Жамбыл облысы мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 35-11 "Тараз қаласында иттер мен мысықтарды күтіп-ұстау Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 4 сәуірдегі № 15-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 сәуірде № 27531 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл облысы мәслихатының "Тараз қаласында иттер мен мысықтарды күтіп-ұстау Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 26 наурыздағы № 35-11 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2625 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы М. Сарыбеков

О признании утратившим силу решения маслихата Жамбылской области от 26 марта 2015 года № 35-11 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-8 "Об утверждении Правил содержания собак и кошек в городе Тараз"
Решение Жамбылского областного маслихата от 4 апреля 2022 года № 15-6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 апреля 2022 года № 27531
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Жамбылской области "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-8 "Об утверждении Правил содержания собак и кошек в городе Тараз" от 26 марта 2015 года № 35-11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов под № 2625).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жамбылского
областного маслихата М. Сарыбеков