Қаратөбе ауылдық округінің Бектөбе және Бәйтерек ауылдарындағы құрамдас бөліктерді қайта атау туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 17 қазандағы № 276 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қазандағы № 30280 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 30 қарашадағы қорытындысы негізінде және Бектөбе, Бәйтерек ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Қаратөбе ауылдық округінің Бектөбе ауылындағы келесі құрамдас бөліктер қайта аталсын:
Жаңа Бәйтерек көшесі Бәйтерек көшесіне;
Жаңа Бәйтерек 2 көшесі Әлихан Бөкейхан көшесіне;
Жайлау 4 көшесі Көктөбе көшесіне;
Бұлақ 1 көшесі Киелі бұлақ көшесіне;
Бескен Абдраимов көшесінің 1-тұйық көшесі Тараз көшесіне.
2. Қаратөбе ауылдық округінің Бәйтерек ауылындағы Әбілда Баялиев көшесінің 1-тұйық көшесі Талас көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратөбе ауылдық
округінің әкімі Г. Сагимбеков

О переименовании составных частей в селах Бектобе и Байтерек Каратобинского сельского округа
Решение акима Каратобинского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области от 17 октября 2022 года № 276. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2022 года № 30280
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 30 ноября 2021 года и учитывая мнения населения сел Бектобе, Байтерек РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части в селе Бектобе Каратобинского сельского округа:
улицу Жаңа Бәйтерек на улицу Бәйтерек;
улицу Жаңа Бәйтерек 2 на улицу Әлихан Бөкейхан;
улицу Жайлау 4 на улицу Көктөбе;
улицу Бұлақ 1 на улицу Киелі бұлақ;
1-переулок улицы Бескен Абдраимова на улицу Тараз.
2. Переименовать 1-переулок улицы Әбілда Баялиева на улицу Талас в селе Байтерек Каратобинского сельского округа.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каратобинского
сельского округа Г. Сагимбеков