Байзақ ауданы Ботамойнақ ауылдық округінің Байзақ ауылының кейбір құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Ботамойнақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 78 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 желтоқсанда № 31111 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35 - бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Байзақ ауданы Ботамойнақ ауылдық округінің Байзақ ауылының келесі құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Жамбыл тұйық көшесін Шымбұлақ көшесіне;
Амангелді тұйық көшесін Орбұлақ көшесіне;
Жүсіпбек Аймауытов тұйық көшесін Тұран көшесіне;
Сейдекүл Бәйдешова тұйық көшесін Жерұйық көшесіне;
Талас тұйығын Төрткөл көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ботамойнақ ауылдық
округінің әкімі Г. Абаханов

О переименовании некоторых составных частей села Байзак Ботамойнакского сельского округа Байзакского района
Решение акима Ботамойнакского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 13 декабря 2022 года № 78. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2022 года № 31111
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 29 декабря 2021 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части села Байзак Ботамойнакского сельского округа Байзакского района:
переулок Жамбыла на улицу Шымбұлақ;
переулок Амангельды на улицу Орбұлақ;
переулок Жусупбека Аймаутова на улицу Тұран ;
переулок Сейдекуль Байдешовой на улицу Жерұйық;
тупик Таласский на улицу Төрткөл.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ботамойнакского
сельского округа Г. Абаханов