Үржар ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 51 "Үржар ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар ауданы әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 желтоқсанда № 31487 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Үржар ауданы әкімінің 2024 жылғы 6 тамыздағы № 2 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар ауданы әкімінің 06.08.2024 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ШЕШТІМ:
1. Үржар ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 51 "Үржар ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-18-182 тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Үржар ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі Н. Токсеитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Үржар аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Үржар ауданының әкімдігінің
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 11 шешіміне қосымша
Үржар ауданы әкімінің
2018 жылғы 21 қарашадағы
№ 51 шешіміне қосымша
Үржар ауданының сайлау учаскелері
№ 405 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарақол ауылы, Азербаев көшесі № 10, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Қарақол орта мектеп-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарақол ауылы, Абай, Б.Әбжанов, Еркінбековтер, Ш.Жақсыбеков, Құрманғазы, Т.Махметов, Ә.Қалиев, Ә.Әзербаев, Шәкәрім, Достық, Сауран, С.Ғаббасов, Жастар, С.Сейфуллин, Интернационал, Гауһар, Қазақстан, Б.Майлин, Орталық, К.Есембаев, М.Қабашев көшелері, 1, 2, 3, 4 мөлтек аудандар, Абай ауылы, Ж.Құсайынов көшесі.
№ 406 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сағат ауылы, Заманбеков көшесі № 111, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Сағат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Сағат ауылы, А.Заманбеков көшесі
№ 407 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шолпан ауылы, Абай көшесі № 23, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Жүзағаш орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Шолпан ауылы, Қабанбай, Ғ.Құлахметов, Абай, А.Жексембаев, Жанама, Б.Момышұлы, С.Сейфуллин, С.Құлахметов көшелері.
№ 408 сайлау учаскесі
Орналасқан жері:Таскескен ауылы, Желтоқсан көшесі №20, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Ақтанберді атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Таскескен ауылы, Үржар-Бахты тасжолынан ауылдың оңтүстік жағы, Ә.Молдағұлова көшесінен шығыс жаққа, Ақтанберді, Абай, Ш.Уәлиханов, М.Әуезов, Ардагерлер, Желтоқсан, Қ.Нұрғазин, М.Мәметова, Ш.Құдайбердиев, С.Тлеубеков, Платина, Б.Тұралықов көшелері, Үшбұлақ ауылы, Т.Таңатаров көшесі.
№ 409 сайлау учаскесі
Орналасқан жері:Таскескен ауылы, Ж.Балғабаев көшесі №63, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Алтынсарин атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Таскескен ауылы, Үржар-Бахты тасжолынан ауылдың солтүстік жағы, Қазақстан, Т.Нұрғалиев, Қ.Тойжанов, Ж.Балғабаев, Қ.Қуанышева, Ғ.Қасенғазин көшелері.
№ 410 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Таскескен ауылы, Ж.Балғабаев көшесі № 63 Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Алтынсарин атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Нұрғазин көшесі жағынан кіреберіс.
Шекаралары: Таскескен ауылы, Үржар-Бахты тасжолының оңтүстік жағы, Ә.Молдағұлова көшесінен батыс жаққа, Қазақстан, Ж.Балғабаев, Қ.Қуанышева, Б.Момышұлы көшелері.
№ 411 сайлау учаскесі
Орналасқан жері:Алтыншоқы ауылы, Д.Жұматаев көшесі № 16, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Алтыншоқы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Алтыншоқы ауылы, "Жыланды" учаскесі, Берел, Д.Жұматаев, Мұзтау, Тұран, Алаш, Бұланты, Қазақстан, Ж.Садыбаев, Степная, Баянауыл, Г.Титов, Луговая, Ордабасы, Б.Есімханов көшелері.
№ 412 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Лайбұлақ ауылы, М.Мұқаш көшесі №10 Б, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Лайбұлақ орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Лайбұлақ ауылы, М.Мұқаш, Қазақстан, Береговая, Ертіс, Байқоңыр, Заречная, Школьная көшелері.
№ 413 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Текебұлақ ауылы, М.Айкешов көшесі № 3, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Текебұлақ ауылдық медициналық пункті.
Шекаралары: Текебұлақ ауылы, М.Айкешев көшесі.
№ 414 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Айтбай ауылы, О.Серікбол көшесі № 30 Б, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Тұрсабеков атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Айтбай ауылы, Қ.Молдағали, Абай, Ю.Гагарин, А.Рахатбай, А.Нарботин, Б.Әкімбай, О.Серікбол көшелері.
№ 415 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сегізбай ауылы, Қ.Құрықбаев көшесі № 15, Жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Салқынбел ауылдық клубы.
Шекаралары: Сегізбай ауылы, Ұлы Отан Соғысының Ардагерлері, Қ.Құрықбаев, Г.Титов, Мир, Абай, Қ.Омаров, Е.Исабаев, Байқоныс, М.Мәметова көшелері.
№ 416 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарабұйрат ауылы, Заречная көшесі №12, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Қарабұйрат орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарабұйрат ауылы, Ұлы Отан Соғысының Ардагерлері, Тарбағатай, Жастар, Заречная көшелері.
№ 417 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңа Тілек ауылы, Бейбарыс сұлтан көшесі № 16 А, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "М.Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жаңа Тілек ауылы, А.Байтұрсынов, Қабанбай батыр, И.Панфилов, Кенесары хан, М.Горький, Жамбыл, Алатау, М.Әуезов, Ю.Гагарин, Абай, Алакөл, Бейбарыс сұлтан, Ж.Аюбаев, Р.Қошқарбаев, Ә.Молдағұлова, Б.Момышұлы, Оқжетпес, Б.Дүйсенбаев көшелері.
№ 418 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тасарық ауылы, Н.Байкенов көшесі № 20, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Тасарық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Тасарық ауылы, А.Иманов, Жаңа Тілек, С.Сейфуллин, Н.Байкенов, Жамбыл, Жидебай көшелері.
№ 419 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жоғарғы Егінсу ауылы, Д.Жүнісұлы көшесі № 16 А, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Егінсу орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жоғарғы Егінсу ауылы, Ә.Найманбаев, Абай, М.Әуезов, Д.Жүнісұлы, Желтоқсан, Қабанбай, Ж.Байгульжин, Б.Байсабыров, Қ.Байғабылов, О.Қуанышев, Е.Бигалиев көшелері.
№ 420 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Егінсу ауылы, Ж.Аймауытов көшесі № 17, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Ш.Уалиханов атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Егінсу ауылы, М.Мәметова, С.Сейфуллин, Н.Баизов, М.Әуезов, А.Байтұрсынов, Шәкәрім, Ж.Аймауытов, Жастар, Сүлеймен би көшелері.
№ 421 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жанай ауылы, Қабанбай көшесі № 41 А, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Жанай орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жанай ауылы, Төле би, Қ.Рысқұлбеков, Д.Қонаев, М.Мәметова, Абай, Жастар, Желтоқсан, Қабанбай көшелері.
