Талас аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 28 қарашадағы № 25-2 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 34-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 желтоқсанда № 30998 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талас аудандық мәслихаттың "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 28 қарашадағы № 25-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3613 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талас аудандық
мәслихатының хатшысы К. Садубаев

О признании утратившим силу решения Таласского районного маслихата от 28 ноября 2017 года №25-2 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 30 ноября 2022 года № 34-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2022 года № 30998
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таласского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 28 ноября 2017 года № 25-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3613).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
Таласского района К. Садубаев