Жамбыл облысының кейбір елді мекендерін қайта атау туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 29 шілдедегі № 165 бірлескен қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 19-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 тамызда № 29002 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 30 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл облысындағы келесі ауылдар қайта аталсын:
Жамбыл ауданы Қарой ауылдық округінің Пригородное ауылы Сұлутөр ауылына;
Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округінің Буденое ауылы Арыстанды ауылына;
Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық округінің Үшарал ауылы Әбілда ауылына;
Талас ауданы Саду Шәкіров ауылдық округінің Амангелді ауылы Тамабек ауылына.
2. Осы бірлескен Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихаттың шешімі олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының
әкімі Н. Нуржигитов
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы М. Сарыбеков

О переименовании некоторых населенных пунктов Жамбылской области
Совместные постановление акимата Жамбылской области от 29 июля 2022 года № 165 и решение Жамбылского областного маслихата от 29 июля 2022 года № 19-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2022 года № 29002
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 30 ноября 2021 года и с учетом мнения населения соответствующей территории акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие села Жамбылской области:
село Пригородное Каройского сельского округа Жамбылского района в село Сұлутөр;
село Буденое Туркестанского сельского округа Сарысуского района в село Арыстанды;
село Ушарал Тогызкентского сельского округа Сарысуского района в село Әбілда;
село Амангельды Саду Шакировского сельского округа Таласского района в село Тамабек.
2. Настоящее совместное постановление акимата Жамбылской области и решение Жамбылского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Жамбылской
области Н. Нуржигитов
Секретарь Жамбылского
областного маслихата М. Сарыбеков