, расположенной в учетном квартале 22-329-041, затем в восточном, южном и юго-западном направлениях по правой стороне проектируемой автодороги, пересекая улицу Абдулабад, до проектируемой автодороги жилого массива Турдыабад, далее в южном, восточном, западном, южном, западном и северо-западном направлениях по правой стороне проектируемой автодороги жилого массива Турдыабад, жилого массива Турдыабад, до проектируемой автодороги - продолжения проспекта Тауке хана, далее в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой автодороги - продолжения проспекта Тауке хана до проектируемой автодороги, затем в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до начальной точки. В четвертый участок третьей зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайон Сайрам, жилые массивы Турдыабад и Базаркакпа; учетные кварталы 22-330-073, 22-330-078 и 22-330-079; часть учетных кварталов 22-330-064, 22-330-069, 22-330-072, 22-330-074, 22-330-077, 22-330-080, 22-329-039, 22-329-040, 22-329-041 и 22-329-046.

Үшінші аймақтың бесінші учаскесінің шекарасы басталады: теміржол мен Ш.Рашидов көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Ш.Рашидов көшесінің оң жағымен Әйтеке би көшесіне дейін, одан әрі солтүстік бағытта Әйтеке би көшесінің оң жағымен жобаланған автожолға дейін, содан кейін батыс, солтүстік, шығыс бағыттарда жобаланған автожолдың оң жағымен К.Тоқаев көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік бағытта К.Тоқаев көшесінің оң жағымен Әйтеке би көшесіне дейін, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Әйтеке би көшесінің оң жағымен Төле би көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Төле би көшесінің оң жағымен Ақназар хан көшесіне дейін, одан кейін солтүстік-шығыс және оңтүстік-шығыс бағыттарда Ақназар хан көшесінің оң жағымен темір жолға дейін, одан әрі оңтүстік-батыс, оңтүстік және солтүстік-батыс бағыттарда темір жолдың оң жағымен бастапқы нүктеге дейін.Үшінші аймақтың бесінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Ордабасы шағын ауданы; 22-328-022 есептік орам; 22-328-021, 22-328-018, 22-328-020 және 22-329-027 есептік орамдардың бір бөлігі.
1.4
4
IV аймақ
Төртінші аймақ төрт учаскеден тұрады.

Границы пятого участка третьей зоны начинаются: от пересечения железной дороги с улицей Ш.Рашидова в восточном направлении по правой стороне улицы Ш.Рашидова до улицы Айтеке би, далее в северном направлении по правой стороне улицы Айтеке би до проектируемой автодороги, затем в западном, северном, восточном направлениях по правой стороне проектируемой автодороги до улицы К.Токаева, далее в южном направлении по правой стороне улицы К.Токаева до улицы Айтеке би, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Айтеке би до улицы Толе би, далее в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Толе би до улицы Акназар хана, затем в северо-восточном и юго-восточном направлениях по правой стороне улицы Акназар хана до железной дороги, далее в юго-западном, южном и северо-западном направлениях по правой стороне железной дороги до начальной точки. В пятый участок третьей зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайон Ордабасы; учетный квартал 22-328-022; часть учетных кварталов 22-328-021, 22-328-018, 22-328-020 и 22-329-027.
1.4
4
IV зона
Четвертая зона состоит из четырех участков.

Төртінші аймақтың бірінші учаскесінің шекара басталады: Қ.Бекбаев көшесі мен Жаңатілек көшесінің қиылысынан батыс бағытта Жаңатілек көшесінің оң жағымен Шалқаркөл көшесіне дейін, одан кейін батыс бағытта Шалқаркөл көшесінің оң жағымен жобаланып жатқан автожолға дейін, одан әрі солтүстік бағытта жобаланып жатқан автожолдың оң жағымен Темірлан тас жолына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен Шымкент-Арыс-Темірлан автожолының айырым көпіріне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта сынық сызық түрінде Ынтымақ-2 шағын ауданы шекарасын бойлап Алматы А-2 тас жолына дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен Темірлан тас жолына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Темірлан тас жолының оң жағымен Арасан көшесіне дейін, одан кейін оңтүстік-батыс бағытта Арасан көшесінің оң жағымен Қошқар ата өзеніне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Қошқар ата өзенінің оң жағымен Қ.Бекбаев көшесіне дейін, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта Қ.Бекбаев көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Төртінші аймақтың бірінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Ынтымақ, Ынтымақ-2 және Тұрлан шағын аудандары; 22-327-016, 22-327-017, 22-327-018, 22-327-019 және 22-327-024 есептік орамдарының бір бөлігі.
Төртінші аймақтың екінші учаскесінің шекара басталады: Алматы А-2 тас жолының Қ.Төлеметов көшесімен қиылысынан солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, батыс, солтүстік және солтүстік-шығыс бағыттарда Достық және Қайнарбұлақ шағын аудандарының батыс жағын айналып Сырым батыр көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Сырым батыр көшесінің оң жағымен әрі қарай, Сырым батыр көшесінен шығыс бағытқа бұрыла отырып, Қайнар бұлақ шағын ауданын айналып өтіп, оңтүстік-батыс бағытта Сырым батыр көшесіне дейін жетеді, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Сырым батыр көшесінің оң жағымен оңтүстік-шығыс бағытта бұрыла отырып, оңтүстік-батыс бағытта Сырым батыр көшесіне дейін жетеді, одан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Сырым батыр көшесінің оң жағымен Алматы А-2 тас жолына дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен бастапқы нүктеге дейін жетеді. Төртінші аймақтың екінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Достық, Қайнар бұлақ шағын аудандары; 22-330-003, 22-330-005, 22-330-007, 22-330-008, 22-330-009, 22-330-010, 22-330-011, 22-330-012, 22-330-013, 22-330-014, 22-330-015 және 22-330-032 есептік орамдары; 22-330-001, 22-330-002, 22-330-006, 22-330-016, 22-330-030, 22-330-031, 22-327-003 және 22-327-004 есептік орамдардың бір бөлігі.

Границы первого участка четвертой зоны начинаются: от пересечения улицы К.Бекбаева с улицей Жанатилек в западном направлении по правой стороне улицы Жанатилек до улицы Шалкаркол, затем в западном направлении по правой стороне улицы Шалкарколь до проектируемой автодороги, далее в северном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до Темирлановского шоссе, затем в северо-западном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до развязочного моста автодороги Шымкент-Арыс-Темирлан, далее ломаной линией в северо-восточном направлении вдоль границы с микрорайоном Ынтымак-2 до Алматинской трассы А-2, затем в юго-западном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2 до Темирлановского шоссе, далее в северо-западном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до улицы Арасан, затем в юго-западном направлении по правой стороне улицы Арасан до реки Кошкар ата, далее в юго-западном направлении по правой стороне реки Кошкар ата до улицы К.Бекбаева, затем в юго-западном направлении по правой стороне улицы К.Бекбаева до начальной точки. В первый участок четвертой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Ынтымак, Ынтымак-2 и Турлан; часть учетных кварталов 22-327-016, 22-327-017, 22-327-018, 22-327-019 и 22-327-024.
Границы второго участка четвертой зоны начинаются: от пересечения Алматинской трассы А-2 с улицей К.Толеметова ломаной линией в северо-западном, юго-западном, северо-западном, западном, северном и северо-восточном направлениях, в западную сторону микрорайонов Достык и Кайнарбулак, до улицы Сырым батыра, далее в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Сырым батыра и далее, поворачивая от улицы Сырым батыра в восточном направлении, микрорайон Кайнар булак, доходят в юго-западном направлении до улицы Сырым батыра, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Сырым батыра и далее, поворачивая от улицы Сырым батыра в юго-восточном направлении, доходит в юго-западном направлении до улицы Сырым батыра, затем в юго-восточном направлении по правой стороне улицы Сырым батыра до Алматинской трассы А-2, далее в юго-западном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2 до начальной точки. Во второй участок четвертой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Достык, Кайнар булак; учетные кварталы 22-330-003, 22-330-005, 22-330-007, 22-330-008, 22-330-009, 22-330-010, 22-330-011, 22-330-012, 22-330-013, 22-330-014, 22-330-015, 22-330-032; часть учетных кварталов 22-330-001, 22-330-002, 22-330-006, 22-330-016, 22-330-030, 22-330-031, 22-327-003 и 22-327-004.

