Текелі қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Жетісу облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 5 тамыздағы № 202 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 27 тамызда № 29308 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Текелі қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Текелі қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі Б. Молдахметов
Текелі қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 5 тамыздағы № 202 қаулысына қосымша
Текелі қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерінің
орналасқан орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сонымен қатар қоғамдық тамақтану объектілері
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі,
(жыл)
1
Текелі қаласы, Әуезов көшесі, № 27 ғимаратының сол жағы

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Текели
Постановление акимата города Текели области Жетісу от 5 августа 2022 года № 202. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2022 года № 29308
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11148) акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Текели согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Текели.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели Б. Молдахметов
Приложение к постановлению Акимата города Текели от 5 августа 2022 года № 202
Место размещения нестационарных торговых объектов на территории города Текели
Месторасположение нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь
(квадратный метр)
Ближайшая
инфраструктура
(торговые объекты, в
которых реализуется
схожий ассортимент
товаров, а также
объекты
общественного
питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности, (лет)
1
город Текели, улица Ауэзова, слева от
здания № 27