Байзақ ауданы Темірбек ауылдық округінің Шахан ауылының кейбір құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Темірбек ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 10 қарашадағы № 21 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 қарашада № 30568 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Байзақ ауданы Темірбек ауылық округінің Шахан ауылының келесі құрамдас бөліктері қайта аталсын:
1) Мәтімқұл Сағазиев тұйық көшесі Ақсарай көшесіне;
2) Жамбыл Жабаев тұйық көшесі Тәуелсіздік көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темірбек ауылдық
округінің әкімі А. Утебаев

О переименовании некоторых составных частей села Шахан Темирбекского сельского округа Байзакского района
Решение акима Темирбекского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 10 ноября 2022 года № 21. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2022 года № 30568
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 29 декабря 2021 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части села Шахан Темирбекского сельского округа Байзакского района:
1) переулок Матимкула Сагазиева на улицу Ақсарай;
2) переулок Жамбыла Жабаева на улицу Тәуелсіздік.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Темирбекского
сельского округа А. Утебаев