Сәтбаев қаласы әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласы әкімінің 2022 жылғы 21 қазандағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 қазандағы № 30311 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Сәтбаев қаласы әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы №1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5020 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Идрисов
"КЕЛІСІЛДІ"
Сәтбаев қаласының
аумақтық сайлау комиссиясы
Сәтбаев қаласы әкімінің
2022 жылғы 21 қазандағы
№ 2
шешіміне қосымша
Сәтбаев қаласы әкімінің
2018 жылғы 9 қарашадағы
№ 1 шешіміне қосымша
СӘТБАЕВ ҚАЛАСЫНДАҒЫ САЙЛАУ УЧАСКЕЛЕРІ
№ 281 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "№5 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Бабыр би көшесі 5 ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Бабыр би көшесі 4, 6, 8, 12, 14, 16; Болман көшесі 3, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 12, 14; Виктор Гурба көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Наурыз көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18; Тайжан Қалмағамбетов көшесі 2, 4, 6, 10, 12, 20; Ұлытау көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
№ 282 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "№5 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Бабыр би көшесі 5 ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Бабыр би көшесі 3, 9; Виктор Гурба көшесі 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; Ғани Мұратбаев көшесі 3, 4, 5, 6, 8, 10а, 10б, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; Жастар көшесі 1/4, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16; Пушкин көшесі 1; Ұлытау көшесі 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 60; Шәкәрім көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 283 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "№14 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Наурыз көшесі, 5 ғимараты.

О внесении изменения в решение акима города Сатпаев от 9 ноября 2018 года № 1 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Сатпаев области Ұлытау от 21 октября 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 октября 2022 года № 30311
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Сатпаев от 9 ноября 2018 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5020) следующее изменение:
приложение к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Идрисов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Сатпаев
Приложение к
решению акима
города Сатпаев
от 21 октября 2022 года
№ 2
Приложение
к решению акима города
Сатпаев от 9 ноября
2018 года № 1
ИЗБИРАТЕЛЬНЫЕ УЧАСТКИ В ГОРОДЕ САТПАЕВ
Избирательный участок № 281
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №5", город Сатпаев, улица Бабыр би, здание 5.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Бабыр би 4, 6, 8, 12, 14, 16; улица Болмана 3, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 12, 14; улица Виктора Гурбы 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Наурыз 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18; улица Тайжана Калмагамбетова 2, 4, 6, 10, 12, 20; улица Улытауская 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Избирательный участок № 282
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №5", город Сатпаев, улица Бабыр би, здание 5.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; улица Бабыр би 3, 9; улица Виктора Гурбы 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; улица Гани Муратбаева 3, 4, 5, 6, 8, 10а, 10б, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; улица Жастар 1/4, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16; улица Пушкина 1; улица Улытауская 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 60; улица Шакарима 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 283
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №14", город Сатпаев, улица Наурыз, здание 5.

Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Абылай хан көшесі 6, 7, 9, 18; Аманжолов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Әміре Қашаубаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Байсеитова көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42; Баубек Бұлқышев көшесі 3, 13, 14, 19; Бауыржан Момышұлы көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 4/4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23; Вишневая көшесі 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 29, 31, 33, 35, 38, 42, 43, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 66, 68, 78, 81, 83, 89, 91; Вязовая көшесі 3, 4, 8, 10, 15, 25, 30, 40, 41, 51, 53, 58, 60, 76; Ерден көшесі 2, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 40; Земляничная көшесі 1, 3, 5, 6, 8, 14, 15, 16, 20, 27, 31, 40, 41, 43, 44, 46, 50, 59, 62, 78, 84, 85, 87, 89, 90, 92; Иса Байзақов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Қажымұқан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25; Клубничная көшесі 1, 2, 3, 5, 13, 25, 26, 33, 36, 37, 48, 49, 50, 52, 56, 58, 60, 61, 64, 71, 73, 78, 80, 91; Көктем көшесі 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19; Құрманғазы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32; Лесная көшесі 2, 4, 5, 6, 13, 15, 19, 26; Малиновая көшесі 2, 4, 8, 14, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 36, 40, 42, 43, 46, 48, 50, 53, 54, 55, 58, 61, 65, 66, 68, 76, 77, 81, 84, 88, 92; Мұхтар Әуезов көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 26; Наурыз көшесі 3, 3а, 3б, 3в-а, 3в-б, 3г, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Озерная көшесі 1а, 2, 6, 8, 14, 16, 18, 26, 27, 37, 38, 39, 40, 43; Подгорная көшесі 1, 8, 11, 15, 16, 18, 23, 26, 28, 32, 33; Сәбит Мұқанов көшесі 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Садовая көшесі 6, 13, 16, 17, 20, 27, 36, 47, 51, 54, 65; Степная көшесі 3, 6, 8, 19, 26; Тайжан Қалмағамбетов көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 24, 25, 26, 28, 30; Төле би көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 14, 17, 19, 23, 25, 27; Яблоневая көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 10, 13, 16, 17, 22, 23, 26, 28, 32, 33, 52, 56, 58, 64, 67, 68, 69, 75, 80, 81, 82, 91, 93, 184, 196.
№ 284 сайлау учаскесі

Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; улица Аблай хана 6, 7, 9, 18; улица Аманжолова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Амре Кашаубаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Байсеитовой 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42; улица Баубека Булкышева 3, 13, 14, 19; улица Бауыржана Момышулы 1, 2, 3, 3а, 4, 4/4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23; улица Вишневая 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 29, 31, 33, 35, 38, 42, 43, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 66, 68, 78, 81, 83, 89, 91; улица Вязовая 3, 4, 8, 10, 15, 25, 30, 40, 41, 51, 53, 58, 60, 76; улица Ердена 2, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 40; улица Земляничная 1, 3, 5, 6, 8, 14, 15, 16, 20, 27, 31, 40, 41, 43, 44, 46, 50, 59, 62, 78, 84, 85, 87, 89, 90, 92; улица Исы Байзакова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Кажымукана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25; улица Клубничная 1, 2, 3, 5, 13, 25, 26, 33, 36, 37, 48, 49, 50, 52, 56, 58, 60, 61, 64, 71, 73, 78, 80, 91; улица Коктем 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19; улица Курмангазы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32; улица Лесная 2, 4, 5, 6, 13, 15, 19, 26; улица Малиновая 2, 4, 8, 14, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 36, 40, 42, 43, 46, 48, 50, 53, 54, 55, 58, 61, 65, 66, 68, 76, 77, 81, 84, 88, 92; улица Мухтара Ауэзова 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 26; улица Наурыз 3, 3а, 3б, 3в-а, 3в-б, 3г, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; улица Озерная 1а, 2, 6, 8, 14, 16, 18, 26, 27, 37, 38, 39, 40, 43; улица Подгорная 1, 8, 11, 15, 16, 18, 23, 26, 28, 32, 33; улица Сабита Муканова 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Садовая 6, 13, 16, 17, 20, 27, 36, 47, 51, 54, 65; улица Степная 3, 6, 8, 19, 26; улица Тайжана Калмагамбетова 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 24, 25, 26, 28, 30; улица Толе би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 14, 17, 19, 23, 25, 27; улица Яблоневая 1, 2, 4, 5, 6, 10, 13, 16, 17, 22, 23, 26, 28, 32, 33, 52, 56, 58, 64, 67, 68, 69, 75, 80, 81, 82, 91, 93, 184, 196.
Избирательный участок № 284

