Жамбыл ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2022 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 маусымдағы № 19-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 шілдеде № 28665 болып тіркелді
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы №787 қаулысына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін жарнаның мөлшерлемелері – болу құнының 0 (нөл) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысы Р. Сеитов

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2022 год по Жамбылскому району
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 24 июня 2022 года № 19-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июля 2022 года № 28665
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года №787 Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев, Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жамбылского
районного маслихата Р. Сеитов