"2022-2023 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 5 тамыздағы № 178 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 262 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 желтоқсанда № 31034 болып тіркелді
Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2022 - 2023 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 5 тамыздағы № 178 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29035 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2 - қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Н. Нуржигитов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 262 қаулысына 1 - қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 5 августа 2022 года № 178 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2022-2023 учебный год"
Постановление акимата Жамбылской области от 6 декабря 2022 года № 262. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2022 года № 31034
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 5 августа 2022 года № 178 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2022-2023 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 29035) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Н. Нуржигитов
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 6 декабря 2022 года № 262
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области

2022 жылғы 5 тамыздағы № 178
қаулысына 1 - қосымша
2022-2023 оқу жылына жоғары бiлiмі бар (бакалавриат) кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Білім беру бағдарламасы тобының коды және атауы
2022-2023 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі (орын саны)
Оқу жылында 1 студентті оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге) күндізгі оқу
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
1

от 5 августа 2022 года № 178
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием (бакалавриат) на 2022-2023 учебный год (за счет местного бюджета)
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Код и наименование группы образовательных программ
Объем государственного образовательного заказа на 2022-2023 учебный год (количество мест)
Средняя стоимость расходов на обучение 1 студента за учебный год (тенге) очное обучение
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования
1