Орналасқан жері: "№27 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Наурыз көшесі, 7 ғимараты.
Шекарасы: Шығыс-1 тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шығыс-2 тұйық көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шығыс-3 тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шығыс-4 тұйық көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8; Шығыс-5 тұйық көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 32; Абикен Мамахов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Әбсамат Тәжбенов көшесі 57, 60, 62, 64, 66, 68; Алаш көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84; Аманжолов көшесі 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61; Әміре Қашаубаев көшесі 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; Байсеитова көшесі 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Баубек Бұлқышев көшесі 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 130, 130б, 132; Бауыржан Момышұлы көшесі 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 92, 96, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 158, 160, 162, 164, 166; Ғани Мұратбаев көшесі 34а, 36а, 38, 39, 40, 42; Ерден көшесі 35, 35а, 37, 39, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 51а, 53, 53б, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 60, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 77; Илья Панин көшесі 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 30, 31, 37, 62; Көктем көшесі 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Колбасов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Құрманғазы көшесі 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62; Мүслім Нұрышев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6; Мұхтар Әуезов көшесі 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19; Наурыз көшесі 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 76, 78; Садық Асатов көшесі 4, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 48а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 67, 69, 71а, 77; Сәкен Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Тоқаш Бокин көшесі 53, 55, 59, 65; Тұрар Рысқұлов көшесі 39, 41, 43, 45, 47, 49; Халима Артығалиева көшесі 1, 2, 3, 4, 7, 9, 12, 14, 15, 17, 19, 26, 28, 30, 31, 33, 35.
№ 285 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "№3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Жеңіс көшесі, 17 Б ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 68; Алаш көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 171, 174, 183, 185, 186; Әлия Молдағұлова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63а, 64, 65, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а; Байқоңыров көшесі 3, 9, 11, 17, 19, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117; Баубек Бұлқышев көшесі 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; Болман Қожабаев көшесі 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 83; Виктор Курьятов көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Ғани Мұратбаев көшесі 31, 33, 35; Ерден көшесі 93, 95, 97, 99, 101, 103; Жеңіс көшесі 4б, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21/2, 23; Максим Горький көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Мәншүк Мәметова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Мұса Жәлел көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Наурыз көшесі 7а, 7б, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 108; Тоқаш Бокин көшесі 61, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 90; Тұрар Рысқұлов көшесі 70, 72, 74, 76, 76а, 76б, 78, 79, 80, 81, 82, 83; Халифа Алтай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
№ 286 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сәтбаев қаласындағы мамандандырылған олимпиадалық резервтегі балалар-жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Тәуелсіздік даңғылы, 28 ғимараты.

Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №27", город Сатпаев, улица Наурыз, здание 7.
Границы: переулок Шыгыс-1 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; переулок Шыгыс-2 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; переулок Шыгыс-3 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; переулок Шыгыс-4 3, 4, 5, 6, 7, 8; переулок Шыгыс-5 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; проспект академика Каныша Сатпаева 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 32; улица Абикена Мамахова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Абсамата Тажбенова 57, 60, 62, 64, 66, 68; улица Алаш 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84; улица Аманжолова 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61; улица Амре Кашаубаева 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; улица Байсеитовой 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; улица Баубека Булкышева 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 130, 130б, 132; улица Бауржана Момышулы 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 92, 96, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 158, 160, 162, 164, 166; улица Гани Муратбаева 34а, 36а, 38, 39, 40, 42; улица Ердена 35, 35а, 37, 39, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 51а, 53, 53б, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 60, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 77; улица Ильи Панина 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 30, 31, 37, 62; улица Коктем 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; улица Колбасова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Курмангазы 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62; улица Муслима Нурушева 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Мухтара Ауэзова 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19; улица Наурыз 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 76, 78; улица Садыка Асатова 4, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 48а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 67, 69, 71а, 77; улица Сакена Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Токаш Бокина 53, 55, 59, 65; улица Турара Рыскулова 39, 41, 43, 45, 47, 49; улица Халимы Артыгалиевой 1, 2, 3, 4, 7, 9, 12, 14, 15, 17, 19, 26, 28, 30, 31, 33, 35.
Избирательный участок № 285
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №3", город Сатпаев, улица Женис, здание 7.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 68; улица Алаш 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 171, 174, 183, 185, 186; улица Алии Молдагуловой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63а, 64, 65, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а; улица Байконурова 9, 11, 17, 19, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117; улица Баубека Булкышева 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; улица Болмана Кожабаева 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 83; улица Виктора Курьятова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Гани Муратбаева 31, 33, 35; улица Ердена 93, 95, 97, 99, 101, 103; улица Женис 4, 4б, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21/2, 23; улица Максима Горького 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Маншук Маметовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Мусы Жалиля 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Наурыз 7а, 7б, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 108; улица Токаш Бокина 61, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 90; улица Турара Рыскулова 70, 72, 74, 76, 76а, 76б, 78, 79, 80, 81, 82, 83; улица Халифа Алтай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 286
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва города Сатпаев", город Сатпаев, проспект Независимости, здание 28.

Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 70, 72, 74, 76, 78, 80; Амангелді Иманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 67, 69, 70, 73, 76; Әубәкір Құсайынов көшесі 31, 33, 35, 38, 40, 42, 42/2, 44, 44а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; Әшірбек Құнанбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Бейімбет Майлин көшесі 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21; Ерден көшесі 108, 110, 112, 114, 116, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135; Жеңіс көшесі 13, 15, 15а, 17, 17а, 19, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Жолдасбек Жақыпбеков көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Наурыз көшесі 41, 43, 43а, 51, 53, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136; Пацаев көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18б, 20; Шоқан Уәлиханов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 65, 67, 74.
№ 287 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сәтбаев индустриалдық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Әубәкір Құсайынов көшесі, 23а ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 95, 99, 101, 103; Тәуелсіздік даңғылы 16, 18, 20, 22, 24; Әубәкір Құсайынов көшесі 10, 12, 14, 14а, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Байқоңыров көшесі 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18; Виктор Гурба көшесі 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94; Ғани Мұратбаев көшесі 13, 15, 17, 19, 21, 25; Жеңіс көшесі 3, 3а, 3б, 5, 7, 9; Мұхит Бөпежанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20.
№ 288 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қазақстан халқының рухани, қоғамдық және ұлтаралық келісім орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Әубәкір Құсайынов көшесі 8 ғимараты.
Шекарасы: Тәуелсіздік даңғылы 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12; Әубәкір Құсайынов көшесі 3а, 4а, 4б, 5а, 5б, 7а; Виктор Гурба көшесі 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; Ұлытау көшесі 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а.
№ 289 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Бауыржан Момышұлы атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Наурыз көшесі, 144 ғимараты.

Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 70, 72, 74, 76, 78, 80; улица Амангельды Иманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 67, 69, 70, 73, 76; улица Аубакира Кусаинова 31, 33, 35, 38, 40, 42, 42/2, 44, 44а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; улица Аширбека Кунанбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; улица Беймбет Майлина 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21; улица Ердена 108, 110, 112, 114, 116, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135; улица Женис 13, 15, 15а, 17, 17а, 19, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; улица Жолдасбека Жакыпбекова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; улица Наурыз 41, 43, 43а, 51, 53, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136; улица Пацаева 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18б, 20; улица Чокана Валиханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 65, 67, 74.
Избирательный участок № 287
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Сатпаевский индустриальный колледж", город Сатпаев, улица Аубакира Кусаинова, здание 23а.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 95, 99, 101, 103; проспект Независимости 16, 18, 20, 22, 24; улица Аубакира Кусаинова 10, 12, 14, 14а, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Байконурова 3, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 24; улица Виктора Гурбы 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94; улица Гани Муратбаева 13, 15, 17, 19, 21, 25; улица Женис 3, 3а, 3б, 5, 7, 9; улица Мухита Бопежанова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 288
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Центр духовного, общественного и межнационального согласия народа Казахстан", город Сатпаев, улица Аубакира Кусаинова, здание 8.
Границы: проспект Независимости 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12; улица Аубакира Кусаинова 3а, 4а, 4б, 5а, 5б, 7а; улица Виктора Гурбы 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; улица Улытауская 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а.
Избирательный участок № 289
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Бауыржана Момышулы", город Сатпаев, улица Наурыз, здание 144.

