Жуалы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігіның 2022 жылғы 2 маусымдағы № 210 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 маусымда № 28426 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жуалы ауданы әкімдігінің келесідей қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Жуалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы "Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 65 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3368 тіркелген);
2) Жуалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 маусымдағы "Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жуалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 65 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 355 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3889 тіркелген).
2. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Жуалы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жуалы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі О. Каржауов

О признаний утратившими силу некоторых постановлений акимата Жуалынского района
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 2 июня 2022 года № 210. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июня 2022 года № 28426
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Жуалынского района:
1) постановление акимата Жуалынского района от 13 марта 2017 года № 65 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3368);
2) постановление акимата Жуалынского района от 14 июня 2018 года № 355 "О внесении изменений в постановление акимата Жуалынского района от 13 марта 2017 года № 65 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3889).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Жуалынского района Жамбылской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) разместить настоящее постановление на интернет-ресурсе акимата Жуалынского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жуалынского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района О. Каржауов