Төртінші аймақтың үшінші учаскесінің шекара басталады: Алматы А-2 тас жолының жобаланып жатқан автожолмен қиылысынан, Бозарық шағын ауданын айналып өтіп, солтүстік, солтүстік-батыс, солтүстік және шығыс бағыттарда Шымкент-Шаян тас жолына дейін, одан кейін солтүстік бағытта Шымкент-Шаян тас жолының оң жағымен жобаланып жатқан автожолға дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта жобаланып жатқан автожолдың оң жағымен, Бозарық-3 және Бозарық-2 шағын аудандарын айналып, Бозарық-2 және Таскен шағын аудандардың шекарасының солтүстік-шығыс нүктесі арасында жобаланып жатқан автожолдың қиылысына дейін, одан кейін батыс бағытта Бозарық-2 және Таскен шағын аудандары арасындағы жобаланған автожолдың оң жағымен Тұран және Бозарық-2 шағын аудандары арасындағы құрылыс салынған автожолға дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Тұран және Бозарық-2 шағын аудандары арасындағы құрылыс салынған автожолдың оң жағымен Алматы А-2 тас жолына дейін, одан кейін батыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Төртінші аймақтың үшінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Бозарық, Бозарық-2, Бозарық-3 шағын аудандары; 22-330-029, 22-330-028, 22-330-027 және 22-330-025 есептік орамдары; 22-330-019 , 22-330-017, 22-330-018, 22-330-020, 22-330-026, 22-330-024, 22-330-039, 22-330-041 және 22-330-042 есептік орамдардың бір бөлігі.
Төртінші аймақтың төртінші учаскесінің шекара басталады: Шымкент-Ташкент автожолының Ақжар көшесімен қиылысынан батыс бағытта Ақжар көшесімен Қазығұрт шағын ауданның оңтүстік жағымен және одан әрі Құрсай шағын ауданның оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс жақтары бойымен солтүстік-батыс, оңтүстік-шығыс, солтүстік-шығыс бағыттарында .Алматы А-2 тас жолына дейін, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен, жобаланып жатқан жолайрыққа жетпей, солтүстік-шығыс бағытта Бадам өзеніне дейін бұрылып, одан әрі Бадам өзенінің оң жағымен және Қазығұрт шағын ауданның солтүстік жағымен Шымкент-Ташкент тас жолына дейін, одан әрі Шымкент-Ташкент тас жолының оң жағымен солтүстік бағытта темір жолға дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс және солтүстік-шығыс бағыттарда темір жолдың оң жағымен Тәуке хан даңғылына дейін, одан әрі батыс бағытта Тәуке хан даңғылының оң жағымен Сайрам көшесіне дейін, одан әрі солтүстік және солтүстік-батыс бағыттарда Сайрам көшесінің оң жағымен Жібек жолы көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Жібек жолы көшесінің оң жағымен Мәртөбе тұрғын алабының шекарасына дейін, одан әрі солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс және оңтүстік-шығыс бағыттарда, Мәртөбе тұрғын үй алабын айналып өтіп, темір жолға дейін жетеді, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта темір жолдың оң жағымен Қызылсай тұрғын алабына дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Қызылсай тұрғын алабының оңтүстік-шығыс жағымен өнеркәсіптік аймақтан темір жолға дейін, одан кейін оңтүстік бағытта темір жолдың оң жағымен, одан әрі сынық сызық түрінде оңтүстік-шығыс бағытта Сайрам шағын аудан шекарасына дейін, одан кейін оңтүстік-батыс бағытта Сайрам шағын ауданның шекарасын бойлай Әмір Темір көшесіне дейін, одан әрі батыс бағытта Әмір Темір көшесінің оң жағымен Сауран-2 тұрғын үй алабының шекарасына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Сауран-2 тұрғын үй алабының шығыс жағын бойлап жобаланып жатқан автожолға дейін, содан кейін Тұрдыабад тұрғын алабы мен шина зауыты арасындағы оңтүстік-шығыс бағытта және одан әрі шина зауытының оңтүстік шекарасының бойымен оңтүстік-батыс бағытта Бадам тұрғын үй алабының батыс шекарасымен темір жол қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс, оңтүстік-батыс, батыс және солтүстік-шығыс бағыттарда Бадам тұрғын үй алабын барлық жағынан айналып өтіп, Шымкент-Ленгер автожолына дейін, одан әрі Шымкент-Ленгер автожолымен солтүстік-батыс бағытта Бадам-2 тұрғын үй алабының шығыс шекарасына дейін, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта Бадам-2 тұрғын үй алабының шығыс шекарасы бойымен Бадам өзенін кесіп өтіп, Бадам-2 тұрғын үй алабының оңтүстік шекарасына дейін, одан әрі Бадам-2 тұрғын үй алабының оңтүстік шекарасы бойынша солтүстік-батыс бағытта мұнай өңдеу зауытының шығыс шекарасына дейін, одан кейін оңтүстік-батыс, оңтүстік-шығыс, оңтүстік-батыс және оңтүстік бағыттарда мұнай өңдеу зауытының және еркін экономикалық аймағының шығыс шекараларын бойымен жобаланатын автожолға дейін, одан әрі батыс, солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс, оңтүстік-шығыс және солтүстік-шығыс бағыттарда Жұлдыз тұрғын үй алабының батыс шекарасымен Қарабастау тұрғын үй алабының оңтүстік шекарасына дейін, одан кейін солтүстік-батыс бағытта Қарабастау тұрғын үй алабының оңтүстік шекарасымен жобаланып отырған автожолға дейін, одан әрі оңтүстік-батыс және солтүстік-батыс бағыттарда Бадам-1 шағын ауданның оңтүстік шекарасы бойымен жобаланып жатқан автожолмен жобаланып жатқан Д.Қонаев көшесіне дейін, содан кейін солтүстік-шығыс бағытта жобаланып жатқан Д.Қонаев көшесінің оң жағымен Сәуле шағын ауданның оңтүстік шекарасына дейін, одан әрі солтүстік-батыс және солтүстік бағыттарда Сәуле шағын ауданның оңтүстік шекарасымен бастапқы нүктеге дейін. Төртінші аймақтың төртінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Қазығұрт, Құрсай, Сәуле, Оңтүстік, Гидролизный, Бадам-1 және Азат шағын аудандары; Қарабастау, Жұлдыз, Көксәйек, Қаратөбе, Қызылсай, Мәртөбе, Сауран, Сауран-2, Бадам және Бадам-2 тұрғын үй алаптары; индустриялық аймақ, еркін экономикалық аймақ, мұнай өңдеу зауыты, шина зауыты; 22-327-089, 22-327-088, 22-327-087, 22-328-023, 22-328-024, 22-328-026, 22-328-025, 22-328-029, 22-329-035, 22-329-036, 22-329-034, 22-329-033, 22-329-028, 22-329-032, 22-329-037, 22-329-031, 22-329-038, 22-329-030, 22-329-029, 22-329-023, 22-329-017, 22-329-015, 22-329-016, 22-329-004, 22-329-003, 22-330-058, 22-330-059, 22-330-061, 22-330-062 және 22-330-070 есептік орамдары; 22-328-027, 22-327-085, 22-327-086, 22-327-092, 22-327-091, 22-327-090, 22-327-072, 22-328-028, 22-328-030, 22-328-031,22-328-021, 22-329-039, 22-329-040, 22-329-046, 22-329-047, 22-329-049, 22-329-052, 22-329-051, 22-329-050,22-329-052, 22-329-053, 22-330-063, 22-330-071, 22-330-072, 22-330-064, 22-330-060, 22-330-065, 22-330-066, 22-330-041 және 22-330-040 есептік орамдардың бір бөлігі.
1.2
5
V аймақ
Бесінші аймақ он бір учаскеден тұрады.

