"Шымкент қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 69/632-6с Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 12 тамыздағы № 20/177-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 тамызда № 29188 болып тіркелді
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "Шымкент қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 69/632-6с шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 127 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Шымкент қаласы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы";
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің (Салық кодексі) 576-бабы 8-тармағына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 14 сентября 2020 года № 69/632-6с "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 12 августа 2022 года № 20/177-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 августа 2022 года № 29188
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Шымкент" от 14 сентября 2020 года № 69/632-6с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 127) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по городу Шымкент;
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат города Шымкент РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по городу Шымкент согласно приложению к настоящему решению.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Шымкент қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Б. Нарымбетов
Шымкент қаласы мәслихатының

2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Шымкент Б. Нарымбетов
Приложение к решению
маслихата города Шымкент