Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов ауданында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 тамыздағы № 22-8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 тамызда № 29119 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Тұрар Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда шетелдіктер үшін туристерді орналастыру орындарындағы туристік жарнаға Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов ауданында болу құнының 0 (нөл) пайыз мөлшерлемесі бекітілсін.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Е. Абуталипов

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в районе Турара Рыскулова Жамбылской области
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 9 августа 2022 года № 22-8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 августа 2022 года № 29119
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", маслихат района Турара Рыскулова РЕШИЛ:
1. С 1 января по 31 декабря 2022 года включительно к туристскому взносу для иностранцев в местах размещения туристов утвердить ставку 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания в районе Турара Рыскулова Жамбылской области.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Е. Абуталипов