Границы третьего участка четвертой зоны начинаются: от пересечения Алматинской трассы А-2 с проектируемой автодорогой, микрорайон Бозарык, в северном, северо-западном, северном и восточном направлениях до трассы Шымкент-Шаян, затем в северном направлении по правой стороне трассы Шымкент-Шаян до проектируемой автодороги, далее в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги, микрорайоны Бозарык-3 и Бозарык-2, до пересечения с проектируемой автодорогой между микрорайонами Бозарык-2 и северо-восточной точкой границы микрорайона Таскен, затем в западном направлении по правой стороне проектируемой автодороги между микрорайонами Бозарык-2 и Таскен до застроенной автодороги между микрорайонами Туран и Бозарык-2, далее в северо-западном направлении по правой стороне застроенной автодороги между микрорайонами Туран и Бозарык-2 до Алматинской трассы А-2, затем в западном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2 до начальной точки. В третий участок четвертой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Бозарык, Бозарык-2, Бозарык-3; учетные кварталы 22-330-029, 22-330-028, 22-330-027, 22-330-025; часть учетных кварталов 22-330-019, 22-330-017, 22-330-018, 22-330-020, 22-330-026, 22-330-024, 22-330-039, 22-330-041 и 22-330-042.
Границы четвертого участка четвертой зоны начинаются: от пересечения автодороги Шымкент-Ташкент с улицей Акжар в западном направлении, по улице Акжар вдоль южной стороны микрорайона Казыгурт и далее в северо-западном, юго-восточном, северо-восточном направлениях вдоль юго-западной, северо-западной сторон микрорайона Курсай до Алматинской трассы А-2, затем в юго-восточном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2, не доходя до проектируемой развязки, поворачивают в северо-восточном направлении до реки Бадам, далее по правой стороне реки Бадам и северной стороне микрорайона Казыгурт до трассы Шымкент-Ташкент, затем в северном направлении по правой стороне трассы Шымкент-Ташкент до железной дороги, далее в юго-восточном и затем в северо-восточном направлениях по правой стороне железной дороги до проспекта Тауке хана, далее в западном направлении по правой стороне проспекта Тауке хана до улицы Сайрамская, затем в северном и северо-западном направлениях по правой стороне улицы Сайрамская до улицы Жибек жолы, затем в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Жибек жолы до границ жилого массива Мартобе, далее в северо-западном, северо-восточном и юго-восточном направлениях, вокруг жилого массива Мартобе, доходит до железной дороги, затем в юго-западном направлении по правой стороне железной дороги до жилого массива Кызылсай, далее в юго-западном направлении вдоль юго-восточной стороны жилого массива Кызылсай, промышленной зоны до железной дороги, затем в южном направлении по правой стороне железной дороги, далее ломаной линией в юго-восточном направлении до границ микрорайона Сайрам, затем в юго-западном направлении вдоль границ микрорайона Сайрам до улицы Амира Тимура, далее в западном направлении по правой стороне улицы Амира Тимура до границ жилого массива Сауран-2, далее в юго-восточном направлении вдоль восточной стороны жилого массива Сауран-2 до проектируемой автодороги, затем в юго-восточном направлении между жилым массивом Турдыабад и шинным заводом и далее в юго-западном направлении вдоль южных границ шинного завода, индустриальной зоны до пересечения железной дороги с западной границей жилого массива Бадам, далее в северо-восточном, юго-западном, западном и северо-восточном направлениях, вокруг жилого массива Бадам со всех сторон, до дороги Шымкент-Ленгер, далее в северо-западном направлении по автодороге Шымкент-Ленгер до восточной границы жилого массива Бадам-2, затем в юго-западном направлении по восточной границе жилого массива Бадам-2, пересекая реку Бадам, до южной границы жилого массива Бадам-2, далее в северо-западном направлении по южной границе жилого массива Бадам-2 до восточной границы нефтеперерабатывающего завода, затем в юго-западном, юго-восточном, юго-западном и южном направлениях по восточным границам нефтеперерабатывающего завода, свободной экономической зоны до проектируемой автодороги, далее в западном, северо-западном, северо-восточном, юго-восточном и северо-восточном направлениях по западной границе жилого массива Жулдыз до южной границы жилого массива Карабастау, затем в северо-западном направлении по южной границе жилого массива Карабастау до проектируемой автодороги, далее в юго-западном и северо-западном направлениях по проектируемой автодороге вдоль южной границы микрорайона Бадам-1 до проектируемой улицы Д.Кунаева, затем в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой улицы Д.Кунаева до южной границы микрорайона Сауле, далее в северо-западном и северном направлениях по южной границе микрорайона Сауле до начальной точки. В четвертый участок четвертой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Казыгурт, Курсай, Сауле, Онтустик, Гидролизный, Бадам-1 и Азат; жилые массивы Карабастау, Жулдыз, Коксаек, Каратобе, Кызылсай, Мартобе, Сауран, Сауран-2, Бадам и Бадам-2; индустриальная зона, свободная экономическая зона, нефтеперерабатывающий завод, шинный завод; учетные кварталы 22-327-089, 22-327-088, 22-327-087, 22-328-023, 22-328-024, 22-328-026, 22-328-025, 22-328-029, 22-329-035, 22-329-036, 22-329-034, 22-329-033, 22-329-028, 22-329-032, 22-329-037, 22-329-031, 22-329-038, 22-329-030, 22-329-029, 22-329-023, 22-329-017, 22-329-015, 22-329-016, 22-329-004, 22-329-003, 22-330-058, 22-330-059, 22-330-061, 22-330-062 и 22-330-070; часть учетных кварталов 22-328-027, 22-327-085, 22-327-086, 22-327-092, 22-327-091, 22-327-090, 22-327-072, 22-328-028, 22-328-030, 22-328-031, 22-328-021, 22-329-039, 22-329-040, 22-329-046, 22-329-047, 22-329-049, 22-329-052, 22-329-051, 22-329-050, 22-329-052, 22-329-053, 22-330-063, 22-330-071, 22-330-072, 22-330-064, 22-330-060, 22-330-065, 22-330-066, 22-330-041 и 22-330-040.
1.2
5
V зона
Пятая зона состоит из одиннадцати участков.

Бесінші аймақтың бірінші учаскесінің шекара басталады: жоғарғы нүктеден шығыс бағытта 22-327-021 және 22-327-022 есептік орамдар арасындағы шекара бойынша, Шымкент-Бадам тас жолының бойымен, одан әрі оңтүстік, батыс және солтүстік бағыттарда, Алтынтөбе тұрғын үй алабын шығыс, оңтүстік және батыс жағынан айналып, ауыл шаруашылығына пайдаланылатын жерлермен шектесіп, бастапқы нүктеге дейін. Бесінші аймақтың бірінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Алтынтөбе шағын ауданы, 22-327-022 есептік орамның бір бөлігі.
Бесінші аймақтың екінші учаскесінің шекара басталады: Шымкент-Ташкент тас жолы, Н.Исмаилов көшесі мен Ш.Рашидов көшелерінің қиылысынан оңтүстік бағытта Шымкент-Ташкент тас жолының оң жағымен жолайрыққа дейін, одан әрі солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс және солтүстік-батыс бағыттарда Қазығұрт шағын ауданның солтүстік жағымен, алдымен Бадам өзенінің оң жағымен, одан кейін Алматы А-2 тас жолының оң жағымен көпірге және жобаланып жатқан автожолға дейін, содан кейін батыс бағытта жобаланып жатқан автожолмен Жаңаталап тұрғын үй алабының шығыс жағына дейін, одан әрі оңтүстік бағытта жобаланып отырған автожолмен және Жаңаталап тұрғын үй алабының шығыс жағымен "Павлодар-Шымкент" мұнай құбырына дейін және Жаңаталап тұрғын үй алабының оңтүстік жағына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Жаңаталап тұрғын үй алабының оңтүстік жағымен және одан әрі Көкбұлақ тұрғын үй алабымен Түркістан облысы Ордабасы ауданының шекарасына дейін, одан әрі Түркістан облысы Ордабасы ауданымен шекара бойынша солтүстік-шығыс бағытта Көкбұлақ-Бадам автожолына дейін, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта Көкбұлақ-Бадам автожолының оң жағымен жобаланған автожолына дейін, одан кейін жобаланған автожолдың оңтүстік-шығыс және оңтүстік бағыттарында темір жолға дейін, одан кейін темір жолдың оң жағымен оңтүстік-шығыс бағытта, Игілік тұрғын үй алабының солтүстік жағымен және Қызылжар және Қорғасын-2 тұрғын үй алаптарының оңтүстік жақтарымен Мамин-Сибиряк өткелі мен М.Оспанов көшесінің қиылысына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта М.Оспанов көшесінің оң жағымен Н.Исмаилов көшесіне дейін, одан кейін шығыс бағытта Н.Исмаилов көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Бесінші аймақтың екінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Көкбұлақ, Жаңаталап, Игілік тұрғын үй алаптары; 22-327-075, 22-327-073, 22-327-054, 22-327-074 және 22-327-067 есептік орамдары ; 22-327-072, 22-327-076, 22-327-084, 22-327-083, 22-327-081, 22-327-077, 22-327-085, 22-327-079 және 22-327-078 есептік орамдарының бір бөлігі.

