Қостөбе ауылдық округінің Талас ауылындағы көшені қайта атау туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Қостөбе ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 30 мамырдағы № 31 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 маусымда № 28367 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Қостөбе ауылдық округінің Талас ауылындағы Жеңістің 40 жылдығы көшесі Достық көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостөбе ауылдық
округінің әкімі Н. Кожабергенов

О переименовании улицы в селе Талас Костюбинского сельского округа
Решение акима Костобинского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 30 мая 2022 года № 31. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июня 2022 года № 28367
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 29 декабря 2021 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу 40 лет Победы в селе Талас Костюбинского сельского округа на улицу Достық.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костюбинского
сельского округа Н. Кожабергенов