Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 256 "Сәтбаев қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 тамыздағы № 203 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 қыркүйекте № 29350 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 256 "Сәтбаев қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4681 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының хатшысы Т. Хмилярчук

О признании утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 26 марта 2018 года № 256 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Сатпаевского городского маслихата"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 23 августа 2022 года № 203. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2022 года № 29350
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сатпаевского городского маслихата от 26 марта 2018 года № 256 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Сатпаевского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4681).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сатпаевского городского маслихата Т. Хмилярчук