2021 жылдың бірінші, екінші және үшінші тоқсандарына әлеуметтік маңызы бар кейбір азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 14 қаңтардағы № 1 қбпү қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2022 жылғы 20 қаңтарда № 4978 болып тіркелді
"Қызмет бабында пайдалану үшін" белгімен берілген құжаттар "Заң" ДБ-ға енгізілмейді.

Об утверждении пороговых значений розничных цен на некоторые социально-значимые продовольственные товары на первый, второй и третий квартал 2022 года
Постановление акимата Жамбылской области от 14 января 2022 года № 1 дсп. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 января 2022 года № 4978
Документы с грифом "Для служебного пользования" в БД "Закон" не вносятся.