№ 422 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақжар ауылы, Б.Тұрлыханов көшесі № 65, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Б.Тұрлыханов атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақжар ауылы, Қ.Байсеитова, Ж.Жыңғылбаев, Б.Момышұлы, Б.Тұрлыханов, Жеңіс, Ер Қабанбай, М.Әуезов, А.Иманов, С.Сейфуллин, Жастар көшелері, Абылайхан даңғылы.
№ 423 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарамойыл ауылы, Абай көшесі № 5, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарамойыл ауылдық медициналық пункті.
Шекаралары: Қарамойыл ауылы, Ш.Уәлиханов, Т.Рысқұлов, Д.Нүрпейісова, Абай, Набережная көшелері.
№ 424 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Амангелді ауылы, Западная көшесі № 1 А, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Амангелді ауылдық медициналық пункті.
Шекаралары: Амангелді ауылы, Қ.Сағырбаев, Ы.Алтынсарин, Западная, Ардагерлер, М.Жұмабаев көшелері.
№ 425 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы № 220 А, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Абылайхан атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы, П.Морозов, О.Әлжанов, Н.Щорс, Мир, М.Собко, Первомайская, Б.Жұмағұлов көшелері, Автоколонна, Самал мөлтек ауданы.
№ 426 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, Қабанбай көшесі № 1, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Жансүгіров атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Ш.Уалиханов, О.Жандосов, Шыңқожа, А.Чехов, А.Байтұрсынов, Жамбыл, М.Дулатов, Тарбағатай, Омарбековтер, Есіл, Короткая, Алматинская, Ертіс, Ә.Әлхан, М.Хасенов, Ә.Найманбаев, Сырым батыр, Г.Чурсинова көшелері, Абылайхан даңғылы.
№ 427 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, Т.Шевченко көшесі № 25, Абай облысы білім басқармасы, "Үржар аудандық педагогикалық-психологиялық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, О.Әлжанов, А.Чехов, Ә.Молдағұлова, М.Хасенов, Т.Шевченко, Шыңқожа, В.Колесников, Наурызбай, І.Жансүгіров, Б.Момышұлы, М.Ғабдуллин көшелері.
№ 428 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы № 145, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының көпсалалы орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекаралары: Үржар ауылы, Абай, О.Жандосов, Зейнолла Сәнік, Қабанбай, Шыңқожа, Қ.Игенбаев, З.Габитов, С.Сейфуллин, Ш.Құдайбердиев, Құрманғазы, Н.Некрасов көшелері, Абылайхан даңғылы.
№ 429 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы № 105, әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Үржар ауылы, Р.Белеуханов, Ағайынды Сәбиевтер, А.Воронков, В.Комаров, Ұлытау, Ю.Гагарин, С.Сейфуллин, Құрманғазы, Шыңқожа, А.Семушкина, Д.Каратаев, Н.Гоголь көшелері, Абылайхан даңғылы.
№ 430 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, С.Сейфуллин көшесі № 63, Жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Бексултан оқу орталығы".
Шекаралары: Үржар ауылы, Р.Тұрғамбаев, Жидебай, З.Оспанова, Междуречная, О.Кебисбаев, Г.Титов, М.Әуезов, В.Белинский, Қазыбек би, С.Сейфуллин, С.Челюскин, В.Чкалов, Үржарға 80 жыл, Северная көшелері.
№ 431 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, А.Панкратов көшесі № 14, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Б.Момышұлы атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, И.Павлов, А.Панкратов, А.Воронков, П.Кобозев, Ю.Гагарин, Р.Белеуханов, Т.Рысқұлов, М.Жұмабаев, Ә.Марғұлан, Аққу, Е.Брусиловский, А.Семушкина, Қажымұқан, Б.Ерзакович, Әл-Фараби, Н.Гоголь, В.Чкалов, С.Челюскин көшелері, Абылайхан даңғылы.
№ 432 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, Ю.Гагарин № 121, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Абай атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Алдияр, Жалын, Ә.Асфандияров, И.Мичурин, М.Мәметова, С.Сейфуллин, А.Семушкина, Бұхар-Жырау, Р.Белеуханов, Ю.Гагарин, З.Габитов, А.Воронков, М.Лермонтов, У.Барлықбаев, К.Сарсеков көшелері.
№ 433 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима Урджарского района от 21 ноября 2018 года № 51 "Об образовании избирательных участков по Урджарскому району"
Решение акима Урджарского района области Абай от 30 декабря 2022 года № 11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31487. Утратило силу решением акима Урджарского района области Абай от 6 августа 2024 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Урджарского района области Абай от 06.08.2024 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Урджарского района от 21 ноября 2018 года № 51 "Об образовании избирательных участков по Урджарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-18-182) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Урджарского района.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района Н. Токсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Урджарская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к решению
акимата Урджарского района
от 30 декабря 2022 года № 11
Приложение к решению акима
Урджарского района района
от 21 ноября 2018 года № 51
Избирательные участки Урджарского района
Избирательный участок № 405
Место нахождения: село Каракол, улица А.Азербаева № 10, Коммунальное государственное учреждение "Каракольская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы:село Каракол, улицы Абая, Б.Абжанова, Еркинбековы, Ш.Жаксыбекова, Курмангазы, Т.Махметова, А.Калиева, А.Азербаева, Шакарима, Достык, Сауран, С.Габбасова, Жастар, С.Сейфуллина, Интернациональная, Гаухар, Казахстан, Б.Майлина, Центральная, К.Есембаева, М.Кабашева, 1,2,3,4 микрорайоны, село Абай, улица Ж.Кусайынова.
Избирательный участок № 406
Место нахождения: село Сагат, улица А.Заманбекова № 111, Коммунальное государственное учреждение "Сагатская средняя школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Сагат, улица А.Заманбекова.
Избирательный участок № 407
Место нахождения: село Шолпан, улица Абая № 23, Коммунальное государственное учреждение "Жузагашская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Шолпан, улицы Кабанбая, Г.Кулахметова, Абая, А.Жексембаева, Жанама, Б.Момышулы, С.Сейфуллина, С.Кулахметова.
Избирательный участок № 408
Место нахождения: село Таскескен, улица Желтоксан № 20, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Актанберды" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Таскескен, южная сторона села от трассы Урджар-Бахты, от улицы А.Молдагуловой в восточную сторону, улицы Актанберды, Абая, Ч.Валиханова, М.Ауэзова, Ардагерлер, Желтоксан, К.Нургазина, М.Маметовой, Ш.Кудайбердиева, С.Тлеубекова, Платина, Б.Туралыкова, село Ушбулак, улица Т.Танатарова.