Границы первого участка пятой зоны начинаются: от верхней точки в восточном направлении по границе между учетными кварталами 22-327-021 и 22-327-022, вдоль трассы Шымкент-Бадам, далее в южном, западном и северном направлениях, вокруг жилого массива Алтынтобе с восточной, южной и западной сторон, по смежеству с землями сельскохозяйственного использования, до начальной точки. В первый участок пятой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайон Алтынтобе, часть учетного квартала 22-327-022.
Границы второго участка пятой зоны начинаются: от пересечения трассы Шымкент-Ташкент, улицы Н.Исмаилова и улицы Ш.Рашидова в южном направлении по правой стороне трассы Шымкент-Ташкент до развязки, далее в северо-западном, юго-западном и северо-западном направлениях по северной стороне микрорайона Казыгурт, вначале по правой стороне реки Бадам, затем по правой стороне Алматинской трассы А-2 до моста и проектируемой автодороги, затем в западном направлении по проектируемой автодороге до восточной стороны жилого массива Жанаталап, далее в южном направлении по проектируемой автодороге и восточной стороне жилого массива Жанаталап до нефтепровода "Павлодар-Шымкент" и южной стороны жилого массива Жанаталап, затем в северо-западном направлении по южной стороне жилого массива Жанаталап и далее жилого массива Кокбулак до границы с Ордабасинским районом Туркестанской области, далее в северо-восточном направлении по границе с Ордабасинским районом Туркестанской области до автодороги Кокбулак-Бадам, затем в юго-западном направлении по правой стороне автодороги Кокбулак-Бадам до проектируемой автодороги, затем в юго-восточном и южном направлениях проектируемой автодороги до железной дороги, затем в юго-восточном направлении по правой стороне железной дороги, по северной стороне жилого массива Игилик и по южным сторонам жилых массивов Кызылжар и Коргасын-2 до пересечения проезда Мамина-Сибиряка и улицы М.Оспанова, далее в юго-восточном направлении по правой стороне улицы М.Оспанова до улицы Н.Исмаилова, затем в восточном направлении по правой стороне улицы Н.Исмаилова до начальной точки. Во второй участок пятой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: жилые массивы Кокбулак, Жанаталап, Игилик; учетные кварталы 22-327-075, 22-327-073, 22-327-054, 22-327-074 и 22-327-067; часть учетных кварталов 22-327-072, 22-327-076, 22-327-084, 22-327-083, 22-327-081, 22-327-077, 22-327-085, 22-327-079 и 22-327-078.

Бесінші аймақтың үшінші учаскесінің шекара басталады: Шымкент-Ташкент тас жолының Арғымақ авто базарының оңтүстік жағымен қиылысынан оңтүстік бағытта Шымкент-Ташкент тас жолының оң жағымен Шымкент-Рабат автожолының жолайрығына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Шымкент-Рабат автожолының оң жағымен Ақтас шағын ауданның шығыс жағымен Д.Қонаев даңғылының жобаланып жатқан жалғасына дейін, содан кейін оңтүстік бағытта Д.Қонаев даңғылының жобаланып жатқан жалғасының оң жағымен Ақтас шағын ауданның оңтүстік жағындағы жобаланып жатқан автожолға дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Ақтас шағын ауданның оңтүстік жағын бойлай жобаланып жатқан автожол бойымен Шымкент-Ташкент тас жолына дейін, одан кейін оңтүстік бағытта Шымкент-Ташкент тас жолының оң жағымен жобаланып жатқан жолайрыққа дейін, одан әрі батыс, солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс және солтүстік бағыттарда Ақтас шағын ауданның оңтүстік және батыс жақтарымен жобаланып жатқан автожолмен қиылысқанға дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта жобаланып жатқан автожолдың оң жағымен Ақжар шағын ауданның оңтүстік жағымен, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Ақжар шағын ауданның батыс жағынан Ақжар-2 шағын ауданның оңтүстік жағындағы жобаланған автожолмен жобаланған автожолдың қиылысына дейін, одан кейін оңтүстік-шығыс бағытта жобаланатын автожолдың оң жағымен жобаланып жатқан Шымкент-Қызылдала автожолына дейін, одан әрі солтүстік бағытта жобаланатын Шымкент-Қызылдала автожолының оң жағымен жобаланатын автожолға дейін, содан кейін шығыс бағытта жобаланатын жолдың оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Бесінші аймақтың үшінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Ақжар, Ақжар-2, Ақтас шағын аудандары; 22-327-103, 22-327-099, 22-327-098, 22-327-090 және 22-327-102 есептік орамдарының бір бөлігі кірді.
Бесінші аймақтың төртінші учаскесінің шекара басталады: Шымкент-Рабат тас жолының газ құбырымен қиылысынан Шымкент-Рабат тас жолының оң жағымен оңтүстік бағытта, одан әрі сынық сызық түрінде Еңбекші тұрғын үй алабын айналып өтіп, Шымкент-Рабат тас жолына дейін, одан кейін оңтүстік бағытта Шымкент-Рабат тас жолының оң жағымен, одан әрі шығыс бағытта Түркістан облысы Төлеби ауданының шекарасына дейін бұрылып, содан кейін оңтүстік бағытта Түркістан облысы Төлеби ауданымен шекарасымен Түркістан облысы Қазығұрт ауданының шекарасына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Түркістан облысы Қазығұрт ауданы шекарасымен Түркістан облысы Төлеби ауданының шекарасына дейін, одан әрі солтүстік-батыс және солтүстік бағыттарда Түркістан облысы Төлеби ауданымен шекарасымен жобаланып жатқан айналма автожолдың қиылысына дейін, одан әрі батыс бағытта жобаланып отырған айналма жолдың оң жағымен Еңбекші тұрғын үй алабының батыс шекарасына дейін, одан кейін Еңбекші тұрғын үй алабының батыс жағынан солтүстік және шығыс бағыттарда бастапқы нүктеге дейін. Бесінші аймақтың төртінші учаскесіне шекараның ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Еңбекші тұрғын үй алабы; 22-327-103 және 22-328-035 есептік орамдардың бір бөлігі.

Границы третьего участка пятой зоны начинаются: от пересечения трассы Шымкент-Ташкент с южной стороной авторынка "Аргымак" в южном направлении по правой стороне трассы Шымкент-Ташкент до развилки автодороги Шымкент-Рабат, далее в юго-восточном направлении по правой стороне автодороги Шымкент-Рабат с восточной стороны микрорайона Актас до проектируемого продолжения проспекта Д.Кунаева, затем в южном направлении по правой стороне проектируемого продолжения проспекта Д.Кунаева до проектируемой автодороге вдоль южной стороны микрорайона Актас, далее в юго-западном направлении по проектируемой автодороге вдоль южной стороны микрорайона Актас до трассы Шымкент-Ташкент, затем в южном направлении по правой стороне трассы Шымкент-Ташкент до проектируемой развязки, далее в западном, северо-западном, северо-восточном и северном направлениях по южной и западной сторонам микрорайона Актас до пересечения с проектируемой автодорогой, затем в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой автодороги с южной стороны микрорайона Акжар, далее в северо-восточном направлении с западной стороны микрорайона Акжар до пересечения проектируемой автодороги с проектируемой автодорогой с южной стороны микрорайона Акжар-2, затем в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до проектируемой автодороги Шымкент-Кызылдала, далее в северном направлении по правой стороне проектируемой автодороги Шымкент-Кызылдала до проектируемой автодороги, затем в восточном направлении по правой стороне проектируемой дороги до начальной точки. В третий участок пятой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Акжар, Акжар-2, Актас; часть учетных кварталов 22-327-103, 22-327-099, 22-327-098, 22-327-090 и 22-327-102.
Границы четвертого участка пятой зоны начинаются: от пересечения трассы Шымкент-Рабат с газопроводом в южном направлении по правой стороне трассы Шымкент-Рабат, далее ломаной линией в южном направлении, вокруг жилого массива Енбекши, до трассы Шымкент-Рабат, затем в южном направлении по правой стороне трассы Шымкент-Рабат, далее поворачивая в восточном направлении до границы с Толебийским районом Туркестанской области, затем в южном направлении по границе с Толебийским районом Туркестанской области до границы с Казыгуртским районом Туркестанской области, далее в северо-западном направлении по границе с Казыгуртским районом Туркестанской области до границы с Толебийским районом Туркестанской области, затем в северо-западном и северном направлениях по границе с Толебийским районом Туркестанской области до пересечения с проектируемой объездной автодорогой, далее в западном направлении по правой стороне проектируемой объездной автодороги до западной границы жилого массива Енбекши, затем в северном и восточном направлениях с западной стороны жилого массива Енбекши до начальной точки. В четвертый участок пятой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: жилой массив Енбекши; часть учетных кварталов 22-327-103 и 22-328-035.

