Жамбыл облысында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 1 ақпандағы № 19 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 ақпанда № 26763 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2023 жылғы 9 наурыздағы № 35 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 09.03.2023 № 35 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшiне енедi және 01.01.2023 бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таралады) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабы және Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабының 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Жамбыл облысының мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
1-1. Осы қаулыдағы 2-қосымшаға сәйкес Жамбыл облысының ата-ана төлемінің мөлшері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді-Жамбыл облысы әкімдігінің 28.06.2022 №139 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 1 февраля 2022 года № 19. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 февраля 2022 года № 26763. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 9 марта 2023 года № 35
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 09.03.2023 № 35 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.01.2023).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение Жамбылской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
1-1. Утвердить размер родительской платы Жамбылской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Жамбылской области от 28.06.2022 № 139 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді және 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жамбыл облысының
әкімі Б. Сапарбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2022 жылғы 1 ақпандағы № 19
қаулысына 1 қосымша
Жамбыл облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2022 года.
Аким Жамбылской области Б. Сапарбаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 1 февраля 2022 года № 19
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Жамбылской области

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда -Жамбыл облысы әкімдігінің 28.06.2022 №139 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы әкімдігінің 20.07.2022 № 155 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мектепке дейінгі ұйымдардың түрлері
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны
Тәрбиеленушілердің орын саны

Сноска. Приложение 1- в редакции постановления акимата Жамбылской области от 28.06.2022 № 139 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенным постановлением акимата Жамбылской области от 20.07.2022 № 155 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Виды дошкольных организаций
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Количество мест воспитанников