Избирательный участок № 409
Место нахождения: село Таскескен, улица Ж. Балгабаева № 63, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Алтынсарина" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Таскескен, северная сторона села от трассы Урджар-Бахты, улицы Казахстанская, Т.Нургалиева, К.Тойжанова, Ж.Балгабаева, К.Куанышевой, Г.Касенгазина.
Избирательный участок № 410
Место нахождения: село Таскескен, улица Ж. Балгабаева № 63, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Алтынсарина" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай, вход со стороны улицы К.Нургазина.
Границы: село Таскескен, южная сторона села от трассы Урджар-Бахты, от улицы А.Молдагуловой в западную сторону, улицы Казахстанская, Ж.Балгабаева, К.Куанышевой, Б.Момышулы.
Избирательный участок № 411
Место нахождения: село Алтыншокы, улица Д.Жуматаева № 10, Коммунальное государственное учреждение "Алтыншокинская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Алтыншокы, участок "Жыланды", улицы Берел, Д.Жуматаева, Музтау, Туран, Алаш, Буланты, Казахстанская, Ж.Садыбаева, Степная, Баянауыл, Г.Титова, Луговая, Ордабасы, Б.Есимханова.
Избирательный участок № 412
Место нахождения:     Село Лайбулак, улица М.Мукаш № 10 Б, Коммунальное государственное учреждение "Лайбулакская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Лайбулак, улицы М.Мукаш, Казахстанская, Береговая, Ертис, Байконыр, Заречная, Школьная.
Избирательный участок № 413
Место нахождения: село Текебулак, улица М.Айкешева № 3, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения области Абай, медицинский пункт села Текебулак.
Границы: село Текебулак, улица М.Айкешова.
Избирательный участок № 414
Место нахождения: село Айтбай, улица О.Серикбол № 30 Б, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени С. Турсабекова" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Айтбай, улицы К.Молдагали, Абая, Ю.Гагарина, А.Рахатбая, А.Нарботина, Б.Акимбая, О.Серикбола.
Избирательный участок № 415
Место нахождения: село Сегизбай, улица К.Курыкбаева № 15, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Салкынбельский сельский клуб.
Границы: село Сегизбай, улицы Ветераны Великой Отечественной Войны, К.Курукбаева, Г.Титова, Мира, Абая, К.Омарова, Е.Исабаева, Байконыса, М.Маметовой.
Избирательный участок № 416
Место нахождения: село Карабуйрат, улица Заречная № 12, Коммунальное государственное учреждение "Карабуйратская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Карабуйрат, улицы Ветераны Великой Отечественной Войны, Тарбагатая, Жастар, Заречная.
Избирательный участок № 417
Место нахождения: село Жана Тилек, улица Бейбарыс султана № 16 А, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.Ауэзова" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Жана Тилек, улицы А.Байтурсынова, Кабанбай батыра, И.Панфилова, Кенесары хана, М.Горького, Джамбула, Алатау, М.Ауэзова, Ю.Гагарина, Абая, Алаколь, Бейбарыс султана, Ж.Аюбаева, Р.Кошкарбаева, А.Молдагуловой, Б.Момышулы, Окжетпес, Б.Дуйсенбаева.
Избирательный участок № 418
Место нахождения: село Тасарык, улица Н.Байкенова № 20, Коммунальное государственное учреждение "Тасарыкская основная школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Тасарык, улицы А.Иманова, Жана Тилекская, С.Сейфуллина, Н.Байкенова, Джамбула, Жидебая.
Избирательный участок № 419
Место нахождения:  село Жогаргы Егинсу, улица Д.Жунусулы № 16 А, Коммунальное государственное учреждение "Егинсуйская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Жогаргы Егинсу, улицы А.Найманбаева, Абая, М.Ауэзова, Д.Жунусулы, Желтоксан, Кабанбая, Ж.Байгулжина, Б.Байсабырова, К.Байгабылова, О.Куанышева, Е.Бигалиева
Избирательный участок № 420
Место нахождения: село Егинсу, улица Ж.Аймауытова № 17, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Ч.Валиханова" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Егинсу, улицы М.Маметовой, С.Сейфуллина, Н.Баизова, М.Ауэзова, А.Байтурсынова, Шакарима, Ж.Аймауытова, Жастар, Сулеймен би.
Избирательный участок № 421
Место нахождения:  село Жанай, улица Кабанбая № 41 А, Коммунальное государственное учреждение "Жанайская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Жанай, улицы Толе би, К.Рыскулбекова, Д.Конаева, М.Маметовой, Абая, Жастар, Желтоксан, Кабанбая.
Избирательный участок № 422
Место нахождения: село Акжар, улица Б.Турлыханова № 65, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Б.Турлыханова" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Акжар, улицы К.Байсеитовой, Ж.Жынгылбаева, Б.Момышулы, Б.Турлыханова, Женис, Ер Кабанбая, М.Ауэзова, А.Иманова, С.Сейфуллина, Жастар, проспект Абылайхана.
Избирательный участок № 423
Место нахождения: село Карамоиыл, улица Абая № 5, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения области Абай, медицинский пункт села Карамоиыл.
Границы: село Карамоиыл, улицы Ч.Валиханова, Т.Рыскулова, Д.Нурпеисовой, Абая, Набережная.
Избирательный участок № 424
Место нахождения: село Амангельды, улица Западная № 1 А, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения области Абай, медицинский пункт села Амангельды.
Границы: село Амангельды, улицы К.Сагырбаева, Ы.Алтынсарина, Западная, Ардагерлер, М.Жумабаева.
Избирательный участок № 425
Место нахождения: село Урджар, проспект Абылайхана № 220 А, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Абылайхана" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Урджар, проспект Абылайхана, улицы П.Морозова, О.Альжанова, Н.Щорса, Мира, М.Собко, Первомайская, Б.Жумагулова, Автоколонна, микрорайон Самал.
Избирательный участок № 426
Место нахождения: село Урджар, улица Кабанбая № 98, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Жансугурова" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Урджар, улицы Ч.Валиханова, О.Джандосова, Шынкожа, А.Чехова, А.Байтурсынова, Джамбула, М.Дулатова, Тарбагатая, Омарбековы, Есил, Короткая, Алматинская, Ертис, А.Алхана, М.Хасенова, А.Найманбаева, Сырым батыра, Г.Чурсинова, проспект Абылайхана.
Избирательный участок № 427
Место нахождения: село Урджар, улица Т.Шевченко № 25, Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Урджарского района" департамента образования Области Абай.
Границы: село Урджар, улицы О.Альжанова, А.Чехова, А.Молдагуловой, М.Хасенова, Т.Шевченко, Шынкожа, В.Колесникова, Наурызбая, И.Джансугурова, Б.Момышулы, М.Габдуллина.
Избирательный участок № 428
Место нахождения: село Урджар, проспект Абылайхана № 145, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Урджарская центральная районная многопрофильная больница" управления здравоохранения области Абай.
Границы: село Урджар, улицы Абая, О.Джандосова, Зейнолла Сәнік, Кабанбая, Шынкожа, К.Игенбаева, З.Габитова, С.Сейфуллина, Ш.Кудайбердиева, Курмангазы, Н.Некрасова, проспект Абылайхана.
Избирательный участок № 429
Место нахождения: село Урджар, проспект Абылайхана № 105, административное здание.
Границы: село Урджар, улицы Р.Белеуханова, Ағайынды Сәбиевтер, А.Воронкова, В.Комарова, Улытау, Ю.Гагарина, С.Сейфуллина, Курмангазы, Шынкожа, А. Семушкиной, Д.Каратаева, Н. Гоголя, проспект Абылайхана.
Избирательный участок № 430
Место нахождения: село Урджар, улица Сейфуллина № 63, Товарищество с ограниченной ответсвеностью "Бексултан оқу орталығы"
Границы: село Урджар, улицы Р.Тургамбаева, Жидебая, З.Оспанова, Междуречная, О.Кебисбаева, Г.Титова, М.Ауэзова, В.Белинского, Казыбек би, С.Сейфуллина, С.Челюскина, В.Чкалова, Урджару 80 лет, Северная.
Избирательный участок № 431
Место нахождения: село Урджар, улица А.Панкратова № 14, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Б. Момышулы" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Урджар, улицы И.Павлова, А.Панкратова, А.Воронкова, П.Кобозева, Ю.Гагарина, Р.Белеуханова, Т.Рыскулова, М.Жумабаева, А.Маргулана, Акку, Е.Брусиловского, А.Семушкиной, Кажимукана, Б.Ерзаковича, Аль-Фараби, Н.Гоголя, В.Чкалова, С.Челюскина, проспект Абылайхана.
Избирательный участок № 432
Место нахождения: село Урджар, улица Ю.Гагарина № 121, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Абая" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Урджар, улицы Алдияр, Жалын, А.Асфандиярова, И.Мичурина, М.Маметовой, С.Сейфуллина, А.Семушкиной, Бухар-Жырау, Р.Белеуханова, Ю.Гагарина, З.Габитова, А.Воронкова, М.Лермонтова, У.Барлыкбаева, К.Сарсекова.
Избирательный участок № 433

Орналасқан жері: Үржар ауылы, Ә.Олжаев көшесі №1, "Қазпошта" акционерлік қоғамының филиалы, Үржар аудандық пошта байланыс торабы, Үржар ауылдық № 3 пошта байланыс бөлімшесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Ы.Алтынсарин, Ә.Әлпішева, Р.Мұқышев, Ә.Олжаев, Б.Сандыбаев, Абай, Бөгенбай, Зейнолла Сәнік, Б.Ақылжанова, М.Горький, Қабанбай көшелері.
№ 434 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы № 128, Жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
Шекаралары: Үржар ауылы, Қабанбай, Зейнолла Сәнік, З.Космодемьянская, Н.Борцов, Есіл, Ж.Жұмаділов, Алтай, Ш.Құдайбердиев, Қ. Игенбаев, Т. Рысқұлов, Жамбыл, О.Жандосов, Х.Мұхаметкаримов, Абай, А.Пушкин, Т.Айғожин, Мамыр көшелері, Абылайхан даңғылы.
№ 435 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылту ауылы, С.Сұртаев көшесі № 39 А, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Кішкенетау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қызылту ауылы, Жәнібек, Абай, Ю.Гагарин, О.Құрман, С.Сұртаев көшелері.
№ 436 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бұрған ауылы, Орталық № 31, "Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бұрған ауылдық медициналық пункті.
Шекаралары: Бұрған ауылы, Орталық көшесі.
№ 437 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бестерек ауылы, Мир көшесі № 40 Б, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "М.Хасенов атындағы Бестерек орта мектеп-бақша және мектеп жанындағы интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бестерек ауылы, М.Әуезов, Абай, Мир, Ардагерлер, А.Байтұрсынов, Ю.Гагарин, Б.Момышұлы, Т.Әубәкіров көшелері.
№ 438 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ер Қабанбай ауылы, Ш. Құдайбердиев көшесі № 43, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Ер Қабанбай орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ер Қабанбай ауылы, Абай, М.Әуезов, Б.Төлегенова, Ә.Қашаубаев, Ш.Құдайбердиев, Б.Момышұлы көшелері.
№ 439 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазымбет ауылы, М.Әуезов көшесі № 1, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Қазымбет орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қазымбет ауылы, Қ.Рысқұлбеков, Т.Рысқұлов, М.Әуезов, Р.Қошқарбаев көшелері.
№ 440 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Барқытбел ауылы, И.Панфилов көшесі № 6 Д, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Барқытбел орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Барқытбел ауылы, Ю.Гагарин, Ш.Уәлиханов, Советская, Краснопартизанская, Мир, И.Панфилов, Юбилейная, М.Әуезов көшелері.
№ 441 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батпақты ауылы, Октябрьская көшесі № 38, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Батпақты негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Батпақты ауылы, Подгорная, Октябрьская, Колхозная көшелері.
№ 442 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Некрасовка ауылы, Садовая көшесі № 2 А, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Некрасовка орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Некрасовка ауылы, Абай, М.Калинин, Партизанская, Садовая, К.Маркс, Трактовая көшелері.
№ 443 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Благодатное ауылы, В.Ленин көшесі № 51, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Теректі негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Благодатное ауылы, В.Ленин, А.Островский көшелері.
№ 444 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Науалы ауылы, Р.Оразғали көшесі № 4, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Науалы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Науалы ауылы, ауылдың солтүстік жағы, О.Рахметов Х.Қазбеков, Ш.Уәлиханов, А.Байтұрсынов, Қабанбай, Наурыз, Ә.Молдағұлова, Р.Мұқашбек, Абай, Р.Оразғали, Бөкенші, К.Байсеитова, І.Есенберлин, Желтоқсан, Қ.Рысқұлбеков көшелері.
№ 445 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Науалы ауылы, Т.Бигельдинов көшесі № 1 А, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Қойшыбай Төлеубеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Науалы ауылы, ауылдың оңтүстік-батыс жағы, О.Рахметов, Ғ.Мұратбаев, Бұхар жырау, Т.Бигельдинов, М.Әуезов, Л.Усатов, Абылайхан, М.Мақатаев, Амангелді, Бөгенбай, Байкенже, Шәкәрім, Ақылжан көшелері.
№ 446 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Малақ ауылы, Амангелді көшесі № 110, Жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Малақ ауылдық клубы.
Шекаралары: Малақ ауылы, Амангелді, М.Маметова, Әл-Фараби көшелері.
№ 447 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көлденең ауылы, Ардагерлер көшесі № 43, Жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Көлденең ауылдық клубы.
