Сарымолдаев ауылдық округінің Сарымолдаев ауылындағы кейбір құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 199 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 желтоқсанда № 31090 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 2 ақпандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Сарымолдаев ауылдық округінің Сарымолдаев ауылындағы келесі құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Автобазовская тұйық көшесін Ақжол көшесіне;
Вишневый көшесін Шиелі көшесіне;
Вишневый тұйық көшесін Ақбұлақ көшесіне;
Восточная тұйық көшесін Жолашар көшесіне;
Кутузов көшесін Алматы көшесіне;
40 жыл Қазақстан тұйық көшесін Арай көшесіне;
Орловка көшесін Тұран көшесіне;
Садовый 3-тұйық көшесін Бірлік көшесіне;
Садовый 4-тұйық көшесін Атамұра көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарымолдаев ауылдық
округінің әкімі С. Бабижанов

О переименовании некоторых составных частей в селе Сарымолдаева Сарымолдаевского сельского округа
Решение акима Сарымолдаевского сельского округа Меркенского района Жамбылской области от 8 декабря 2022 года № 199. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2022 года № 31090
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 2 февраля 2021 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части в селе Сарымолдаева Сарымолдаевского сельского округа:
переулок Автобазовская на улицу Ақжол;
улицу Вишневая на улицу Шиелі;
переулок Вишневый на улицу Ақбұлақ;
переулок Восточная на улицу Жолашар;
улицу Кутузова на улицу Алматы;
переулок 40 жыл Қазақстан на улицу Арай;
улицу Орловка на улицу Тұран;
3-переулок Садовый на улицу Бірлік;
4-переулок Садовый на улицу Атамұра.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарымолдаевского
сельского округа С. Бабижанов