Сарысу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 сәуірдегі № 20-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 сәуірде № 27616 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Сарысу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Сарысу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық
мәслихат хатшысы А. Сейналиев
Сарысу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 6 сәуірдегі № 20-3
шешіміне қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының "Сарысу ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 26-10 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 35-8 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2353 болып тіркелген) шешімі.
2. Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының "Сарысу ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 26-10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 14-10 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3382 болып тіркелген) шешімі.
3. Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының "Сарысу ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 88-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4879 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Сарысуского районного маслихата
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 6 апреля 2022 года № 20-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2022 года № 27616
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сарысуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Сарысуского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сарысуского
районного маслихата А. Сейналиев
Приложение к решению
Сарысуского районного
маслихата от 6 апреля 2022 года
№20-3
Перечень утративших силу некоторых решений Сарысуского районного маслихата
1. Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области "О внесении дополнений в решение Сарысуского районного маслихата от 12 марта 2014 года № 26-10 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району" от 29 сентября 2014 года № 35-8 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2353).
2. Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 12 марта 2014 года № 26-10 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району" от 5 апреля 2017 года № 14-10 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3382).
3. Решение Сарысуского районного маслихата "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 25-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечния отделных категорий нуждающихся граждан по Сарысускому району" от 29 декабря 2020 года № 88-3 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4879).