Шекаралары: Көлденең ауылы, Набережная, Би Боранбай, О.Молдағажыұлы, Школьная, Ардагерлер, М.Мақатаев, Б.Момышұлы, Абай, Ә.Молдағұлова, Степная, М.Әуезов көшелері.
№ 448 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көкөзек ауылы, Абай көшесі № 73, Жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Көкөзек ауылдық клубы.
Шекаралары: Көкөзек ауылы, Абай, Қ.Қайсенов, И.Панфилов, Амангелді, Қ.Сәтпаев, М.Мәметова, Жалаңаш, Н.Гастелло, Жамбыл, Қабанбай, Б.Момышұлы, С.Байжарасов, Ә.Молдағұлова, А.Матросов, Тарбағатай көшелері.
№ 449 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Елтай ауылы, Бұхар көшесі № 74, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Қ.Игенбайұлы атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Елтай ауылы, Бұхар, Ж.Данияров, Абай, М.Мәметова, Ә.Молдағұлова, Б.Майлин, М.Уалханұлы, М.Әуезов, Қабанбай, Шаянбай, Ы.Алтынсарин, Самратбек, Жамбыл, Амангелді, Т.Рысқұлов, Д.Иманғожин, С.Сейфуллин, І.Жансүгіров көшелері.
№ 450 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, Ә.Найманбаев көшесі № 155, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Сейфуллин атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, Б.Майлин (жұп жағы), Ә.Найманбаев (тақ жағы), толығымен Е.Сағымбеков, А.Өгізбаев, С.Талмұрзин, Амангелді, Ж.Байботанов, М.Ғабдуллин, І.Жансүгіров, А.Чехов, Қажымұқан, Жас-Қайрат, Абай, Жамбыл, Т.Дөненбеков, Ө.Биболов көшелері, ауылдың солтүстік және батыс жақтары.
№ 451 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, А.Татиев көшесі № 62, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Балалар шығармашылық үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекаралары: Мақаншы ауылы, Ә.Найманбаев көшесінен (жұп жағы) А.Бапсанов көшесіне дейін, Мақаншы өзеніне дейінгі шығыс жағы және ауылдың оңтүстік жағы толығымен, Т.Әбеев, С.Ибрагимов, Т.Жақанбаев, Ж.Күдерин, А.Татиев, Қабанбай, Н.Қаспақов, Ф.Озмитель, Ә.Қашаубаев, М.Горький, А.Саржанов көшелері.
№ 452 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесі №64, Жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Мақаншы ауылдық клубы.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, А. Өгізбаев көшесіне дейін ауылдың солтүстік жағы және оңтүстік жағы толығымен, Е.Сағымбеков (жұп жағы), Ә.Найманбаев (тақ жағы), Т.Жақанбаев, М.Горький, С.Ибрагимов, Ә.Қашаубаев, Ф.Озмитель, М.Архатбаев, Н.Қаспақов, А.Бапсанов, Қабанбай көшелері.
№ 453 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, Абай көшесі № 1, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Мақаншы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, ауылдың солтүстік жағы және оңтүстік жағы толығымен, Е.Сағымбеков (тақ жағы), Б.Майлин (тақ жағы), Абай, Т.Дөненбеков, Жамбыл, Шынқожа, Саяси қуғын-сүргін құрбандары, Т.Сапин, М.Горький, Т.Жақанбаев, С.Ибрагимов, Қабанбай, Ф.Озмитель, Н.Қаспақов, А.Бапсанов, Шамшырақ көшелері.
№ 454сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, Ә.Найманбаев көшесі № 191, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, Ә.Найманбаев көшесінен А.Бапсанов көшесіне дейін, Мақаншы өзеніне дейінгі шығыс жағы және ауылдың солтүстік жағы толығымен, А.Саржанов, Ж.Күдерин, Т.Әбеев, А.Тәтиев, Т.Тоқтаров, Р.Төлеубеков, А.Өгізбаев, С.Талмұрзин көшелері.
№ 455 сайлау учаскесі

Место нахождения: село Урджар, улица Олжаева № 1, Урджарское сельское отделение почтовой связи № 3, Урджарского районного узла почтовой связи, акционерное общество "Казпочта"
Границы: село Урджар, улицы Ы.Алтынсарина, Ә.Әлпішева, Р.Мұқышев, А.Олжаева, Б.Сандыбаева, Абая, Богенбая, Зейнолла Сәнік, Б.Акылжанова, М.Горького, Кабанбая.
Избирательный участок № 434
Место нахождения:  село Урджар, проспект Абылайхана № 128, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" на праве оперативного управления акимата Урджарского района.
Границы: село Урджар, улицы Кабанбая, Зейнолла Сәнік, З.Космодемьянской, Н.Борцова, Есил, Ж.Жумадилова, Алтайская, К.Игенбаева, Т.Рыскулова, Джамбула, О.Жандосова, Х.Мухаметкаримова, Абая, А.Пушкина, Т.Айгожина, Мамыра, проспект Абылайхана.
Избирательный участок № 435
Место нахождения: село Кызылту, улица С.Суртаева № 39 А, Коммунальное государственное учреждение "Кишкенетауская средняя школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Кызылту, улицы Жанибека, Абая, Ю.Гагарина, О.Курмана, С.Суртаева.
Избирательный участок № 436
Место нахождения: село Бургон, улица Центральная № 31, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения области Абай, медицинский пункт села Бургон.
Границы: село Бургон, улица Центральная.
Избирательный участок № 437
Место нахождения: село Бестерек, улица Мира № 40 Б, Коммунальное государственное учреждение "Бестерекская средняя школа-сад с пришкольным интернатом имени Мешитбая Хасенова" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Бестерек, улицы М.Ауэзова, Абая, Мира, Ардагерлер, А.Байтурсынова, Ю.Гагарина, Б.Момышулы, Т.Аубакирова.
Избирательный участок № 438
Место нахождения: село Ер Кабанбай, улица Кудайбердиева № 43, Коммунальное государственное учреждение "Ер Кабанбайская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Ер Кабанбай, улицы Абая, М.Ауэзова, Б.Толегеновой, А.Кашаубаева, Ш.Кудайбердиева, Б.Момышулы.
Избирательный участок № 439
Место нахождения: село Казымбет, улица М.Ауэзова № 1, Коммунальное государственное учреждение "Казымбетская средняя школа-сад отдела образования Урджарского района управления образования области Абай ".
Границы: село Казымбет, улицы К.Рыскулбекова, Т.Рыскулова, М.Ауэзова, Р.Кошкарбаева.
Избирательный участок № 440
Место нахождения: село Баркытбел, И.Панфилова № 6 Д, Коммунальное государственное учреждение "Баркытбельская средняя школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Баркытбел, улицы Ю.Гагарина, Ч.Валиханова, Советская, Краснопартизанская, Мира, И.Панфилова, Юбилейная, М.Ауэзова.
