"Жамбыл облысында ортақ су пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 38-9 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 19-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 тамызда № 29000 болып тіркелді
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі "Жамбыл облысында ортақ су пайдалану қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4352 болып тіркелген) № 38-9 шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Жамбыл облысында ортақ су пайдаланудың Қағидаларында:
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Су объектілері мен су шаруашылығы құрылыс жайларындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерді Жамбыл облысының әкімдігі су қорын пайдалану және қорғау, сумен жабдықтау, су бұру саласындағы, қоршаған ортаны қорғау саласындағы және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы уәкілетті органдармен келісім бойынша экологиялық талаптар мен адам өмірінің қауіпсіздігін сақтай отырып белгілейді.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы М. Сарыбеков

О внесении изменения в решение Жамбылского областного маслихата от 26 сентября 2019 года № 38-9 "Об утверждении Правил общего водопользования в Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 29 июля 2022 года № 19-6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2022 года № 29000
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 26 сентября 2019 года №38-9 "Об утверждении Правил общего водопользования в Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4352) следующее изменение:
в Правилах общего водопользования в Жамбылской области, утвержденных указанным решением:
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях устанавливаются Жамбылским областным акиматом по согласованию с уполномоченными органами в области использования и охраны водного фонда, водоснабжения, водоотведения, в области охраны окружающей среды, в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения с соблюдением экологических требований и безопасности жизни человека.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жамбылского
областного маслихата М. Сарыбеков