Шекарасы: Ерден көшесі 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157; Наурыз көшесі 140, 142.
№ 290 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Бауыржан Момышұлы атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Наурыз көшесі, 144 ғимараты.
Шекарасы: Тәуелсіздік даңғылы 32, 34, 36, 38; Ерден көшесі 159, 161, 163, 165, 167, 169; Наурыз көшесі 146, 148, 150, 152.
№ 291 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Абай атындағы №4 лицей-мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, академик Каныш Сәтбаев даңғылы, 114А ғимараты.
Шекарасы: Тәуелсіздік даңғылы 43, 49, 51, 53, 55, 57; Ерден көшесі 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189а, 191, 193, 195.
№ 292 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Шынболат Ділдебаев атындағы мәдениет және шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Сәтбаев қаласы, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 106 ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 90, 92, 94, 102, 102а, 104, 104/1, 104/3, 104/4, 104/5, 104/6; Тәуелсіздік даңғылы 25, 27, 31, 33, 35, 35а, 37, 41, 45, 47.
№ 293 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Шынболат Ділдебаев атындағы мәдениет және шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Сәтбаев қаласы, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 106 ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 88, 96, 98, 100, 105, 107, 115, 117; Тәуелсіздік даңғылы 23; Мәңгілік ел көшесі 22.
№ 294 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "№25 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Мәңгілік ел көшесі, 12А ғимараты.
Шекарасы: Тәуелсіздік даңғылы 7, 9, 15, 17, 17а, 19, 21; Виктор Гурба көшесі 96, 98, 100, 102, 104, 106; Мәңгілік ел көшесі 10, 14, 16, 18, 20.
№ 295 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қаныш Сәтбаев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 139 ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, 145/5, 147/1, 147/2, 147/3, 147/4, 147/5, 149/1, 149/2, 149/3, 151/1, 151/2; Абай Құнанбаев көшесі 5/4, 5/5, 5/6; Горняцкая көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Дүрментаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24/2, 25а, 25б, 26, 26а, 28; Жақсымбек Үншібаев көшесі 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Жанпейісов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 24, 24а, 25; Қазымхан Кентаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Нұркен Әбдіров көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42; Павел Шаталюк көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8/3, 8а, 10, 10а, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14а, 16а, 16/2; Сарыарқа көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
№ 296 сайлау учаскесі

Границы: улица Ердена 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157; улица Наурыз 140, 142.
Избирательный участок № 290
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Бауыржана Момышулы", город Сатпаев, улица Наурыз, здание 144.
Границы: проспект Независимости 32, 34, 36, 38; улица Ердена 159, 161, 163, 165, 167, 169; улица Наурыз 146, 148, 150, 152.
Избирательный участок № 291
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 4 имени Абая", город Сатпаев, проспект академика Каныша Сатпаева здание 114а.
Границы: проспект Независимости 43, 49, 51, 53, 55, 57; улица Ердена 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189а, 191, 193, 195.
Избирательный участок № 292
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец горняков имени Шынболата Дильдебаева", город Сатпаев, проспект академика Каныша Сатпаева, здание 106.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 90, 92, 94, 102, 102а, 104, 104/1, 104/3, 104/4, 104/5, 104/6; проспект Независимости 25, 27, 31, 33, 35, 35а, 37, 41, 45, 47.
Избирательный участок № 293
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец горняков имени Шынболата Дильдебаева", город Сатпаев, проспект академика Каныша Сатпаева, здание 106.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 88, 96, 98, 100, 105, 107, 115, 117; проспект Независимости 23; улица Мәңгілік ел 22.
Избирательный участок № 294
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 25", город Сатпаев, улица Мәңгілік ел, здание 12а.
Границы: проспект Независимости 7, 9, 15, 17, 17а, 19, 21; улица Виктора Гурбы 96, 98, 100, 102, 104, 106; улица Мәңгілік ел 10, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 295
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Каныша Сатпаева", город Сатпаев, проспект Академика Каныша Сатпаева, здание 139.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, 145/5, 147/1, 147/2, 147/3, 147/4, 147/5, 149/1, 149/2, 149/3, 151/1, 151/2; улица Абая Кунанбаева 5/4, 5/5, 5/6; улица Горняцкая 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; улица Дурментаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24/2, 25а, 25б, 26, 26а, 28; улица Жаксымбека Унчибаева 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; улица Жанпеисова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 24, 24а, 25; улица Кызымхана Кентаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Нуркена Абдирова 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42; улица Павла Шаталюка 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8/3, 8а, 10, 10а, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14а, 16а, 16/2; улица Сарыарка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
Избирательный участок № 296