Бесінші аймақтың бесінші учаскесінің шекара басталады: темір жолдың Шымкент-Ленгер автожолымен қиылысынан солтүстік-шығыс бағытта Елтай тұрғын алабының батыс жағы бойымен жобаланған автожолға дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Елтай тұрғын алабының солтүстік жағын айналып, жобаланған автожолдың оң жағымен Түркістан облысы Төлеби ауданының шекарасына дейін, одан кейін оңтүстік-шығыс, оңтүстік, батыс, оңтүстік-шығыс бағытта, одан әрі солтүстік-батыс бағыттарда Түркістан облысы Төлеби ауданының шекарасымен, Сұлтанрабат тұрғын алабының батыс жағымен Түркістан облысы Төлеби ауданымен шекарасының иілісінің қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Сұлтанрабат, Тоғыс, Маятас тұрғын алаптарының батыс жақтарымен Бадам өзеніне дейін, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Бадам өзенінің оң жағымен Шымкент-Ленгер автожолының қиылысына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс және солтүстік-батыс бағытта зиратты айналып өтіп, Шымкент-Ленгер автожолының оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Бесінші аймақтың бесінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Маятас, Тоғыс, Елтай, Сұлтанрабат тұрғын үй алаптары және Тоғыс саяжай алабы; 22-329-047, 22-329-048 және 22-329-045 есептік орамдардың бір бөлігі.
Бесінші аймақтың алтыншы учаскесінің шекара басталады: Сайрам-Абдулабад автожолының газ құбырының қауіпсіздік аймағымен қиылысынан оңтүстік-шығыс бағытта Сайрам-Абдулабад автожолының оң жағымен және одан кейін солтүстік-шығыс бағытта газ құбырының қауіпсіздік аймағы бойымен жобаланып жатқан автожолға дейін, одан әрі жобаланып жатқан автожол бойынша оңтүстік-шығыс бағытта және одан кейін оңтүстік-шығыс, солтүстік-шығыс бағыттарда Абдулабад тұрғын алабын солтүстік жағынан Түркістан облысы Төлеби ауданының шекарасына дейін айналып, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Төлеби ауданымен шекара бойынша алтыншы аймақтың төртінші учаскесі мен Абдулабад тұрғын алабының қиылысына дейін, одан кейін газ құбырының қауіпсіздік аймағының сызығын кесіп өтіп, Абдулабад тұрғын алабының оңтүстік шекарасы бойынша батыс және солтүстік-батыс бағыттарда сынық сызық түрінде бастапқы нүктеге дейін. Бесінші аймақтың алтыншы учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Абдулабад тұрғын үй алабы, газ құбырларының қауіпсіздік аймағының бөлігі; 22-329-044 және 22-329-045 есептік орамдардың бір бөлігі.
Бесінші аймақтың жетінші учаскесінің шекара басталады: 22-330-081, 22-330-082 есептік орамдары мен Түркістан облысының Сайрам ауданы шекараларының түйіскен жерінен оңтүстік-шығыс бағытта Түркістан облысының Сайрам ауданы шекарасымен жобаланып жатқан айналма автожолымен Сайрам-Қарамұрт автожолының қиылысына дейін, одан кейін жобаланып жатқан айналма автожолымен Сайрам-Қарамұрт автожолының қиылысынан оңтүстік бағытта жобаланып отырған айналма автожолының оң жағымен Сайрам өзеніне дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Сайрамсу өзенінің оң жағымен, 22-330-082 және 22-329-043 есептік орамдардың шектес шекарасымен жобаланған жолға дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта жобаланған жолының оң жағымен Сайрам-Қарамұрт автожолына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Сайрам-Қарамұрт автожолының оң жағымен 22-330-081 және 22-330-082 есептік орамдар шекараларының түйіскен жеріне дейін, содан кейін солтүстік-шығыс бағытта 22-330-081 және 22-330-082 есептік орамдардың шектес шекарасымен бастапқы нүктеге дейін. Бесінші аймақтың жетінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Шапырашты шағын ауданы; 22-330-082 есептік орамның бір бөлігі.

Границы пятого участка пятой зоны начинаются: от пересечения железной дороги с автодорогой Шымкент-Ленгер в северо-восточном направлении вдоль западной стороны жилого массива Елтай до проектируемой автодороги, далее в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой дороги, вдоль границ северной стороны жилого массива Елтай, до границы с Толебийским районом Туркестанской области, затем в юго-восточном, южном, западном, юго-восточном, северо-западном направлениях по границе с Толебийским районом до пересечения изгиба границы с Толебийским районом Туркестанской области с западной стороной жилого массива Султанрабат, далее в северо-западном направлении по западным сторонам жилых массивов Султанрабат, Тогыс, Маятас до реки Бадам, затем в юго-восточном направлении по правой стороне реки Бадам до пересечения с автодорогой Шымкент-Ленгер, далее в северо-восточном и северо-западном направлениях, вокруг кладбища, по правой стороне автодороги Шымкент-Ленгер до начальной точки. В пятый участок пятой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: жилые массивы Маятас, Тогыс, Елтай, Султанрабат и дачный массив Тогыс; часть учетных кварталов 22-329-047, 22-329-048 и 22-329-045.
Границы шестого участка пятой зоны начинаются: от пересечения автодороги Сайрам-Абдулабад с зоной безопасности газопровода в юго-восточном направлении по правой стороне автодороги Сайрам-Абдулабад и затем в северо-восточном направлении вдоль зоны безопасности газопровода до проектируемой автодороги, далее в юго-восточном направлении по проектируемой автодороге и затем в юго-восточном, северо-восточном направлениях, вдоль границ жилого массива Абдулабад с северной стороны до границы с Толебийским районом Туркестанской области, далее в юго-западном направлении по границе с Толебийским районом до пересечения четвертого участка шестой зоны и жилого массива Абдулабад, затем ломаной линией в западном и северо-западном направлениях по южной границе жилого массива Абдулабад, пересекая линию зоны безопасности газопровода, до начальной точки. В шестой участок пятой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: жилой массив Абдулабад, часть зоны безопасности газопроводов, часть учетных кварталов 22-329-044 и 22-329-045.
Границы седьмого участка пятой зоны начинаются: от стыка учетных кварталов 22-330-081, 22-330-082 и границы с Сайрамским районом Туркестанской области в юго-восточном направлении по границе с Сайрамским районом Туркестанской области до пересечения автодороги Сайрам-Карамурт с проектируемой объездной автодорогой, затем в южном направлении от пересечения автодороги Сайрам-Карамурт с проектируемой объездной автодорогой по правой стороне проектируемой объездной автодороги до реки Сайрамсу, далее в северо-западном направлении по правой стороне реки Сайрамсу, по смежной границе учетных кварталов 22-330-082 и 22-329-043 до проектируемой дороги, затем в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой дороги до автодороги Сайрам-Карамурт, далее в северо-западном направлении по правой стороне автодороги Сайрам-Карамурт до стыка границ учетных кварталов 22-330-081 и 22-330-082, затем в северо-восточном направлении по смежной границе учетных кварталов 22-330-081 и 22-330-082 до начальной точки. В седьмой участок пятой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайон Шапырашты, часть учетного квартала 22-330-082.

Бесінші аймақтың сегізінші учаскесінің шекара басталады: Сайрам-Ақбұлақ автожолының жобаланып жатқан айналма автожолмен қиылысынан оңтүстік бағытта Сайрам-Ақбұлақ автожолының оң жағымен жобаланып жатқан айналма автожолға дейін, содан кейін шығыс бағытта жобаланып жатқан айналма автожолдың оң жағымен оңтүстік, батыс, солтүстік және шығыс бағыттарға бұрылып, Өтеміс тұрғын үй алабын барлық жағынан айналып өтіп, бастапқы нүктеге дейін. Бесінші аймақтың сегізінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген , оның ішінде: Өтеміс тұрғын үй алабы; 22-330-081 есептік орамның бір бөлігі.
Бесінші аймақтың тоғызыншы учаскесінің шекара басталады: Сайрам-Ақсукент автожолының Түркістан облысының Сайрам ауданы шекарасымен қиылысынан оңтүстік-батыс, оңтүстік-шығыс, оңтүстік-батыс, оңтүстік-шығыс бағыттарда Түркістан облысының Сайрам ауданы шекарасымен Қызылсу тұрғын үй алабының шығыс жағымен қиылысына дейін, одан әрі 22-330-075 есептік орам шекарасындағы оңтүстік-батыс, оңтүстік-шығыс, оңтүстік, солтүстік-батыс бағыттарда, Қызылсу тұрғын үй алабының шығыс және оңтүстік жақтарын айналып, Сайрам-Ақсукент автожолымен қиылысқа дейін, одан кейін 22-330-068 және 22-330-067 есептік орамдар шекарасындағы солтүстік-батыс және солтүстік-шығыс бағыттарға бұрыла отырып, Түркістан облысы Сайрам ауданның шекарасына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Түркістан облысының Сайрам ауданы шекарасымен бастапқы нүктеге дейін. Бесінші аймақтың тоғызыншы учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Қызылсу тұрғын үй алабы; 22-330-075, 22-330-068 және 22-330-067 есептік орамдарының бір бөлігі.

