"Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Қордай ауданды әкімдігінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 324 қаулысының күшін жою деп тану туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданды әкімдігінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 541 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 31555 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қордай ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Қордай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 324 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3172 тіркелген);
2) "Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Қордай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 324 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қордай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 28 қарашадағы № 414 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3255 тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қордай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауданының
әкімі Б. Болатбеков

О признании утратившим силу постановления акимата Кордайского района от 21 сентября 2016 года № 324 "Об определении сроков представления заявок на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур"
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 30 декабря 2022 года № 541. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 января 2023 года № 31555
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Кордайского района:
1) постановление акимата Кордайского района от 21 сентября 2016 года № 324 "Об определении сроков представления заявок на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3172);
2) постановление акимата Кордайского района от 28 ноября 2016 года № 414 "О внесении дополнений в постановление акимата Кордайского района от 21 сентября 2016 года № 324 "Об определении сроков представления заявок на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3255).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кордайского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кордайского
района Б. Болатбеков