Орналасқан жері: "Сәтбаев қаласы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Сейфуллин атындағы гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Мәңгілік Ел көшесі, 11 ғимараты, 2 бөлігі.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 119, 121, 123, 125; Мәңгілік ел көшесі 11/1, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25.
№ 297 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ыбырай Алтынсарин атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Мәңгілік ел көшесі, 11 ғимараты.
Шекарасы: Виктор Гурба көшесі 101; Мәңгілік ел көшесі 2, 3, 4, 4а, 6, 7, 9, 9а, 9б; Ұлытау көшесі 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106.
№ 298 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Абай атындағы №4 лицей-мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, академик Каныш Сәтбаев даңғылы, 114А ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 112, 114, 116, 118; Абай Құнанбаев көшесі 42, 44, 46, 48, 50, 52, 60, 62.
№ 299 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Сәтбаев қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 67а ғимараты.
Шекарасы: Абай Құнанбаев көшесі 54, 56, 58, 64, 66, 72, 74; Ерден көшесі 189, 197.
№ 300 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Лекерова" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Сәтбаев қаласы, Ерден көшесі, 199 үй.
Шекарасы: Тәуелсіздік даңғылы 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Абай Құнанбаев көшесі 68, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127; Александр Затаевич көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Арғанат көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Едіге батыр көшесі 2, 4, 6, 8; Ерден көшесі 199; Жамбыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14; Жұмабек Тәшенов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Кейкі батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Кетбұға көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Төлек батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 301 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Әлкей Марғұлан атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Ерден көшесі, 217 ғимараты.
Шекарасы: Ерден көшесі 213, 215, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233; Павел Шаталюк көшесі 32, 34, 36, 38, 38а, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 50, 52.
№ 302 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "№ 16 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 154 ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 150, 156, 158, 162; Әлихан Бөкейханов көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23; Алма Оразбаева көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Ахмет Байтұрсынов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25; Бөгенбай батыр көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 14, 15а, 16, 17, 18, 18/1; Дүрментаев көшесі 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58; Ерден көшесі 235, 237; Жақсымбек Үншібаев көшесі 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 69а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Жанпейісов көшесі 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69; Қазымхан Кентаев көшесі 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59; Мұқағали Мақатаев көшесі 1, 2, 3, 5, 11; Нұркен Әбдіров көшесі 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; Павел Шаталюк көшесі 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 53; Сарыарқа көшесі 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100.
№ 303 сайлау учаскесі

Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени С.Сейфуллина", город Сатпаев, улица Мангилик Ел, здание 11, корпус 2.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 119, 121, 123, 125; улица Мәңгілік ел 11/1, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25.
Избирательный участок № 297
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Ыбырая Алтынсарина", город Сатпаев, улица Мангилик ел, здание 11.
Границы: улица Виктора Гурбы 101; улица Мәңгілік ел 2, 3, 4, 4а, 6, 7, 9, 9а, 9б; улица Улытауская 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106.
Избирательный участок № 298
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №4 имени Абая", город Сатпаев, проспект академика Каныша Сатпаева здание 114а.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 112, 114, 116, 118; улица Абая Кунанбаева 42, 44, 46, 48, 50, 52, 60, 62.
Избирательный участок № 299
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств", город Сатпаев, улица Абая Кунанбаева, здание 67а.
Границы: улица Абая Кунанбаева 54, 56, 58, 64, 66, 72, 74; улица Ердена 189, 197.
Избирательный участок № 300
Местонахождение: товарищество с ограниченной ответственностью "Лекерова", город Сатпаев, улица Ердена, дом 199.
Границы: проспект Независимости 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; улица Абая Кунанбаева 68, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127; улица Александра Затаевича 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Арганата 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Едиге батыра 2, 4, 6, 8; улица Ердена 199; улица Жамбула 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14; улица Жумабека Ташенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; улица Кейки батыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; улица Кетбуга 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; улица Толек батыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 301
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Алькея Маргулана", город Сатпаев, улица Ердена, здание 217.
Границы: улица Ердена 213, 215, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233; улица Павла Шаталюка 32, 34, 36, 38, 38а, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 50, 52.
Избирательный участок № 302
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №16", город Сатпаев, проспект академика Каныша Сатпаева, здание 154.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 150, 156, 158, 162; улица Алихана Букейханова 1, 2, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23; улица Алмы Оразбаевой 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; улица Ахмета Байтурсынова 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25; улица Богенбая батыра 1, 2, 3, 5, 6, 7, 14, 15а, 16, 17, 18, 18/1; улица Дурментаева 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58; улица Ердена 235, 237; улица Жаксымбека Унчибаева 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 69а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; улица Жанпеисова 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69; улица Кызымхана Кентаева 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59; улица Мукагали Макатаева 1, 2, 3, 5, 11; улица Нуркена Абдирова 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; улица Павла Шаталюка 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 53; улица Сарыарка 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100.
Избирательный участок № 303

