Тараз қаласының кейбір құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 29 шілдедегі № 164 бірлескен қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 19-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 тамызда № 29028 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және Тараз қаласы халқының пікірін ескере отырып, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тараз қаласының келесі құрамдас бөліктері қайта аталсын:
1) Бауыржан Момышұлы 4-тұйық көшесі Жазылбек Қуанышбаев көшесіне;
2) Жазылбек Қуанышбаев көшесі Мұстафа Шоқай көшесіне;
3) Дальняя көшесі Ақ жол көшесіне;
4) Дальняя тұйық көшесі Ақ жол тұйық көшесіне;
5) Надежда Крупская көшесі Мәңгілік Ел көшесіне;
6) Надежда Крупская 1-тұйық көшесі Мәңгілік Ел 1- тұйық көшесіне;
7) Надежда Крупская 2-тұйық көшесі Мәңгілік Ел 2- тұйық көшесіне;
8) Надежда Крупская 3-тұйық көшесі Мәңгілік Ел 3- тұйық көшесіне.
2. Осы бірлескен Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихаттың шешімі олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының
әкімі Н. Нуржигитов
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы М. Сарыбеков

О переименовании некоторых составных частей города Тараз
Совместные постановление акимата Жамбылской области от 29 июля 2022 года № 164 и решение Жамбылского областного маслихата от 29 июля 2022 года № 19-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2022 года № 29028
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 7 декабря 2021 года и с учетом мнения населения города Тараз акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части города Тараз:
1) переулок Бауыржана Момышулы-4 на улицу Жазылбек Қуанышбаев;
2) улицу Жазылбека Куанышбаева на улицу Мұстафа Шоқай;
3) улицу Дальняя на улицу Ақ жол;
4) переулок Дальняя на переулок Ақ жол;
5) улицу Надежда Крупская на улицу Мәңгілік Ел;
6) переулок Надежды Крупской-1 на переулок Мәңгілік Ел-1;
7) переулок Надежды Крупской-2 на переулок Мәңгілік Ел-2;
8) переулок Надежды Крупской-3 на переулок улицы Мәңгілік Ел-3.
2. Настоящее совместное постановление акимата Жамбылской области и решение Жамбылского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Жамбылской
области Н. Нуржигитов
Секретарь Жамбылского
областного маслихата М. Сарыбеков