"2022 жылға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялауды бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 12 мамырдағы № 835 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 2694 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 4 қаңтарда № 31553 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2022 жылға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялауды бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 12 мамырдағы № 835 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28043 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет - ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шымкент қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімінің М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімінің
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 2694 қаулысына қосымша
Шымкент қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 12 мамырдағы
№ 835 қаулысына 2- қосымша
2022 жылға тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арзандатуға арналған субсидиялар көлемі
Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арзандатуға арналған субсидиялар көлемі
100 000 000,00 теңге

О внесении изменения в постановление акимата города Шымкент от 12 мая 2022 года № 835 "Об утверждении субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год"
Постановление акимата города Шымкент от 30 декабря 2022 года № 2694. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 января 2023 года № 31553. Прекращено действие в связи с истечением срока
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 12 мая 2022 года № 835 "Об утверждении субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28043) следующее изменение:
приложение 2 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение к постановлению
аким города Шымкент
от 30 декабря 2022 года № 2694
Приложение 2 к постановлению
акимата города Шымкент
от 12 мая 2022 года № 835
Объем субсидий на удешевление стоимости удобрений (за исключением органических) на 2022 год
Объем субсидий на удешевление стоимости удобрений (за исключением органических)
100 000 000, 00 тенге