Границы восьмого участка пятой зоны начинаются: от пересечения автодороги Сайрам-Акбулак с проектируемой объездной автодорогой в южном направлении по правой стороне автодороги Сайрам-Акбулак до проектируемой объездной автодороги, затем в восточном направлении по правой стороне проектируемой объездной автодороги, поворачивая в южном, западном, северном и восточном направлениях, вокруг жилого массива Отемис, до начальной точки. В восьмой участок пятой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: жилой массив Отемис, часть учетного квартала 22-330-081.
Границы девятого участка пятой зоны начинаются: от пересечения автодороги Сайрам-Аксукент с границей Сайрамского района Туркестанской области в юго-западном, юго-восточном, юго-западном и юго-восточном направлениях по границе с Сайрамским районом Туркестанской области до пересечения с восточной стороной жилого массива Кызылсу, затем в юго-западном, юго-восточном, южном и северо-западном направлениях в границах учетного квартала 22-330-075, вдоль границ жилого массива Кызылсу с восточной и южной сторон, до пересечения с автодорогой Сайрам-Аксукент, затем поворачивая в северо-западном и северо-восточном направлениях, в границах учетных кварталов 22-330-068 и 22-330-067 до границы с Сайрамским районом Туркестанской области, далее в юго-восточном направлении по границе с Сайрамским районом Туркестанской области до начальной точки. В девятый участок пятой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: жилой массив Кызылсу, часть учетных кварталов 22-330-075, 22-330-068 и 22-330-067.

Бесінші аймақтың оныншы учаскесінің шекара басталады: Сайрам-Ақсукент және Қызылсай-Қарамұрт автожолдарының қиылысынан оңтүстік-шығыс бағытта Қызылсай-Қарамұрт автожолының оң жағымен газ құбырының қауіпсіздік аймағының сызығына дейін, одан кейін оңтүстік бағытта газ құбырының қауіпсіздік аймағы желісінің оң жағымен Әмір Темір көшесіне дейін, одан әрі шығыс бағытта Әмір Темір көшесінің оң жағымен газ құбырына дейін, содан кейін оңтүстік бағытта газ құбырының оң жағымен батыс бағытта бұрылыспен 22-330-080 есептік орамының шекарасында, көршілес 22-330-080, 22-329-041 есептік орамдары мен Сайрамсу өзені қиылысына дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Сайрам өзенінің оң жағымен жобаланған автожолға дейін, содан кейін солтүстік-шығыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен және одан әрі солтүстік-батыс, батыс, солтүстік-батыс, шығыс, солтүстік, шығыс, солтүстік-батыс және солтүстік-шығыс бағыттарда құрғақ аңғар бойымен 22-33-069, 22-330-065, 22-330-066 және 022-330-068 есептік орамдар шекараларының түйіскен жеріне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Қызылсай-Қарамұрт автожолына дейін, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Қызылсай-Қарамұрт автожолының оң жағымен, одан әрі солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс, оңтүстік-шығыс және солтүстік-шығыс бағыттарға бұрыла отырып, Сайрам-Ақсукент автожолына дейін, одан кейін оңтүстік-батыс бағытта Сайрам-Ақсукент автожолының оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Бесінші аймақтың оныншы учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: 22-330-076, 22-330-080, 22-330-069, 22-330-068, 22-330-077 және 22-330-074 есептік орамдарының бір бөлігі.

Границы десятого участка пятой зоны начинаются: от пересечения автодорог Сайрам-Аксукент и Кызылсай-Карамурт в юго-восточном направлении по правой стороне автодороги Кызылсай-Карамурт до линии зоны безопасности газопровода, затем в южном направлении по правой стороне линии зоны безопасности газопровода до улицы Амира Тимура, далее в восточном направлении по правой стороне улицы Амира Тимура до газопровода, затем в южном направлении по правой стороне газопровода с поворотом в западном направлении в границах учетного квартала 22-330-080 до пересечения смежных кварталов 22-330-080, 22-329-041 и реки Сайрамсу, далее в юго-западном направлении по правой стороне реки Сайрамсу до проектируемой автодороги, затем в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги и далее в северо-западном, западном, северо-западном, восточном, северном, восточном, северо-западном и северо-восточном направлениях по суходолу до стыка границ учетных кварталов 22-33-069, 22-330-065, 22-330-066 и 022-330-068, далее в северо-восточном направлении до автодороги Кызылсай-Карамурт, затем в юго-восточном направлении по правой стороне автодороги Кызылсай-Карамурт, далее, поворачивая в северо-восточном, северо-западном, северо-восточном, юго-восточном и северо-восточном направлениях, доходят до автодороги Сайрам-Аксукент, затем в юго-западном направлении по правой стороне автодороги Сайрам-Аксукент до начальной точки. В десятый участок пятой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: часть учетных кварталов 22-330-076, 22-330-080, 22-330-069, 22-330-068, 22-330-077 и 22-330-074.

Бесінші аймақтың он бірінші учаскесінің шекара басталады: Жиделі шағын ауданның солтүстік жағының жоғарғы нүктесінен оңтүстік-шығыс бағытта Шалқаркөл көшесі бойымен, одан әрі оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс және солтүстік-шығыс бағыттарда Жиделі шағын ауданның шығыс, оңтүстік және батыс жағынан айналып өтіп, бастапқы нүктеге дейін. Бесінші аймақтың он бірінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Шымкент халықаралық әуежайының солтүстігіне жақын орналасқан Жиделі шағын ауданы ; 22-327-024 есептік орамның бір бөлігі.
1
6
VI аймақ
Алтыншы аймақ төрт учаскеден тұрады.
Алтыншы аймақтың бірінші учаскесінің шекара басталады: Береке тұрғын алабының жоғарғы нүктесінен оңтүстік-шығыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс және солтүстік-шығыс бағыттарда Береке тұрғын үй алабын барлық жағынан айналып, бастапқы нүктеге дейін. Алтыншы аймақтың бірінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Береке тұрғын үй алабы, 22-330-022 және 22-330-023 есептік орамдарының бір бөлігі.
Алтыншы аймақтың екінші учаскесінің шекара басталады: Шымкент-Шаян автожолының жобаланып жатқан темір жолмен қиылысынан оңтүстік бағытта Шымкент-Шаян автожолының оң жағымен жобаланып жатқан автожолға дейін, одан кейін батыс, оңтүстік-батыс, оңтүстік-шығыс, оңтүстік бағыттарда Бозарық шағын ауданның солтүстік және батыс жақтары бойымен жобаланып жатқан автожолға дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Қайнарбұлақ тұрғын алабына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Қайнарбұлақ тұрғын алабының солтүстік жағымен Сырым батыр көшесіне дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта Сырым батыр көшесінің оң жағымен жобаланып жатқан автожолға дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Қайнарбұлақ тұрғын алабының шығыс жағынан жобаланып жатқан темір жолға дейін, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта жобаланатын темір жолдың оң жағымен бастапқы нүктеге дейін жалғасады. Алтыншы аймақтың екінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Бозарық шағын ауданы; 22-330-006, 22-330-016, 22-330-017, 22-330-018, 22-330-026, 22-330-030 және 22-330-031 есептік орамдардың бір бөлігі.

Границы одиннадцатого участка пятой зоны начинаются: от верхней точки северной стороны микрорайона Жидели в юго-восточном направлении по улице Шалкарколь, далее в юго-западном, северо-западном и северо-восточном направлениях, вдоль границ микрорайона Жидели по восточной, южной и западной сторонам, до начальной точки. В одиннадцатый участок пятой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайон Жидели, находящийся севернее международного аэропорта Шымкент, часть учетного квартала 22-327-024.
1
6
VI зона
Шестая зона состоит из четырех участков.
Границы первого участка шестой зоны начинаются: от верхней точки жилого массива Береке в юго-восточном, юго-западном, северо-западном, юго-западном, северо-западном, юго-западном, северо-западном и северо-восточном направлениях, вокруг жилого массива Береке, до начальной точки. В первый участок шестой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: жилой массив Береке, часть учетных кварталов 22-330-022 и 22-330-023.
Границы второго участка шестой зоны начинаются: от пересечения автодороги Шымкент-Шаян с проектируемой железной дорогой в южном направлении по правой стороне автодороги Шымкент-Шаян до проектируемой автодороги, затем в западном, юго-западном, юго-восточном, южном направлениях по северной и западной сторонам микрорайона Бозарык до проектируемой автодороги, далее в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до жилого массива Кайнарбулак, далее в северо-западном направлении по северной стороне жилого массива Кайнарбулак до улицы Сырым батыра, затем в северо-западном направлении по правой стороне улицы Сырым батыра до проектируемой автодороги, далее в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги с восточной стороны жилого массива Кайнарбулак до проектируемой железной дороги, затем в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой железной дороги до начальной точки. Во второй участок шестой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайон Бозарык, часть учетных кварталов 22-330-006, 22-330-016, 22-330-017, 22-330-018, 22-330-026, 22-330-030 и 22-330-031.

