Жамбыл облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы №12-5 "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 19-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 тамызда № 28973 болып тіркелді
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы №12-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №25874 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2021 года №12-5 "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 29 июля 2022 года № 19-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 августа 2022 года № 28973
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" от 13 декабря 2021 года №12-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25874) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3 988 917
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
200 672
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
217 612
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
34 077
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
97 884
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
51 200
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 230 350
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
157 122
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
26 162 665
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 891 372
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 459 710
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 802 616
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 098 086
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
530 960
261
Облыстың білім басқармасы
841 399
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
489 437
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
249 157
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
102 805
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 722 357
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2 722 357
261
Облыстың білім басқармасы
1 536
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 536
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
17 571 435
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

3 988 917
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
200 672
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
217 612
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
34 077
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
97 884
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
51 200
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 230 350
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
157 122
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
26 162 665
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 891 372
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 459 710
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 802 616
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
1 098 086
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
530 960
261
Управление образования области
841 399
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
489 437
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
249 157
201
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
102 805
271
Управление строительства области
2 722 357
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2 722 357
261
Управление образования области
1 536
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 536
256
Управление координации занятости и социальных программ области
17 571 435
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

1 327
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
10 703 919
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
20 598
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
20 598
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 683 321
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10 683 321
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41 390 745
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
31 733 265
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
361 119
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
857 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
2 079 801
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
153 022
010
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
22 969
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 877
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
30 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
53 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
80 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
6 500
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 021 800
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 638 240
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
107 100
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
11 831 661
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
40 052
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
5 093 568
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

1 327
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
10 703 919
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
20 598
007
Развитие теплоэнергетической системы
20 598
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 683 321
071
Развитие газотранспортной системы
10 683 321
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41 390 745
255
Управление сельского хозяйства области
31 733 265
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
361 119
002
Субсидирование развития семеноводства
857 000
003
Капитальные расходы государственного органа
300
006
Субсидирование развития производства приоритетных культур
2 079 801
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
153 022
010
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
22 969
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 877
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
30 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
53 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
80 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
6 500
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 021 800
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 638 240
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
107 100
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
11 831 661
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
40 052
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
5 093 568
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

857 000
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 356
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
492 900
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 878 863
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 878 863
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 335 869
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
157 672
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
408
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
30 668
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
13 000
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
35 000
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 000
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
100 000
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
18 207
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 700 000
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
180 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
82 914
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
277 928
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
17 724
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
114 176
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
146 028
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 241 765
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
2 232 252
006
Жануарлар дүниесін қорғау
9 513
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
78 243
034
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау

857 000
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 356
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
492 900
271
Управление строительства области
2 878 863
020
Развитие объектов сельского хозяйства
2 878 863
719
Управление ветеринарии области
2 335 869
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
157 672
003
Капитальные расходы государственного органа
408
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
30 668
009
Организация санитарного убоя больных животных
13 000
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
35 000
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
15 000
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
100 000
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
18 207
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 700 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
180 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
82 914
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
277 928
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
17 724
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
114 176
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
146 028
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 241 765
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
2 232 252
006
Охрана животного мира
9 513
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
78 243
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства

3 000
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
541 452
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
71 155
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
40 297
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
300 000
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
130 000
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
604 520
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
491 526
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
112 994
257
Облыстың қаржы басқармасы
908 957
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
908 957
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
68 650
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
68 650
261
Облыстың білім басқармасы
2 701 086
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
2 629 121
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 965
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
156 055
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
154 066
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 989
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
70 096
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
70 096
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 115 570
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
2 115 570
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
51 062
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
51 062
14
Борышқа қызмет көрсету
3 709 000
257
Облыстың қаржы басқармасы

3 000
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
541 452
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
71 155
008
Поддержка предпринимательской деятельности
40 297
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
300 000
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
130 000
253
Управление здравоохранения области
604 520
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
491 526
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
112 994
257
Управление финансов области
908 957
012
Резерв местного исполнительного органа области
908 957
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
68 650
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
68 650
261
Управление образования области
2 701 086
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 629 121
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 965
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
156 055
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
154 066
003
Капитальные расходы государственного органа
1 989
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
70 096
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
70 096
271
Управление строительства области
2 115 570
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 115 570
285
Управление физической культуры и спорта области
51 062
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
51 062
14
Обслуживание долга
3 709 000
257
Управление финансов области