Избирательный участок № 441
Место нахождения: село Батпакты, улица Октябрьская № 38, Коммунальное государственное учреждение "Батпактинская основная школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Батпакты, улицы Подгорная, Октябрьская, Колхозная.
Избирательный участок № 442
Место нахождения: село Некрасовка, улица Садовая № 2 А, Коммунальное государственное учреждение "Некрасовская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Некрасовка, улицы Абая, М.Калинина, Партизанская, Садовая, К.Маркса, Трактовая.
Избирательный участок № 443
Место нахождения: село Благодатное, улица В.Ленина № 51, Коммунальное государственное учреждение "Теректинская основная школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Благодатное, улицы В.Ленина, А.Островского.
Избирательный участок № 444
Место нахождения: село Науалы, улица Р.Оразгали № 4, Коммунальное государственное учреждение "Науалинская средняя школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Науалы, северная сторона села, улицы О.Рахметова Х.Казбекова, Ч.Валиханова, А.Байтурсынова, Кабанбая, Наурыза, А.Молдагуловой, Р.Мукашбека, Абая, Р.Оразгали, Бокенши, К.Байсеитовой, И.Есенберлина, Желтоксан, К.Рыскулбекова.
Избирательный участок № 445
Место нахождения: село Науалы, улица Т.Бигельдинова № 1 А, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Койшыбая Толеубекова" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Науалы, юго-западная сторона села, улицы О.Рахметова, Г.Муратбаева, Бухар-Жырау, Т.Бигельдинова М.Ауэзова, Л.Усатова, Абылайхана, М.Макатаева, Амангельды, Богенбая, Байкенже, Шакарима, Акылжана.
Избирательный участок № 446
Место нахождения: село Малак, улица Амангельды № 110, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Малакский сельский клуб.
Границы: село Малак, улицы Амангельды, М.Маметовой, Аль-Фараби.
Избирательный участок № 447
Место нахождения: село Колденен, улица Ардагерлер № 43, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Колдененский сельский клуб.
Границы: село Колденен, улицы Набережная, Би Боранбая, О.Молдагажыулы, Школьная, Ардагерлер, М.Макатаева, Б.Момышулы, Абая, А.Молдагуловой, Степная, М.Ауэзова.
Избирательный участок № 448
Место нахождения: село Кокозек, улица Абая № 73, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Кокозекский сельский клуб.
Границы: село Кокозек, улицы Абая, К.Кайсенова, И.Панфилова, Амангельды, К.Сатпаева, М.Маметовой, Жаланашская, Н.Гастелло, Джамбула, Кабанбая, Б.Момышулы, С.Байжарасова, А.Молдагуловой, А.Матросова, Тарбагатая.
Избирательный участок № 449
Место нахождения:  село Ельтай, улица Бухар № 74, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени К.Игенбаева" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Ельтай, улицы Бухар, Ж.Даниярова, Абая, М.Маметовой, А.Молдагуловой, Б.Майлина, М.Уалханулы, М.Ауэзова, Кабанбая, Шаянбая, Ы.Алтынсарина, Самратбека, Джамбула, А.Иманов, Т.Рыскулова, Д.Имангожина, С.Сейфуллина, И.Жансугурова.
Избирательный участок № 450
Место нахождения: село Маканчи, улица А.Найманбаева № 155, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Сейфуллина" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Маканчи, улицы Б.Майлина (четная сторона), А.Найманбаева (нечетная сторона), полностью улицы Е.Сагимбекова, А.Огизбаева, С.Талмурзина, Амангельды, Ж.Байботанова, М.Габдуллина, И.Жансугурова, А.Чехова, Кажимукана, Жас-Кайрат, Абая, Джамбула, Т.Доненбекова, О.Биболова, северные и западные стороны села.
Избирательный участок № 451
Место нахождения: село Маканчи, улица А.Татиева № 62, Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом детского творчества" отдела образования по Урджарскому району управления образования области Абай.
Границы: село Маканчи, с четной стороны улицы А.Найманбаева до улицы А.Бапсанова, восточная сторона до речки Маканчинка и южная сторона села, полностью улицы Т.Абеева, С.Ибрагимова, Т.Жаканбаева, Ж.Кудерина, А.Татиева, Кабанбая, Н.Каспакова, Ф.Озмителя, А.Кашаубаева, М.Горького, А.Саржанова.
Избирательный участок № 452
Место нахождения: село Маканчи, улица Кабанбая № 64, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Маканчинский сельский клуб.
Границы: село Маканчи, северные и южные стороны села полностью, до улицы А.Огизбаева, улицы Е.Сагимбекова (четная сторона), А.Найманбаева (нечетная сторона), Т.Жаканбаева, М.Горького, С.Ибрагимова, А.Кашаубаева, Ф.Озмителя, М.Архатбаева, Н.Каспакова, А.Бапсанова, Кабанбая.
Избирательный участок № 453
Место нахождения: село Маканчи, улица Абая № 1, Коммунальное государственное учреждение "Маканчинская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Маканчи, северные и южные стороны села полностью, улицы Е.Сагимбекова (нечетная сторона), Б.Майлина (нечетная сторона), Абая, Т.Доненбекова, Джамбула, Шынкожа, Жертвам политических репрессий, Т.Сапина, М.Горького, Т.Жаканбаева, С.Ибрагимова, Кабанбая, Ф.Озмителя, Н.Каспакова, А.Бапсанова, Шамшырак.
Избирательный участок № 454
Место нахождения: село Маканчи, улица А. Найманбаева № 191, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Межрайонная больница Урджарского района" управления здравоохранения области Абай.
Границы: село Маканчи, от улицы А.Найманбаева до улицы А.Бапсанова, восточная сторона до речки Маканчинка и северная сторона села полностью, улицы А.Саржанова, Ж.Кудерина, Т.Абеева, А.Татиева, Т.Токтарова, Р.Толеубекова, А.Огизбаева, С.Талмурзина.
Избирательный участок № 455

Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесі № 10, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, № 1 "Ақжол" дәрігерлік амбулаториясы.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, Мақаншы өзеніне дейінгі Қабанбай көшесінің тақ жағы, ауылдың оңтүстік жағы және шығыс жағы "Қабанбай" саябағына дейін, С.Сапаров, Р.Берікболов, С.Бейсекенов, Ә.Қашаубаев, Қайнар, Т.Сағиев, Қабанбай көшелері.
№ 456 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, Р.Берікболов көшесі № 46 А, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Найманбай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, ауылдың солтүстік жағы және шығыс жағы "Жеңіс" паркіне дейін, Қабанбай (пәтер үйі), Р.Берікболов, О.Арғымбеков, С.Бейсекенов, Т.Сағиев, Қазанат, М.Лермонтов, Т.Шакенов, Әл-Фараби, Ш.Уәлиханов, Ә.Жангелдин, И.Панфилов, Қағанат, М.Әуезов, Астана, Береке көшелері.
№ 457 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратұма ауылы, Абай көшесі № 71, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Қаратұма орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қаратұма ауылы, Наурыз, Жамбыл, Ә.Найманбаев, Абай, Қабанбай, Шыңқожа көшелері.
№ 458 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратал ауылы, Жеңіс көшесі № 1, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Бауыржан Жүнісов атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қаратал ауылы, Ардагер, Бейбітшілік, Шыңқожа, А.Байтұрсынов, Жастар, Жеңіс, Б.Момышұлы, Қабанбай көшелері.
№ 459 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бекет ауылы, Қабанбай көшесі № 4 А, Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің "Мақаншы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекаралары: Бекет ауылы, Қабанбай, Б.Момышұлы, Бөгенбай, Ә.Найманбаев, Боранбай көшелері.
№ 460 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бұғыбай ауылы, Қабанбай көшесі № 1, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Бұғыбай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бұғыбай және Атығай ауылдары, Наурыз, Қабанбай көшелері.
№ 461 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көктал ауылы, Кеңес көшесі № 20, Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Көктал ауылдық клубы.
Шекаралары: Көктал ауылы, Амангелді, А.Қашаубаев, Абай, Кеңес, Бейбітшілік, А.Шөжіков, Ә.Найманбаев көшелері.
№ 462 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Келдімұрат ауылы, Алаш көшесі № 27, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Келдімұрат ауылы, Б.Ибраев, Алаш, Еңбекші, Ұлан, Жұлдыз, Бәйтерек, Жағалау, Үшқоңыр, Найзақара, Құлагер көшелері.
№ 463 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызыл Жұлдыз ауылы, Набережная көшесі № 11, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Қызыл Жұлдыз ауылының медициналық пункті.
Шекаралары: Қызыл Жұлдыз ауылы, Барқытбел, Набережная көшелері.
№ 464 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көктерек ауылы, Қабанбай көшесі № 50, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Көктерек орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Көктерек ауылы, С.Шәкенұлы, Ә.Найманбаев, Абай, Б.Момышұлы, Ә.Молдағұлова, М.Мәметова, Қабанбай, М.Әуезов, А.Иманов, Шыңқожа, Наурыз, Ы.Алтынсарин, Өмір, Жамбыл, Бейбітшілік көшелері.
№ 465 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайыңды ауылы, Бейбітшілік көшесі № 46, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Қайыңды орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қайыңды ауылы, Бейбітшілік, Тарбағатай көшелері.
№ 466 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылбұлақ ауылы, Орталық көшесі № 17, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Қызылбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қызылбұлақ ауылы, Орталық, Қызылбұлақ, Таңбалы көшелері.
№ 467 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарабұта ауылы, М.Әуезов көшесі № 14, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Қарабұта орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Место нахождения: село Маканчи, улица Кабанбая № 10, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Межрайонная больница Урджарского района" управления здравоохранения области Абай, врачебная амбулатория "Акжол" № 1.
Границы: село Маканчи, нечетная сторона улицы Кабанбая до речки Маканчинка, южные и восточные стороны села до парка "Кабанбай", улицы С.Сапарова, Р.Берикболова, С.Бейсекенова, А.Кашаубаева, Кайнар, Т.Сагиева, Кабанбая
Избирательный участок №456
Место нахождения: село Маканчи, улица Р. Берикболова № 46 А, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Найманбая" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Маканчи, северные и восточные стороны села до парка "Победы", улицы Кабанбая (квартирный дом), Р. Берикболова, О. Аргымбекова, С. Бейсекенова, Т.Сагиева, Казанат, М.Лермонтова, Т.Шакенова, Аль-Фараби, Ч.Валиханова, А.Жангельдина, И.Панфилова, Каганат, М.Ауэзова, Астана, Береке.
Избирательный участок № 457
Место нахождения: село Каратума, улица Абая № 71, Коммунальное государственное учреждение "Каратуминская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Каратума, улицы Наурыза, Джамбула, А.Найманбаева, Абая, Кабанбая, Шынкожа.
Избирательный участок № 458
Место нахождения: село Каратал, улица Жениса № 1, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Бауыржана Жунусова" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Каратал, улицы Ардагер, Бейбитшилик, Шынкожа, А.Байтурсынова, Жастар, Женис, Б. Момышулы, Кабанбая.
Избирательный участок № 459
Место нахождения: село Бекет, улица Кабанбая № 4А, Коммунальное государственное предприятие "Маканчи" акимата Урджарского района области Абай.
Границы: село Бекет, улицы Кабанбая, Б.Момышулы, Богенбая, А.Найманбаева, Боранбая.
Избирательный участок № 460
Место нахождения: село Бугыбай, улица Кабанбая № 1, Коммунальное государственное учреждение "Бугыбайская основная школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Бугыбай и Атыгай, улицы Наурыза, Кабанбая.
Избирательный участок № 461
Место нахождения: село Коктал, улица Кенеса № 20, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Кокталский сельский клуб.
Границы: село Коктал, улицы Амангельды, А.Кашаубаева, Абая, Кенеса, Бейбитшилик, А.Чожикова, А.Найманбаева.
Избирательный участок № 462
Место нахождения: село Келдимурат, улица Алаш № 27, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А. Байтурсынова" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Келдимурат, улицы Б.Ибраева, Алаш, Енбекши, Улан, Жулдыз, Байтерек, Жагалау, Ушконыр, Найзакара, Кулагер.
Избирательный участок № 463
Место нахождения: село Кызыл Жулдыз, улица Набережная № 11, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Межрайонная больница Урджарского района" управления здравоохранения области Абай, медицинский пункт села Кызыл Жулдыз.
Границы: село Кызыл Жулдыз, улицы Баркытбел, Набережная.
Избирательный участок № 464
Место нахождения: село Коктерек, улица Кабанбая № 50, Коммунальное государственное учреждение "Коктерекская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Коктерек, улицы С.Шакенулы, А.Найманбаева, Абая, Б.Момышулы, А.Молдагуловой, М.Маметовой, Кабанбая, М.Ауэзова, А.Иманова, Шынкожа, Наурыза, Ы.Алтынсарина, Омира, Джамбула, Бейбитшилик.
Избирательный участок № 465
Место нахождения: село Кайынды, улица Бейбитшилик № 46, Коммунальное государственное учреждение "Кайындинская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Кайынды, улицы Бейбитшилик, Тарбагатая.
Избирательный участок № 466
Место нахождения: село Кызылбулак, улица Центральная № 17, Коммунальное государственное учреждение "Кызылбулакская средняя школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Кызылбулак, улицы Центральная, Кызылбулак, Танбалы.
Избирательный участок № 467
Место нахождения: село Карабута, улица М.Ауэзова № 14, Коммунальное государственное учреждение "Карабутинская средняя школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.