Алтыншы аймақтың үшінші учаскесінің шекара басталады: Темірлан тас жолының Шымкент-Бадам автожолымен қиылысынан Темірлан тас жолының оң жағымен оңтүстік-шығыс бағытта жобаланған автожолға дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен Шалқаркөл көшесіне дейін, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта Шалқаркөл және Жаңатілек көшелерімен Қ.Бекбаев көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Қ.Бекбаев көшесінің оң жағымен, одан әрі оңтүстік-шығыс, оңтүстік-батыс бағыттарда көршілес жатқан 22-327-023 және 22-327-025 есептік орамдардың шекараларымен, одан кейін оңтүстік-шығыс бағытта 22-327-076 және 22-327-025 шектес есептік орамдардың шекаралары бойынша, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта 22-327-076 және 22-327-038 шектес есептік орамдардың шекаралары бойынша темір жолға дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта темір жолдың оң жағымен Көкбұлақ тұрғын алабына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс бағыттарда Көкбұлақ тұрғын алабының солтүстік-шығыс жағымен Көкбұлақ-Бадам автожолына дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта Көкбұлақ-Бадам автожолының жағымен, одан әрі оңтүстік-шығыс, солтүстік-шығыс, оңтүстік-батыс, оңтүстік-шығыс, солтүстік, шығыс, оңтүстік, солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс бағыттарда, Шымкент-Бадам автожолы мен Темірлан тас жолын қиып, одан әрі оңтүстік-шығыс және оңтүстік-батыс бағыттарда бастапқы нүктеге дейін. Алтыншы аймақтың үшінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: 22-327-023, 22-327-024, 22-327-076 және 22-327-078 есептік орамдардың бір бөлігі.

Границы третьего участка шестой зоны начинаются: от пересечения Темирлановского шоссе с автодорогой Шымкент-Бадам в юго-восточном направлении по правой стороне Темирлановского шоссе до проектируемой автодороги, далее в юго-западном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до улицы Шалкарколь, затем в юго-восточном направлении по улицам Шалкарколь и Жанатилек до улицы К.Бекбаева, далее в юго-западном направлении по правой стороне улицы К.Бекбаева, далее в юго-восточном, юго-западном направлениях по границам смежных учетных кварталов 22-327-023 и 22-327-025, затем в юго-восточном направлении по границам смежных учетных кварталов 22-327-076 и 22-327-025, далее в юго-западном направлении по границам смежных учетных кварталов 22-327-076 и 22-327-038 до железной дороги, затем в северо-западном направлении по правой стороне железной дороги до жилого массива Кокбулак, далее в северо-восточном, северо-западном направлениях по северо-восточной стороне жилого массива Кокбулак до автодороги Кокбулак-Бадам, затем в северо-восточном направлении по правой стороне автодороги Кокбулак-Бадам, далее в юго-восточном, северо-восточном, юго-западном, юго-восточном, северном, восточном, южном, северо-восточном, северо-западном направлениях, пересекая автодорогу Шымкент-Бадам и Темирлановское шоссе, далее в юго-восточном и юго-западном направлениях до начальной точки. В третий участок шестой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: часть учетных кварталов 22-327-023, 22-327-024, 22-327-076 и 22-327-078.

Алтыншы аймақтың төртінші учаскесінің шекара басталады: Шымкент-Ташкент автожолының Ақжар көшесімен қиылысынан оңтүстік және оңтүстік-шығыс бағыттарда Сәуле шағын ауданының оңтүстік шекарасымен, Д.Қонаев даңғылының жобаланып жатқан жалғасына дейін, содан кейін оңтүстік-батыс бағытта Д.Қонаев даңғылының жобаланып жатқан жалғасының оң жағымен және Бадам-1 шағын ауданның батыс шекарасымен Бадам-1 шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс және солтүстік-шығыс бағыттарында Бадам - 1 шағын ауданның оңтүстік және шығыс шекаралары бойымен, Қарабастау тұрғын үй алабының оңтүстік шекарасына дейін, одан әрі Қарабастау тұрғын үй алабының оңтүстік шекарасымен оңтүстік-шығыс бағытта, содан кейін Жұлдыз тұрғын алабының батыс шекарасымен оңтүстік-батыс және оңтүстік-шығыс бағыттарда жобаланған автожолға дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен Бадам-3 тұрғын үй алабының оңтүстік-батыс нүктесіне дейін, содан кейін Бадам-3 тұрғын үй алабының батыс шекарасымен солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс бағыттарда, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Бадам-2 тұрғын үй алабының оңтүстік шекарасымен жобаланып жатқан автожолға дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытта жобаланған жатқан автожолының оң жағымен Шымкент-Ленгер автожолға дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Шымкент-Ленгер автожолымен, одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Бадам тұрғын үй алабының батыс шекарасымен, одан әрі оңтүстік-шығыс, солтүстік-шығыс бағыттарда Бадам тұрғын үй алабының оңтүстік және шығыс шекараларымен, одан әрі солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс бағыттарда Бадам тұрғын үй алабының солтүстік шекарасымен темір жолға дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта темір жол бойымен, одан әрі солтүстік-батыс және солтүстік-шығыс бағыттарда индустриялық аймақтың оңтүстік шекарасы бойынша, одан әрі оңтүстік-шығыс, солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс және солтүстік-батыс бағыттарда Тұрдыабад тұрғын үй алабының оңтүстік және шығыс шекаралары бойынша, одан әрі шығыс бағытта Абдулабад тұрғын алабына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Абдулабад тұрғын алабының оңтүстік шекарасымен Түркістан облысы Төлеби ауданының шекарасына дейін, одан кейін оңтүстік-батыс және оңтүстік-шығыс бағыттарда Төлеби ауданымен шекара бойынша Елтай тұрғын үй алабына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Елтай тұрғын үй алабының солтүстік шекарасымен,одан әрі оңтүстік-батыс бағытта Елтай тұрғын үй алабының батыс шекарасымен Шымкент-Ленгер автожолына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Шымкент-Ленгер автожолының оң жағымен зиратты айналып өтіп, Маятас тұрғын үй алабының солтүстік шекарасына дейін, одан әрі Маятас тұрғын үй алабының солтүстік-батыс бағытта солтүстік жағынан, оңтүстік-шығыс бағытта Маятас тұрғын үй алабының батыс және оңтүстік жақтарынан Тоғыс тұрғын үй алабына дейін, содан кейін Тоғыс тұрғын үй алабының батыс жағымен оңтүстік-шығыс бағытта темір жолға дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс және оңтүстік-батыс бағыттарда Сұлтанрабат тұрғын үй алабының батыс жағымен Түркістан облысының Төлеби ауданының шекарасына дейін, одан кейін Түркістан облысының Төлеби ауданымен шекара бойынша оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс және солтүстік-батыс бағыттарында, Текесу тұрғын алабын айналып өтіп, жобаланып жатқан автожолдың қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-батыс бағытта жобаланған автожолдың оң жағымен жобаланып жатқан айналма автожолға дейін, одан әрі жобаланып жатқан айналма автожолдың оң жағымен Д.Қонаев даңғылының жалғасына дейін, одан әрі оңтүстік бағытта Д.Қонаев даңғылы жалғасының оң жағымен Ақтас шағын ауданына дейін, одан кейін Ақтас шағын ауданның шығыс жағымен солтүстік-батыс бағытта Шымкент-Ташкент тас жолына дейін, одан әрі солтүстік бағытта Шымкент-Ташкент тас жолының оң жағымен Арғымақ автокөлік базарының оңтүстік жағынан жобаланып жатқан жолдың қиылысына дейін, содан кейін солтүстік-батыс және оңтүстік-батыс бағыттарда жобаланып жатқан жолдың оң жағымен жобаланып жатқан айналма автожолға дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта жобаланып жатқан айналма автожолдың оң жағымен Ақжар-3 шағын ауданның шығыс жағынан жобаланып жатқан автожолға дейін, одан кейін оңтүстік-батыс бағытта Ақжар-3 шағын ауданның шығыс жағынан жобаланып жатқан жолдың оң жағымен жобаланып жатқан айналма автожолға дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта жобаланып жатқан айналма автожолдың оң жағымен Айкөл тұрғын үй алабына дейін, одан кейін оңтүстік-батыс, оңтүстік, солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс бағыттарда Айкөл тұрғын үй алабының оңтүстік жағымен жобаланып жатқан айналма автожолға дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта жобаланып отырған айналма автожолдың оң жағымен Түркістан облысының Сайрам ауданы шекарасына дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта Түркістан облысының Сайрам ауданы шекарасымен Шымкент-Тоғансай автожолына дейін, одан кейін солтүстік-шығыс бағытта Шымкент-Тоғансай автожолының оң жағымен жобаланып жатқан айналма автожолға дейін, одан әрі солтүстік-батыс бағытта жобаланып жатқан айналма автожолдың оң жағымен, содан кейін солтүстік-шығыс, солтүстік-батыс бағыттарымен, Айкөл-2 шағын ауданның батыс жағынан айналып өтіп, жобаланып жатқан айналма автожолға дейін, содан кейін жобаланып жатқан айналма автожолдың оң жағымен солтүстік-шығыс бағытта, Жаңаталап тұрғын үй алабының шығыс жағымен, содан кейін оңтүстік-шығыс бағытта жобаланып жатқан автожолдың оң жағымен Алматы А-2 тас жолына дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Алматы А-2 тас жолының оң жағымен, содан кейін солтүстік-батыс, оңтүстік-батыс, солтүстік-батыс бағыттарда жобаланып отырған автожолға дейін, одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Құрсай шағын ауданның батыс жағынан жобаланып жатқан автожолдың оң жағымен және одан әрі шығыс бағытта, Қазығұрт шағын ауданның оңтүстік жағынан айналып өтіп, Ақжар көшесіне дейін, одан кейін солтүстік-шығыс бағытта Ақжар көшесінің оң жағымен бастапқы нүктеге дейін. Алтыншы аймақтың төртінші учаскесіне шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: Айкөл, Айкөл-2, Ақжар-2, Ақжар-3, Оңтүстік-1, Оңтүстік-2 шағын аудандары; Текесу, Бадам-3 тұрғын үй алаптары; 22-329-054, 22-329-055 есептік орамдары; 22-327-084, 22-327-085, 22-327-086, 22-327-090, 22-327-098, 22-327-092, 22-327-093, 22-327-091, 22-327-097, 22-327-099, 22-327-083, 22-327-100, 22-327-101, 22-328-028, 22-328-030, 22-328-031, 22-328-032, 22-328-034, 22-328-033, 22-329-052, 22-329-053, 22-329-050, 22-329-049, 22-329-048, 22-329-047, 22-329-045, 22-329-046 және 22-329-040 есептік орамдардың бір бөлігі.
0.7
7
VII аймақ
Жетінші аймақ бес учаскеден тұрады.
Жетінші аймаққа шекара ішінде орналасқан барлық жерлер кіргізілген, оның ішінде: ауыл шаруашылығы үшін пайдаланылатын жерлер.
0.5