Орналасқан жері: "№16 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 154 ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 144, 146, 148; Абай Құнанбаев көшесі 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 51, 55, 57, 59.
№ 304 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қаныш Сәтбаев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 139 ғимараты.
Шекарасы: Абай Құнанбаев көшесі 5а/1, 5а/2, 5а/3, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 17/3.
№ 305 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сәтбаев қаласының емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Сәтбаев қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 5 ғимараты.
Шекарасы: Абай Құнанбаев көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
№ 306 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сәтбаев қаласының емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Сәтбаев қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 5 ғимараты.
Шекарасы: Білал Әбиев көшесі 17; Жамбыл көшесі 33; Жамбыл көшесі 1А; Павлов көшесі 12, 24; Почтовая көшесі 34; Чапаев көшесі 26; Сәтбаев ауылы.
№ 307 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Әлкей Марғұлан атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Ерден көшесі, 217 ғимараты.
Шекарасы: Абай Құнанбаев көшесі 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 95, 97, 99; Ерден көшесі 203, 207, 209, 211.
№ 308 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынының Жезқазған бөлімшесі, Сәтбаев қаласы, Ұлытау көшесі, 112 ғимараты.
Шекарасы: Ұлытау көшесі 112.
№ 309 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сәтбаев қаласының №1 орталық аурухана" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтбаев қаласы, Әубәкір Құсайынов көшесі, 9 ғимараты.
Шекарасы: Әубәкір Құсайынов көшесі 9.

Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №16", город Сатпаев, проспект Академика Каныша Сатпаева, здание 154.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 144, 146, 148; улица Абая Кунанбаева 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 51, 55, 57, 59.
Избирательный участок № 304
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Каныша Сатпаева", город Сатпаев, проспект академика Каныша Сатпаева, здание 139.
Границы: улица Абая Кунанбаева 5а/1, 5а/2, 5а/3, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 17/3.
Избирательный участок № 305
Местонахождение: коммунальное государственное предприятие "Поликлиника города Сатпаев", город Сатпаев, улица Абая Кунанбаева, здание 5.
Границы: улица Абая Кунанбаева 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Избирательный участок № 306
Местонахождение: коммунальное государственное предприятие "Поликлиника города Сатпаев", город Сатпаев, улица Абая Кунанбаева, здание 5.
Границы: улица Билал Абиева 17; улица Жамбыла 33; улица Жамбыла 1А, улица Павлова 12, 24; улица Почтовая 34; улица Чапаева 26; село Сатпаев.
Избирательный участок № 307
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Алькея Маргулана", город Сатпаев, улица Ердена, здание 217.
Границы: улица Абая Кунанбаева 61, 63, 65, 67, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 95, 97, 99; улица Ердена 203, 207, 209, 211.
Избирательный участок № 308
Местонахождение: Жезказганское подразделение коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии", город Сатпаев, улица Улытауская, здание 112.
Границы: улица Улытауская 112.
Избирательный участок № 309
Местонахождение: коммунальное государственное предприятие "Центральная больница №1 города Сатпаев", город Сатпаев, улица Аубакира Кусаинова, здание 9.
Границы: улица Аубакира Кусаинова 9.