Шекаралары: Қарабұта ауылы, "Мүкір" учаскесі, "6-шы бригада", "2-шы бригада", Абай, М.Әуезов, Қабанбай, Ә.Найманбаев, Наурыз, Т.Рысқұлов, Жамбыл, Қ.Рысқұлбеков, Сабаз көшелері.
№ 468 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақшоқы ауылы, Ә.Найманбай көшесі № 106, Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ақшоқы ауылдық клубы.
Шекаралары: Ақшоқы ауылы, "Қостөбе", "Алтыбай", "Ұзынбұлақ" учаскелері, Ә.Найманбаев, Б.Момышұлы, Ә.Жангелдин, М.Мәметова, Ә.Молдағұлова, Ж.Садуов, Қ.Мұңайтпасов көшелері. Подгорное ауылы, Қызғалдақ, Қырмызы, Құндызды көшелері.
№ 469 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бахты ауылы, Қабанбай көшесі № 1 А, Жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Бахты ауылдық клубы.
Шекаралары: Бахты ауылы, ауылдың шығыс жағы, Қ.Идрышев, А.Иманов, М.Мәметова, М.Әуезов, Ж.Сағымбаев, Көктұма, Шекарашы көшелері.
№ 470 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бахты ауылы, Абылайхан көшесі № 1 Б, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Бейсембай Сахариев атындағы мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бахты ауылы, ауылдың батыс жағы, Көкөзек, Ә.Жангелдин, Абай, Ы.Алтынсарин, Р.Алпысбаев, Қабанбай, Ә.Найманбаев, Жамбыл, Абылайхан, Ю.Гагарин, Богенбай, Б.Момышұлы, К.Мадвакасов, М.Белялов көшелері.
№ 471 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы, А.Баекенов көшесі № 24 А, Жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Қарабұлақ ауылдық клубы.
Шекаралары: Қарабұлақ ауылы, "Уәли", "Көл қарын", "Жұлдыз", "Шолпан" учаскелері, Алакөл, Абай, Қабанбай, Ә.Найманбаев, А.Баекенов, Т.Есімбай, Бейбітшілік, М.Әуезов, І.Жансүгіров, Желтоқсан, Сары-Арқа, Б.Кенжалов, Қ.Көшеков көшелері.
№ 472 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Барлық-Арасан ауылы, Абай көшесі № 43, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "М. Ғабдуллин атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Барлық-Арасан ауылы, Абай көшесі.
№ 473 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қабанбай ауылы, М.Оспанов көшесі № 6 Б, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Жарбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қабанбай ауылы, ауылдың шығыс жағы және Қ.Чыбынтаева көшесінің жұп жағы.
№ 474 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қабанбай ауылы, Қабір Садықұлы көшесі № 9, Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Қабанбай ауылдық клубы.
Шекаралары: Қабанбай ауылы ауылдың батыс жағы және Қ.Чыбынтаева көшесінің тақ жағы.
№ 475 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, Ә.Найманбаев көшесі № 21.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, "2086 әскери бөлімшесі".
№ 476 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қабанбай ауылы, Д.Қонаев көшесі № 1 Г.
Шекаралары: Қабанбай ауылы, "2086 әскери бөлімшесінің комендатурасы".
№ 477 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бақты ауылы, А.Иманова көшесі № 27.
Шекаралары: Бахты ауылы, "2086 әскери бөлімшесінің комендатурасы".
№ 478 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақшоқы ауылы.
Шекаралары: Ақшоқы ауылы, "2086 әскери бөлімшесінің комендатурасы", "Застава".

Границы: село Карабута, участок "Мукур", "6-я бригада", "2-я бригада", улицы Абая, М.Ауэзова, Кабанбая, А.Найманбаева, Наурыза, Т.Рыскулова, Джамбула, К.Рыскулбекова, Сабаз.
Избирательный участок № 468
Место нахождения: село Акшокы, А.Найманбаева № 106, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Акшокинский сельский клуб.
Границы: село Акшокы, участки "Костобе", "Алтыбай", "Узунбулак", улицы А.Найманбаева, Б.Момышулы, А.Жангельдина, М.Маметовой, А.Молдагуловой, Ж.Садуова, К.Мунайтпасова, село Подгорное, улицы Кызгалдак, Кырмызы, Кундызды.
Избирательный участок № 469
Место нахождения: село  Бахты, улица Кабанбая № 1 А, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Бахтинский сельский клуб.
Границы: село Бахты, восточная сторона села, улицы К.Идрышева, А.Иманова, М.Маметовой, М.Ауэзова, Ж.Сагимбаева, Коктума, Шекарашы.
Избирательный участок № 470
Место нахождения: село Бахты, улица Абылайхана № 1 Б, Коммунальное государственное учреждение "Бахтинская средняя школа-сад имени Бейсембая Сахариева" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Бахты, западная сторона села, улицы Кокозек, А. Жангельдина, Абая, Ы.Алтынсарина, Р.Алпысбаева, Кабанбая, А.Найманбаева, Джамбула, Абылайхана, Ю.Гагарина, Богенбая, Б. Момышулы, К. Мадвакасова, М. Белялова.
Избирательный участок № 471
Место нахождения: село Карабулак, улица А.Баекенова № 24 А, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Карабулакский сельский клуб.
Границы: село Карабулак, участки "Уали", "Кол карын", "Жулдыз","Шолпан", улицы Алаколь, Абая, Кабанбая, А.Найманбаева, А.Баекенова, Т.Есимбая, Бейбитшилик, М.Ауэзова, И.Жансугурова, Желтоксан, Сары-Арка, Б. Кенжалова, К. Кошекова.
Избирательный участок № 472
Место нахождения: село Барлык-Арасан, улица Абая № 43, Коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени М. Габдуллина" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Барлык-Арасан, улица Абая.
Избирательный участок № 473
Место нахождения: село Кабанбай, улица М. Оспанова № 6 Б, Коммунальное государственное учреждение "Жарбулакская средняя школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Кабанбай, восточная сторона села и четная сторона улицы К.Чыбынтаевой.
Избирательный участок № 474
Место нахождения: село Кабанбай, улица Кабыр Садыкулы № 9, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Кабанбайский сельский клуб.
Границы: село Кабанбай, западная сторона села и нечетная сторона улицы К.Чыбынтаевой.
Избирательный участок № 475
Место нахождения: село Маканчи, улица А. Найманбаева № 21.
Границы: село Маканчи, "Воинская часть 2086".
Избирательный участок № 476
Место нахождения: село Кабанбай,улица Д. Конаева № 1 Г.
Границы: село Кабанбай, "Комендатура воинской части 2086".
Избирательный участок № 477
Место нахождения: село Бахты, улица А. Иманова № 27.
Границы: село Бахты,"Комендатура воинской части 2086".
Избирательный участок № 478
Место нахождения: село Акшокы.
Границы: село Акшокы "Комендатура воинской части 2086", "Застава".