"Үмбет" жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумалын құру туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 347 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 19 шілдедегі № 153 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 шілдеде № 28879 болып тіркелді
Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үмбет" жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумалын құру туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 347 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2511 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қаумал "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының Луговой ормандарды және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне бекітіліп берілсін.".
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Н. Нуржигитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы экология, геология
және табиғи ресурстар министрлігінің
Орман шаруашылығы және жануарлар
дүниесі комитеті

О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 26 декабря 2014 года № 347 "О создании государственного природного заказника местного значения "Үмбет"
Постановление акимата Жамбылской области от 19 июля 2022 года № 153. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2022 года № 28879
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 26 декабря 2014 года № 347 "О создании государственного природного заказника местного значения "Үмбет" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2511) следующее изменение:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Заказник закрепить за коммунальным государственным учреждением "Луговское учреждение по охране лесов и животного мира управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области.".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Н. Нуржигитов
"СОГЛАСОВАНО"
Комитет лесного хозяйства
и животного мира Министерства экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан