Курчатов қаласы әкімінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 1 "Курчатов қаласы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Курчатов қаласы әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 4 қаңтарда № 31549 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Курчатов қаласы әкімінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 1 "Курчатов қаласы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6015 болып тіркелген) келесі өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Курчатов қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
О. Чугунков
"КЕЛІСІЛДІ"
Курчатов қаласының аумақтық
сайлау комиссиясы
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 7 Шешіміне қосымша
Курчатов қаласы әкімінің
2019 жылғы 12 маусымдағы
№ 1 шешіміне қосымша
Курчатов қаласындағы сайлау учаскелері
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абай облысы Курчатов қаласының қалалық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, 2.
Шекаралары: Железнодорожная (толығымен), Самал (толығымен), Құнанбай (толығымен), Курчатов (толығымен), Достық (толығымен), Победы (толығымен), Спортивная (толығымен), Жылу энергиясы инженерлер (толығымен), Участок (толығымен), Тәуелсіздік 17 көшелері.
№ 151 сайлау учаскесі (жабық сайлау учаскесі)
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Абай облысы поиция департаментінің Курчатов қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Абай көшесі, № 12.
Шекаралары: уақытша ұстау изоляторының аумағы.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, №10.
Шекаралары: Абай 15, 17, 19, 22, 24, Алексеенко (толығымен) көшелері.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, №10.
Шекаралары: Абай 26, 27, 28, 30, Иртышская (толығымен), Школьная (толығымен) көшелері.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, №10.

О внесении изменения в решение акима города Курчатов от 12 июня 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков по городу Курчатов"
Решение акима города Курчатов области Абай от 30 декабря 2022 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 января 2023 года № 31549
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Курчатов от 12 июня 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков по городу Курчатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6015) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Курчатов".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
О. Чугунков
СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Курчатов
Приложение к решению
от 30 декабря 2022 года
№ 7
Приложение к решению
акима города Курчатов
от 19 июня 2019 года №1
Избирательные участки по городу Курчатов
Избирательный участок № 150
Центр: здание коммунального государственного казенного предприятия "Городской дом культуры города Курчатов области Абай", улица Тәуелсіздік, № 2.
Границы: улицы Железнодорожная (полностью), Самал (полностью), Кунанбая (полностью), Курчатова (полностью), Достық (полностью), Победы (полностью), Спортивная (полностью), Теплоэнергетиков (полностью), Участок (полностью), Тәуелсіздік 17;
Избирательный участок № 151 (закрытый участок)
Центр: здание государственного учреждения "Отдел полиции города Курчатова Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан", улица Абая, № 12
Границы: территория изолятора временного содержания.
Избирательный участок № 152
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2" отдела образования города Курчатова управления образования области Абай, улица Тәуелсіздік, № 10
Границы: улицы Абая 15, 17, 19, 22, 24, Алексеенко (полностью).
Избирательный участок № 153
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2" отдела образования города Курчатова управления образования области Абай, улица Тәуелсіздік, № 10
Границы: улицы Абая 26, 27, 28, 30, Иртышская (полностью), Школьная (полностью).
Избирательный участок № 154
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2" отдела образования города Курчатова управления образования области Абай, улица Тәуелсіздік, № 10

Шекаралары: Тәуелсіздік 19, 21, 23, 25, 31, Рожанович (толығымен) көшелері.
№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№ 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Олимпийская көшесі, № 3.
Шекаралары: Абай 31, Олимпийская 2, 4, 7, 9, 10, 15, 16 көшелері.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№ 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Олимпийская көшесі, № 3.
Шекаралары: Абай 21, 34, Олимпийская 17, 18, 20, 20А, 21 көшелері.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№ 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Олимпийская көшесі, № 3.
Шекаралары: Абай 25, 36, Олимпийская 23, 25, 27, 28 көшелері.
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "Журавушка" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Олимпийская көшесі, № 30.
Шекаралары: Абай 47, Олимпийская 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39 көшелері.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Курчатов қаласының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, № 12.
Шекаралары: Абай 38, 44, Тәуелсіздік 33, 35, 37 көшелері.
№ 160 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Курчатов қаласының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, № 12.
Шекаралары: Абай 46, Тәуелсіздік 45, 47, 49, 51 көшелері.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№ 4 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Абай көшесі, № 50.
Шекаралары: Абай 43, 49, Олимпийская 40, Көктем (толық), Степная (толық) көшелері.

Границы: улицы Тәуелсіздік 19, 21, 23, 25, 31, Рожановича (полностью).
Избирательный участок № 155
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 3" отдела образования города Курчатова управления образования по области Абай, улица Олимпийская, № 3.
Границы: улицы Абая 31, Олимпийская 2, 4, 7, 9, 10, 15, 16.
Избирательный участок № 156
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 3" отдела образования города Курчатова управления образования по области Абай, улица Олимпийская, № 3.
Границы: улицы Абая 21, 34, Олимпийская 17, 18, 20, 20А, 21.
Избирательный участок № 157
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 3" отдела образования города Курчатова управления образования по области Абай, улица Олимпийская, № 30.
границы: улицы Абая 25, 36, Олимпийская 23, 25, 27, 28.
Избирательный участок № 158
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Журавушка" отдела образования города Курчатова управления образования области Абай, улица Олимпийская, № 30.
Границы: улицы Абая 47, Олимпийская 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39.
Избирательный участок № 159
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа города Курчатова" управления физической культуры и спорта области Абай, улица Тәуелсіздік, № 12
Границы: улицы Абая 38, 44, Тәуелсіздік 33, 35, 37.
Избирательный участок № 160
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа города Курчатова" управления физической культуры и спорта области Абай, улица Тәуелсіздік, № 12
Границы: улицы Абая 46, Тәуелсіздік 45, 47, 49, 51.
Избирательный участок № 161
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 4" отдела образования города Курчатова управления образования области Абай, улица Абая, № 50
Границы: улицы Абая 43, 49, Олимпийская 40, Көктем (полностью), Степная (полностью).