Границы четвертого участка шестой зоны начинаются: от пересечения автодороги Шымкент-Ташкент с улицей Акжар в южном и юго-восточном направлениях по южной границе микрорайона Сауле до проектируемого продолжения проспекта Д.Кунаева, затем в юго-западном направлении по правой стороне проектируемого продолжения проспекта Д.Кунаева и по западной границе микрорайона Бадам-1 до южной границы микрорайона Бадам-1, далее в юго-восточном и северо-восточном направлениях по южной и восточной границам микрорайона Бадам-1 до южной границы жилого массива Карабастау, далее в юго-восточном направлении по южной границе жилого массива Карабастау, затем в юго-западном и юго-восточном направлениях по западной границе жилого массива Жулдыз до проектируемой автодороги, далее в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до юго-западной точки жилого массива Бадам-3, затем в северо-западном, северо-восточном, северо-западном, северо-восточном направлениях по западной границе жилого массива Бадам-3, далее в юго-восточном направлении по южной границе жилого массива Бадам-2 до проектируемой автодороги, далее в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до автодороги Шымкент-Ленгер, затем в юго-восточном направлении по автодороге Шымкент-Ленгер, далее в юго-западном направлении по западной границе жилого массива Бадам, далее в юго-восточном, северо-восточном направлениях по южной и восточной границам жилого массива Бадам, затем в северо-западном, юго-западном, северо-западном, северо-восточном, северо-западном, юго-западном, северо-западном, юго-западном направлениям по северной границе жилого массива Бадам до железной дороги, далее в северо-западном направлении по железной дороге, затем в северо-западном и северо-восточном направлениях по южной границе индустриальной зоны, далее в юго-восточном, северо-восточном, северо-западном, северо-восточном и северо-западном направлениях по южной и восточной границам жилого массива Турдыабад, затем в восточном направлении до жилого массива Абдулабад, далее в юго-восточном направлении по южной границе жилого массива Абдулабад до границы с Толебийским районом Туркестанской области, затем в юго-западном и юго-восточном направлениях по границе с Толебийским районом до жилого массива Елтай, далее в северо-западном направлении по северной границе жилого массива Елтай, затем в юго-западном направлении по западной границе жилого массива Елтай до автодороги Шымкент-Ленгер, далее в юго-восточном направлении по правой стороне автодороги Шымкент-Ленгер, вокруг кладбища, до северных границ жилого массива Маятас, далее в северо-западном направлении с северной стороны, юго-восточном направлении с западной и южной стороны жилого массива Маятас до жилого массива Тогыс, затем в юго-восточном направлении по западной стороне жилого массива Тогыс до железной дороги, далее в юго-восточном и юго-западном направлениях по западной стороне жилого массива Султанрабат до границы с Толебийским районом Туркестанской области, затем в юго-западном, северо-западном, северо-восточном, северо-западном, юго-западном, северо-западном, юго-западном, северо-западном, юго-западным и северо-западным направлениям по границе с Толебийским районом Туркестанской области, вокруг жилого массива Текесу, до пересечения с проектируемой автодорогой, затем в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до проектируемой объездной автодороги, далее в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой объездной автодороги до продолжения проспекта Д.Кунаева, далее в южном направлении по правой стороне продолжения проспекта Д.Кунаева до микрорайона Актас, затем в северо-западном направлении по восточной стороне микрорайона Актас до трассы Шымкент-Ташкент, далее в северном направлении по правой стороне трассы Шымкент-Ташкент до пересечения с проектируемой дорогой с южной стороны авторынка Аргымак, затем в северо-западном и юго-западном направлениях по правой стороне проектируемой дороги до проектируемой объездной автодороги, далее в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой объездной автодороги до проектируемой автодороги с восточной стороны микрорайона Акжар-3, затем в юго-западном направлении по правой стороне проектируемой дороги с восточной стороны микрорайона Акжар-3 до проектируемой объездной автодороги, далее в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой объездной автодороги до жилого массива Айколь, затем в юго-западном, южном, северо-западном, юго-западном направлениях по южной стороне жилого массива Айколь до проектируемой объездной автодороги, далее в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой объездной автодороги до границы с Сайрамским районом Туркестанской области, далее в северо-западном направлении по границе с Сайрамским районом Туркестанской области до автодороги Шымкент-Тогансай, затем в севере-восточном направлении по правой стороне автодороги Шымкент-Тогансай до проектируемой объездной автодороги, далее в северо-западном направлении по правой стороне проектируемой объездной автодороги и затем в северо-восточном, северо-западном направлениях, вдоль границ микрорайона Айколь-2 с западной стороны, до проектируемой объездной автодороги, затем в северо-восточном направлении по правой стороне проектируемой объездной автодороги, с восточной стороны жилого массива Жанаталап, затем в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги до Алматинской трассы А-2, далее в юго-восточном направлении по правой стороне Алматинской трассы А-2, затем в северо-западном, юго-западном, северо-западном направлениях до проектируемой автодороги, далее в юго-восточном направлении по правой стороне проектируемой автодороги с западной стороны микрорайона Курсай и далее в восточном направлении, вдоль границ микрорайона Казыгурт с южной стороны, до улицы Акжар, затем в северо-восточном направлении по правой стороне улицы Акжар до начальной точки. В четвертый участок шестой зоны вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: микрорайоны Айкол, Айкол-2, Акжар-2, Акжар-3, Онтустик-1, Онтустик-2; жилые массивы Текесу, Бадам-3; учетные кварталы 22-329-054, 22-329-055; часть учетных кварталов 22-327-084, 22-327-085, 22-327-086, 22-327-090, 22-327-098, 22-327-092, 22-327-093, 22-327-091, 22-327-097, 22-327-099, 22-327-083, 22-327-100, 22-327-101, 22-328-028, 22-328-030, 22-328-031, 22-328-032, 22-328-034, 22-328-033, 22-329-052, 22-329-053, 22-329-050, 22-329-049, 22-329-048, 22-329-047, 22-329-045, 22-329-046 и 22-329-040.
0.7
7
VII зона
Седьмая зона состоит из пяти участков.
В седьмую зону вошли все земли, расположенные внутри границы, в том числе: земли сельскохозяйственного использования.
0.5